Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
luna som rada ze uz mozes konat :-p
Odpovedať
Ahojte dievčata....rozhodla som sa, že sa k vam pridam ak môžem....My planujeme svadbu v roku 2011 a mesiac nieje este na 100% ale asi jun...začiatok juna....tešim sa...lebo mi to trvalo dopracovat sa k mesiacu s mojim drahym:-) on je stych ludi čo sa nepotrebuje ponahlat ani nic...a ja sa nemozem dočkat...takze je najvyšši čas začat s pripravami....este nemame absolutne nic ale ako na vas pozeram vy ste uz v plnom prude....ale už to idem rozbiehať....:-)musim....aj ked som svadbu este nechystala a este neviem milion veci o tom ale verim ze sa do toho dostanem:-)))) tak ked vam to nebude vadit pridam sa k vam a budem sa delit s vami o mojich krokoch v priprave....:-))) pekny a slnečny den vam prajem:-)
Odpovedať
morenka vitaj...jun je pekny mesiac :-p
Odpovedať
dakujem!:-) ja keby som mohla tak sa vydavam aj buducu sobotu ale ked sa musim riadit hlavou tak v juny:-)joooj...tešim sa lebo som o tom už dlho snivala:-)
Odpovedať
juj tak to sme podobne ;-)
Odpovedať
aj ked mi uz teraz pri tejto myslienke zviera zaludok ale tešim sa....je to uplne ina etapa mojho zivota....boze ten čas tak leti...:-)
Odpovedať
no bude to celkom ina vec ]-(
Odpovedať
veru...:-)))
Odpovedať
a morenka planujes velku tradicnu svadbu?
Odpovedať
no ja by som chcela taku mensiu ale kedze moj priatel ma velkku rodinu tak to vyzera na 130ludi...dufam ze viac ich nebude:-) a tradična, kostol, hostina a zabava do rana bieleho:-) a ty?
Odpovedať
aha tradicna, takze sa dobre zabavite 8-) ..ja malinku
Odpovedať
jak ti fajne... ja nemam velmi v laske byt stredobodom pozornosti ale na vlastnej svadbe sa zašiť asi nebude dat...:-) ale tak nejak dobojujeme....:-) a kolko asi ludi budes mat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
nejak nad 10...jo ja neznasam byt stredobodom pozornosti 8-(
Odpovedať
10? tak to isto mala svadba asi len svedkovia a najblizsia rodina...a nebude ti luto ze si tam nemala vsetkych znamych a kamaratov? či priatel chcel taku malu ? či je to obojstranne?
Odpovedať
obojstranne..nie nebude mi to luto, ja som presvedcena ze xcem mat okolo len najblizsich a nie vsetkych co poznam, len zo slusnosti alebo ine dovody :-) svadba je len a len moja vec, nie vsetkych znamych co poznam :-)
Odpovedať
aha jasne mas pravdu....u nas by to asi zopar ludi neprekuslo ale tak co uz......ale v pohode....nejak to prezijem jeden den:-) idem off lebo je tak krasne vonku tak idem niečo podniknut majte sa tu pekne...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
biela.ruza, máš aspoň o kopu starostí menej, lebo čím viac ľudí tým viac chutí a starostí :-) Inak aj z mojej strany rátam do tých 20 ľudí. Budú len tí s ktorými sa stretávam pravidelne a rada. Moji rodičia sú rozvedení, takže z otcovej strany som nikoho nevidela hádam aj 10 rokov, takže od nich nikoho len zo slušnosti pošlem oznámenie bez pozvánky a hotovo. To skôr môj drahý má rodinku riadne veľkú. Majú sa radi a každý víkend sa u nás niekto prestieda takže od nich bude toho dosť :-D ale s tým si skôr budú robiť starosti moji budúci svokrovci, lebo dohoda je že každý platí za svojich. ozaj morenka, vitaj medzi nami!!!! :-D
Odpovedať
Profilova fotka
