Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ladyjh - moc dakujem za linky, ked sa dostanem k pc tak hned pozriem 🙂 noo, povodne som chcela ladit v teme ceresnovych kvetov, do ruzova, ale teraz neviem, ci sa to nebude bit.. Oznamko sme chceli take do ruzova, ale menu karty, menovky, a ine tlacoviny sme chceli ine.. Neviem - musi ladit oznamko celkovo so vsetkym na svadbe? Resp, musi svadobna kytica ladit s kvetmi vyzdoby? Ja by som to chcela takto : kytica z ruzi, alebo z ruzi a orchidei ( v ruzovej farbe), kvety na hostine hortenzie, mozno aj ruze a pivonky, oznamko ruzovo cierne, vyzdoba hnedo kremovo ruzova.. Nebude to blbe?? 😞
    Velmi sa mi pozdava napad ladit to do biela a motiv srdce, uz sa tesim na fotky z vasej svadby! 🙂

• wera, podľa mňa vôbec nemusí byť svadba ladená do jednej témy, rsp. farby.. môže ale nemusí!

• wera, uz som tu citala aj nazory, ze vsetko musi ladit: kytica, saty, vyzdoba, menovky, servitky, svadobny toaletny papier (co uz len toto je? 🤔 ), druzicky, popolnocne saty... atd....... Ale ja osobne na to kaslem a budem mat co sa mne paci, nie ako by to malo byt..... 😎
    Baby, nezabudnite, bude to nas den a komu sa nieco nepaci, nech si trhne nohou... 😃 No nie?

• Sponzor fóra
  • baby, vdaka za vase nazory! Chela som vediet, co si myslite 🙂 Teraz neviem, co robit. 😠 50-60 Eur za svadobnu kyticu mi je luto dat....... A tak som rozmysalala, ze taky krystalovu by som si urobila aj sama a zastala by mi navzdy......... A mozno by som ju dala (pozicala) raz dcere, neteri alebo co

Mozno to urobim pol na pol - kvety a aj krystaliky/koralky. Tu v Anglicku velmi zacali letiet ake kytice.

Wera, jasne ze to tak mozes mat. Moja logika bola ze jednuduch a elegantne, malo je niekedy viacej. Tak ma napadlo ze by sa celou svabou niesla jedna tema 😬
    Ale este uvidim.

Baby, davate si tlacit oznamka alebo robite samy? Ja sa neviem rozhodnut - lebo spolahni sa na anglicku firmu bez chyby vylacit slovenske oznamka/pozvanky. Tak to budem asi riesit tak, ze si dam vytlacit oznamka bez textu a ja si sama vytlacim to insert - to v strede, co je na takom tenkom papieri - neviem ako sa to vola 😒

• Simcab, beronshe - juuj mate pravdu, dakujem vam 🙂 presne je to nas den a ked skombinujem cierno oranzovo zeleno fialovu, tak hlavne ze sa to bude pacit mne a zenichovi 😃

• wera, mne sa veľmi páči tá kombinácia hnedá-béžová-ružová.. však aj jedny šaty som také videla, ale neviem nájsť obrázok.. podľa mňa by to bolo veľmi pekné, elegantné 😵

• cafte kocky. tiez mam problemy s farbou vyzdoby. poradite mi? fotecka miesta je v albume. jedna kocka mi radila zltu, ale mne sa zlta ani trosku nepaci. dakujeeeeem 🙂

• sinov, je tam dosť veľa červenej/bordovej farby, preto by som dala nejakú béžovú krémovú a pod.. myslím, že iná by sa tam už bila..

• simcab ano kremovu chcem. len to chcem este s niecim skombinovat. lebo som videla fotky len s bielo-bezovou vyzdobov a bolo to strasne fadne.

• myslím, že keby som ja mala svadbu na vašom mieste, tak by som si dala béžovú s tmavou červenou alebo bordovou

• som rozmyslala, ze do stredu nejaky ten pas organzy ci ako sa to vola napr. cervenej farby a do vaziciek kremove tulipany. len neviem ci by cervena nebola uz moc, kedze je tam to mahagonove drevo. a nechcem navleky, lebo sa mi nepacia.

