Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • caute baby,
    my este obrucky nemame vybrane, ale urcite budu z bieleho zlata alebo ocely 🙂 Obrucka sa nosi na prostredniku? alebo ? Ja to budem mat asi naopak lebo snubak mam na prostredniku (nedal sa viac zmensit koli ocku) a obrucku budem nosit na prsteniku..snad

• lucillu, obrúčka by mala byť na prstenníku, ale nič nezakazuje nosiť ju na inom prste 😉

• inak, niektori ju maju na lavej a niektori na pravej ruke.. to je asi tiez jedno nie? my budeme mat na lavej ruke 🙂 od srdiecka 😵 a takisto na prstenniku.. na prostredniku mam snubacik

• Sponzor fóra
  • tak baby my sme si chceli najprv v lete kupit oibrucky aj sme si vybrali, ale nakoniec sme sa rozhodli ze si to kupime pod vianocny stromcek to bude väcsia radost predsa budeme mat 8 mesiacov aj daco do svadby a to uz nebude vyzerat ako u nenormalnych 😃

• 😃 barborka 😃 😃 ako u nenormalnych.. 😃 ta ty si 😃 sa tu smejem

• tak kazdy nam tak vravi vies tak sa uz niekedy nazyvame ze ako u nenormalnych
    😃

• no tani presvedcila si ma kupime si ich na vyrocie zasnub na veltrhu 😃 sa tesim o mesiac ideme do Sabinovaaa k znamym zase ma caka 4,5 hodinova cesta cez celu republiku s malou ufffff ale stoji to za to pojdeme do polska a drahy si asi kupi oblek a ja mozno poskusam satocky 🙂 tanicka ty si taka fotografka vyznas sa co hovoris na Martin Žikavský-nemozem sem dat jeho web stranku adminka zmaze tak si to meno hod do google a napis mi ci som vybrala spravne ...je mily a komunikacia s nim je fantasticka osobne co som videla jeho fotky nie len na stranke pacili sa mi ... ale 100 nazorov 100 chuti 100 ludi 🙂

• trdielko, si uz druha, ktora sa ma na nho pyta 😃 😉 pisem ti IP 🙂

• trdielko dolezite je aby sa TEBE pacil ako fotograf, a nie druhej osobe 🙂

• trdielko vzdy je dolezite aky mas ty pocit z fotiek, lebo tebe urcite nebudu vadit technicke chyby, ktore si ty ani neuvedomis. Zatial co niekto kto foti uz 4 roky tam tie chyby vidi a urcite mu priserne vadia 😉

• michala, to je teda pravda 😃

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• katka, urcite vam nieco padne do oka v pravy cas 😉 asi to tak malo byt 🙂

• hehe lenze na co ti je sledovat technicke veci a detaily? 😃

• kto foti a vyzna sa do fotenia, tak ten pri vybere fotografa sleduje prave technicke veci..... preto maju niektori problem vybrat si fotografa, s ktorym budu spokojni po vsetkych strankach..

• Sponzor fóra
  • ruzicka aj ja som vyberala z X fotografov, ale keby som vychodnarka tak nerozmyslam ani jedinu sekundu koho zobrat. Teraz máme pána záhumenského a sledujeme jeho tvorbu a každá svadba sú lepšie a lepšie foto výkony.

• a koho by si zobrala?

• ja fotim a nemam problem s fotografmi...nikto nikdy nebude dokonaly a podla predstav...a kto si to mysli tak sa moze ist fotit tak akurat sam 😃 😃 😃

• ruzicka na vychode je podla mna bezkonkurencny Fero kolár. Jeho práa sa mi veľmi ľúbi. v okolí TN keď nezáleží na peniažkoch tak by som určite brala pána Čechovského. Ale kedže nám nikto nič nezaplatí a všetko si hradíme samy, tak rozmýšlame nad každou korunkou 3krát kým sa pre niečo rozhodneme.

• miska ano aj ja na nad tymto zamyslam, preto som si vybrala takeho kto je cenovo normalny 😃 a kvalitne foti 🙂

• zase cakame, ktora sa prva ozve?? 🙂 alebo tu dnes nie je nikto? 🙂 asi piatockujete s priatelom, co? 😉 simca, katka.. hm?

• pardon - nie piatok, ale sobotka 🙂

• baby, my sme boli s drahým opäť v ba, preto som sa neozvala.. boli sme shopingovať 😃 také nákupy, že dovidenia.. kúpila som si kabát za 10€, takisto aj bundu.. no neskutočné zľavy! 😵

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• juj kocky, tak to ma tesi, ze ste mali takyto peknucky vikendik 🙂 ja som bola sama, ale uz sa nam to krati, zachvilku je priatel z pezinka doma navzdy 🙂 nevieme sa toho dockat, ze sa vsetko znova vrati do starych dobrych kolaji 🙂
    katka a pekne si to povedala to s tym futbalom 😉 uplne ta chapem.. moj priatel zase vo volnom case robi remixy pre hviezdy a hviezdicky slovenskeho hudobneho neba.. a stale dokola pocuvam "tuc, bum, tuc, tuc" 😃 no keby to nerobil on, tak odijdem z izby 😃 ale pri nom je aj to bum bum prijemne 😃 😃

• tak a je po vikende 😞
    nam bol fotograf od zaciatku jasny, bude to nas kamarat...nie je profik, ale foti ako profik 😉

• tak my sme mali skvely vikend. Doma nas moji rodicia privitali tortou pre draheho a troska sme oslavili to ze je z neho ing a ze bude red diplom. No proste bolo super

• michala gratulujeeem 🙂 po piatich rokoch konecne veget 😎

• veget je relativny pojem, kedze drahy pokracuje na doktoranturu na Slovenskej akademii vied

• tak aspon veget od skuskoveho 🙂 Predsa, uz ma diplom vo vacku..moze si vydychnut a jeho okolie tiez 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Horvatovič
    Rožňava
    Nafotím vašu svadbu podľa vaších predstáv, svadobný dokument - žiadne zbytočné pózovanie pred objektívom.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov