Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
ruzi, presne :-D ja mám v kancli snáď 36 stupňov, ventilátor sa mi rozpadol. a domov nás skôr nepustia ]-( kedy musíš odovzdať? keby si si dala tak 2 dni volno od toho? v takom teple ťa toho moc ani nenapadne.
Odpovedať
hainy...nie, koncim v juni, ale my piseme diplomovku uz od minuleho septembra :-) ...jednak to mame v rozvrhu, a jednak je s tym kopec prace, hladania a hrabania sa v materialoch a archivoch a overovanim... |-| odovzdavam v aprili maruska...juup a jak boli hlava z toho horka 8-( pocuj, nech ti sefko kupi novy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
wera, ja som pisla ze som bola na matrike ako mi farar povedal. Tam mi len povedali ake papiere budem potrebovat od frajera a povedala, aby som prisla maximalne 6 mesiacov pred svadbou, lebo ziadne dokumenty nemozu but starsie ako 6 mesiacov. Ja papiere pre snubenca donesiem a moja matrikarka mi da papiere co farar potrebuje pre cirkevny obrad. :-) Baby, my s obruckami planujeme tak, ze ich bude mat best man na starosti a potom na tej tacke ked ich bude farar svatit. Vankusik asi nebude. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh - moc ďakujem za zopakovanie, nevedela som, že sa to tu práve roozoberá :-N Noo, teda v januári sa vyberieme na matriku, tak máme ešte kopec času :-) Vankúšiky sú podľa mňa zbytočné, aj tak si to nikto z hostí nevšimne a kvoli jednej foto ich kupovať, ďakujem neprosím :-) Ale ak by som veľmi chcela vymýšľať, tak si nejaký pekný jednoduchý ušijem a potom ho možem použiť na ja neviem zapichovanie špendlíkov :-D
Odpovedať
wera..ale napr. mne sa tie vankusiky pacia,sak nie su ani drahe a kde vlastne mam dat prstene? :-D sak ked idem na matriku, prstene by mali byt na vankusiku a drzat by ich mal svedok,nie? ci? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ale tak hej, keď sa ti páčia, tak to je o inom :-) ja som si povedala, že sú to veci, ktoré nie sú až tak veľmi potrebné, aj tak si to nikto nevšimne, a prstienky mi stačia na tácičke :-D ja som videla tie vankúšiky že stoja okolo cca 20 eur, a to sa mi zdá prehnané.. nie že by som na to nemala, ale viem tých 20 eur lepšie využiť - 20 eur sem, 20 tam a hneď si možem zvýšiť rozpočet napr na prstene :-)
Odpovedať
dobre akde zozeniem nejaku tu tácičku? :-D
Odpovedať
tak na matrike sa dávajú na vankúš? to som nevedela :-) ja som bola v tom, že tácka je všade a hotovo a že to sú len také zbytočné prkotiny k svadbe :-N
Odpovedať
maruska a kam to teda mam dat? len tak vo vačku? :-D
Odpovedať
ma napadol zrovna film s Rowanom Atkinsonom, tuším 4 svadby a jeden pohreb sa to volalo, on to vytiahol z vačku :-D som myslela že matrika má taký oficiálny červený vankkúšik na tácke, ale dlho som na takej svadbe nebola a čo som bola tak som nevidela tak dopredu :-D
Odpovedať
no vidis..ja neviem ani to...ale myslim ze ked xces, tak nemusis ich veci pouzivat...ale zas nie je matrika ako matrika :-D
Odpovedať
adyjh ooo,myslela som ze staci len za fararom ist a on povie co mam doniest a hotovo... to este aj na matriku chodit a to na co? a vlastne ake papiere potrebujeme na svadbu v kostole ??? ( krsny list a este co ? )
Odpovedať
Článok sa načítava...
vsade sama byrokracia 8-( clovek len aby sa ponahlal, vsetko dopredu objednaval...ja by som sa vydala i dnes,kaslem na vsetko 8-(
Odpovedať
to mas pravdu aj moj priatel nadaval ze na co su vsetky paiere k tomu treba....