• to si ma teraz potesila. cervena je moja oblubena farba 🙂

• sinov, pekna miestnost... Ja by som si asi vybrala cervenu.. Alebo ako pises, cervenu a kremove kvietky... to bude pekne..

ladyjh - mi si budeme robit oznamka sami, vonkajsiu stranu chcem na tvrdsi papier, tak to dam urobit firme a vnutornu s textom si asi vytlacim sama v robote...
    Ale ked si sama urobis navrh s textom a das im to na CD, tak by ti to aj tu v UK mohli urobit bez chyby... 😉 Aj ked teraz rozmyslam, ci aj tak nebudu mat problem s interpunkcnymi znamienkami.... 😛

• ladyjh - fíííha, tie aranžmány sú teda riadne extravagantné 🙂 Páčili by sa mi do stredu stola keď chcete mať takú tú kryštálovú výzdobu 🙂 Hlavne aby sa páčili tebe, uvidíš ako potom budú nevesty kopčiť, keď budeš niečo také mať 🙂

• sinov, krásna miestnosť 🙂 tiež by som tam volila krémové kvety, možno s perličkami, kdesi som videla aj tak pekne uviazanú bielu organzu na podobný typ stoličiek 🙂

• Sponzor fóra
  • kocky mooooc dakujem za pomoc 🙂

• Chcela by som sa vas spytat kde sa nosi obrucka na pravej alebo lavej ruke... JA mam z toho dilemu 😞 doma mi hovoria ze na pravej a aj na fotkach aj po ulici ked idem maju aj na lavej ruke... tak ktora je stravna ?
    kazdy tu nosi na inej ruke 😞

• obrúčka nemá predpísané miesto.. každý ju nosí tam, kde sa mu páči.. hovorí sa ale, že by mala byť na ruke, kt. je bližšie ku srdcu, t.j. naľavo.. ale je to len a len na vás kde ju budete nosiť. niekto napr. nosí zásnubný aj s obrúčkou na jednom prste, niekto nie... čiže to je tak.. 🙂

• no a ja som zase pocula ze ma to byt na pravej lebo vediet na pravej ruke zila az do srdca

• ja som zase počula všade že na ľavej sa nosí - tiež kvôli tomu aby bolo bližšie pri srdci 🙂

• ach, baby, však si ho každý dá kde mu to príde prirodzené, no nie??

• simcab ma pravdu, je to kazdeho osobna vec...
    Ja som citala, ze na prstenniku lavej ruky prstienok zacali nosit stary egyptania, ktori verili, ze do prstennika vedie zila priamo zo srdca... Od nich to prevzali dalsi...
    Ale je to na tebe dracica 😉

• simcab - presne tak 🙂 ja hlasujem za ľavú 😃

a čo máte inak nového? ako ste postúpili s prípravami? 🙂

• my sme nepostúpili, mne sa to zdá skoro všetko. jedine mám info od dj-a že ešte nemá obsadené termíny a na sálu sa pojdeme pozrieť v auguste, lebo sú teraz dovolenky.
    výzdobu chcem bielo-krémovú, dostala som horúci typ kto by mi ju vedel urobiť. ale chcem sa ešte opýtať kvetinárky či by to nevedela ona urobiť.
    a vlastne, my sme to ešte ani rodine nepovedali, len niečo tušia, ale oficialne to nevedia. a ja zvažujem, že to oznámime tak 2 mesiace pred svadbou aby do toho nemohli frfotať 😃

• Ahojte, prijimate este nove clenky?🙂 Svadba bude pravdepodobne v maji 2011 - aj ked vestica povedala, ze nebude 😃

• maruska24 - bielo kremovu? - a netušíš kde by mohli mať krémové obrusy? 🙂 Noo, aby sa necítili urazení, že ste im o ničom nepovedali, u nás by to asi neprežili 😃

• ahoj petkaa28 vitaj tu u nás 🙂 🙂 vešticiam netreba veriť, alebo možno bude svadba ešte skôr 😃

• petka never fakt vesticiam, ani ja uz im neverim mne povedala jasnovidka ze muza budem mat zo zahranicia a pred dvoma rokmi som uz mala byt mamou, co nie som a ani zahranicneho muza nemam, mam slovaka 😃 ako hora

• barborabilinova - ako by veštica povedala, čo nie je ešte môže byť 😃 😃

• Ahoj Petka. No jasne ze prijmame este nove clenky 😉 Ved cim nas je tu viac tak tym to je lepsie 🙂 A co sa tyka vestice tak tej by som ani ja neverila ale pravdu povediac by som k nej ani nesla 😃 Ale verim ze niekto ma vynimocne schopnosti ...

maruska
    A budete mat malu alebo velku svadbu? Kolko budete mat hosti? A preco to vlastne tajite? A inak da sa nieco take utajit az do casu 2 mesiacov pred svadbou? 😵

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

VOĽNÉ TERMÍNY NA SEZÓNU 2020!...

Kreatívny svadobný príbeh si zapamätáte!