morenka vitaj medzi nami dievcatami ;-) luna z mojej strany mam na svadbu pozvanych 13 ludi a zvysok je snubencova strana=55ludi bude na svadbe aj s nami tromi uz to ratam :-) akurat dnes sme pocitali-urcovali rozpocet si no uvidime ako co zvladneme realne som si myslela ze peniazkov na svadbu bude viac budeme sa musiet zmestit nejako nebudem robit nejake opatrenia teraz lebo viem co nechceme mat na svadbe take zbytocnosti ale pocitala som si radsej viac na saty +kozmetika,uces,nechtiky takze zrejme budem musiet obehat nieco a mat lacnejsie satocky uvidime ideme do Polska mozno nieco obchytim :-) ja by som strasne velmi chcela mat take jednoduche satocky,mam ich aj v albume,ja nechcem byt ako torta ani nazberkane,ani precackane nic ... pozrite si ich mam uz v albume aj oznamenia-navrhy zatial ..uvidime co sa za tych 11 mesiacov zmeni ... ;-)
Odpovedať
trdielko149 počula som ze v polsku su velmi pekne saty a za rozumnu cenu....takze mozno aj ja tam zakotvim lebo v pozicovniach su take drahe ze tiez budem musiet mozno troška prišetriť tak pojdem tam:-)
Odpovedať
Kolko u vas stoji pozicanie siat v pozicovni?
Odpovedať
lenze tam das zas za cestovne, ani jedno nie je ideal :-)
Odpovedať
ale vyhoda je ta ze tie šaty mozes po svadbe predat a si v pluse:-) no nepametam si presne kolko stali saty mojej kamaratky za pozicanie ale viem ze som sa chytila za hlavu....myslim ze sa viac vyplati ked chce clovek troska ušetrit tie šaty s polska...:-)
Odpovedať
Profilova fotka
morenka, vitaj! Ja tiez rozmyslam ako ty - svadbu by som mala aj zajtra! Mne ide hlavne o to ze sa s mojim berieme a zbytok - na tom nezalezi. Ale moj a svokra si zmysleli, ze sa bude robit velka party a hotovo! Ja by som bola aj za opekacku :-) .... ale svokra si to vydobila tym za ona tam chce mat s vojich hosti a ona za nich zaplati :-| tak nech si plati! Ruza, ja som na matrike bola tiez, spytat sa ake dokumenty potrebujeme. Tak mi povedala a dodala, ze ziadny papier nemoze byt starsi ako 6 mesiacov. :-) Tak musim ist znova!
Odpovedať
aha ale ved som vravela ze sa to neda skor :-D
Odpovedať
jaaj baby, rozne pekne temy tu su :-) ..najlepsie je ak sa xcete zapojit do takej kde kecaju 2 alebo 3 baby a na vase prispevky nik neodpovie, to ma najviac pobavi :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ufff, ani nestíham čítať, koľko sa tu toho popísalo :-) baby, máte nejaký prehľad o tom, čo potrebujeme všetko vybaviť k cirkevnému sobášu? Máme zajednaný kostol, farára.. Ale ževraj máme zájsť aj na matriku v dedine kde chceme sobáš, ale netuším čo tam máme priniesť, a hlavne kedy tam ísť (či stačí pár mesiacov pred svadbou)..
Odpovedať
ruzi, vždy lepšie ako keď sa do teba obujú :-D :-D :-D baby, čítam že niektoré nevestinky stresujú s nejakým krížikom do kostola. to je na čo? to mi nedajú v kostole automaticky? alebo tie vankúšiky na obrúčky, u nás na fare dáva farár obrúčky na tácičke a na nich ich aj svätí. :-N
Odpovedať
maruska, narazas na tie bohate maminky s vreckovim? :-D inak co robite? uz je zas take horko, uuuf, aj pocitas mi tu zhori urcite....bleee v takomto horku sa mi ani nexce pisat ta diplomovka |-|
Odpovedať
maruska24 to aj mna by zaujimalo ze na co ten vankusik a krizik.... kto to vie nam vysvetlit tak poprosimmmmm DAKUJEM
Odpovedať
biela.ruza Preco pises teraz diplomovku? Ty uz tento rok koncis? V auguste mas statnice?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?