Odpovedať
no a ten moj sa preto radsej o to ani nezaujima :-D :-D :-D
Odpovedať
inak ked sa tu tak casto bavime o prachoch..napadla ma jedna skusenost..jeden znamy...jeho priatelka je tehotna,takze ju poziadal o ruku a kvazi brusko uz ma jak hrom, ale ku svadbe sa nejak nemaju...som sa pytala ze kedy sa vezmu a tak a povedal ze ta jeho baba xce mat velku svadbu se vsim-vsudy, takze este na nu on nema tolko penazi...zvlastne...mne to pripada od veci..tak coskoro bude treba prachy aj na male babo a ona od neho ziada velku svadbu...to ma pobavilo... :-D tych penazi aj tak v SR s klasickym platom nenasetri dost...ale peniaze treba uz inde dat a ona xce radsej setrit na obrovsku svadbu,pride mi to hroznee 8-(
Odpovedať
každý ma iné priority.. =-)
Odpovedať
no podla mna ani nebude mat velku svadbu lebo vsetky peniaze investuju do babetka a setrit na svadbu nebudu mat kedy...babetko vela stoji... tak pochybujem ze nasetria na velku svadbu... no ani moj ako teraz sa do toho nehrnie ze este je cas...a potom som zvedava ze kedy sa rozhybe ked ze toto nie je ,,pre chlapov,, aj tak urcite sa budem musiet o vsetky pripravy ja zaujimat a starat.... on sa len ,,zviezie,, taky su chalpi :-D
Odpovedať
dracica...juuj jaka si rozumna a jak dobre si to vystihla :-D zvezu sa veru zvezu..ale kto zvezie raz i nas? :-D
Odpovedať
no hej ale musim sa ho vselico pytat aby som nahodou nieco nespravila co by sa mu nepacilo a tu odpoved ooooo, no na tu sa vzdy nacakam :-D A aj pre chapov to nie je poctatne vlastne to je vzdy velky den neviest nie zenichov :-D
Odpovedať
to mas pravdu...skor pre nevesty, aj to nie pre kazdu :-p
Odpovedať
no hej .... a stale rozmyslam ze kde by som mala hostinu ...ak by som to mala u nas tak by som asi bus nepotrebovala objednavat a ked do TT tak tam musi vsetkych hosti dopravit :-| no o tom sa musim este s nim porozpravat ...
Odpovedať
biela.ruza To ako naozaj pises rok a pol dopredu diplomovku? :-. To na aku skolu chodis? Ja koncim na buduci rok ale tiez som chcela zacat pisat uz teraz nieco alebo aspon nejaky material pozhanat ale tak este sa tak nestalo :-) Baby u nas v SNV ked si poziciam svadobne saty tak k nim automaticky dostanem aj vankusik na obrucky a aj vankusik na klakanie v kostole a aj vyzdobu na auto + sosky na tortu a este ine vecicky a to zatial v kazdom salone co som bola.
Odpovedať
dracica...tak skus mu povedat ze u vas je to lepsie ;-) aj ked zas v TT su super kostoly hainy...ja som este v ziadnom nebola, tak mozno aj cosi bude :-D len mne to este pride skoro, ale zas by som mala viac infos hehe :-N ...ano musim,ucitelia nas pravidelne kontroluju ci badame...a su dost prisni...musime stale behat po archivoch...studujem dejiny
Odpovedať
no hej vsak uvidim ja som nechcel u nas lebo sa mi farar nepozdava ale zase viem ze by to bolo vsetko lacnejsie ked je to na dedine ...neviem... aj ja tu zhanam info aspon teraz ked mam prazdniny potom uz cas na to nebudem mat...
Odpovedať
biela.ruza Dejiny? Aaaale tak to mas potom cas ... ved dejiny sa uz nemenia :-D :-D :-D Ozaj dievcence .. plati sa nieco za cirkevny sobas? Myslim fararovi alebo taak ..
Odpovedať
ruzi, narodí sa bábo tak zmení rétoriku.
Odpovedať
hainy...no kebyze mas pravdu...ale nemas :-| no niekto to tu riesil ale v inej teme, ze kolko sa prispieva do kostola dracica...ale zas je dolezite aby si doverovala fararovi, vies :-|
Odpovedať
h.a.i.n.y : plati sa fararovi ale iba kolko chces ty lebo by to malo byt dobrovolne...nie je stanovena cena...aspon u nas to tak je... a potom sa dava este za zenam ktore napr. robia vyzdobu kostola a ze hudbu ale to tiez nie vela
Odpovedať
No podla mna ta dotycna mala svadbu riesit pred tym ako sa podarilo babo .. lebo teraz to uz bude tazke a este k tomu ak chce taku velku svadbu .. No ale ked sa narodi tak uvidi ci sa to da zrealizovat ..
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?