Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Tak už som sa vrátila rýchlovka čo? 😃

• šikula 😃 prišiel ti ticker? 🙂

• he 😎 idem kuk či pišiel 😉

• Sponzor fóra
  • nie neprišiel, nevadí ved somt i to poslala aj Ip-ckou 😉 Ty si Vierka? 😬

• Hej hej, som 😃 hmm, neviem, mne to išlo bez problémov, nechápem kde môôôže byť problém 🤔

• Ok ta Vierka, neviem ale moj pocitac je uz v katastrofalnom stave 😃

• 😃 chudáčik, tak buď k nemu slušná 😃
    Ale späť k téme - aby nás nevymazali 😃 Fotografa už máte? 🙂

• ok, hej náš známy je fotograf tak toho máme už od nepamäti 😃 a ty ?

• tak to máte super teda 🙂 My máme Paliho Bigoša, veľmi šikovný 🙂

• ták už som zvedavá na naše dni "D" 😃 😉
    A ešte čo máte zariadené?

• Vieruska uz idem mojko napapat sa,a daco v TV kuknut 😛 Absolutne nic tam nejde 😠 😒 Včera bol dobrý program na markíze 😃 😬

Baby videokameramana mate uz zajednaneho? my este nie 😛 😞

• A nieže vela popíšete, bo sa mi nechce veľa dočítavať 😃

• jooj lulu aj ja už sa neviem dočkať 🙂 ale keď si predstavím koľko toho treba vybaviť, tak sm rada, že máme toľko času 🙂
    My už máme zajednané - kostol, p. farára, miesto hostiny, kameramana, fotografa, kapelu, ja už mám aj šatičky, závoj a botky 🙂 ďalej máme darčeky pre hostí, svadobné špz tky (dostali sme od kamarátky) 😃 aaaaa už mám asi aj vybrané afto ktoré ma odvezie do kostola - pontiac gto cabrio, kráááásne červené afto s bielou kožou 🙂 toto -
    http://www.auto-zimmerli.ch/thumb_uc_9633_w570_PONTIAC_GTO_Cabriolet_70-V8_Aut_1970_in_Cardinal_Red_Original_Matching_Numbers.jpg

• jeej Vieri ale ty si fakt šikluka 😉 my máme ešte len fotografa a momentálne robíme "výberové konanie" na miesto na hostinu 😬

• slintacik, my sme nakoniec museli zmenit miesto pre zivot a tym padom aj miesto pre hostinu 😞

• Sponzor fóra
  • aha takže si ma takto opustila 😞 tak dúfam že sa vám tam bude dariť 😉 a tam sa ti už podarilo zohnať nejakú sálu?

• slintacik - nooo nemali by sme toho toľko ale výberové konania trvajú už od 7.6.2009, teeda už sme vedeli čo chceme 🙂 a máte nejakú predstavu na miesto?

michala - a čo sa stalo, že ste sa museli sťahovať? A hostina nemôže zostať tam kde bola aj napriek tomu?

• No praveže do uvahy pada miestnost co mala sestra na svadbu, ale ja by som radsej nieco novsie a krajsie, hoci viem ze tam platia skvelo. No my sme z bytu odchadzali v takom rozpolozeni ze sme boli mesiac psychicky na dne, takze myslim ze nam bude lepsie daleko odtial

• tak potom ste dobre urobili že ste odtiaľ odišli 🙂 prajem vám aby vám v novom bolo ako v raji 🙂 a iná miestnosť v tom okolí ktorá vyhovuje tvojim predstavám tam nie je?

• wera ja som tam nebyvala poslednych 6rokov tak tam uz takmer nic nepoznam az sa bojim ze kast v okoli senice bude poznat viac ako ja

• noooo nechcem vyzerať blbo, ale čo to je kast? 😃

• a koľko ľudí chcete mať? - ak do 30, toto nevyzerá zle - www.hotelpolex.sk 🙂

• wera hotel polex ma neskutocne nesympatickeho majitela, ktory dava neskutocne nesympaticke ceny, a hosti budeme mat50 kast je jedna buduca nevesticka co sem vcelku pravidelne prispieva

• Miška....a vy ste zmenili aj termín??? 🤔 Tak to by ste nas potom nemohli prist fotit.... 🙂

• jáááááj miška, to ma vôbec nenapadlo 😃

• Ahojte 🙂

Vierka krásne fáro 😎 😵

My máme zajednanú tortu(cukráreň ktorá nám priparavý dobrotky),miesnosť(kaštiel),fotografa,kameramana,jed.menu, 😉 Aj potrebné doklady co co to je na matrike 😉

• Lulu tak to uprimne gratulujem aj my uz mame v podstate cukrara zajednaneho a s nim aj jeho manzelku kadernicku 🙂

• michala.s dakujem 😃 tak to máte super 😉 Ja sa s kaderníčkou a kozmetičkou(vizážistkou) pôjdem dohodnúť až v auguste, nakoľko v sobotu odchádzame preč a prídeme až oklo 2.8. 😬 🙂
    Ale ty máš viacej času mi máme 9.4.2011 a vy v júni a v júni máme skoro celá rodinka narodeniny takže budú oslavy tak sme to nechceli dávať na jún, v zime sme nechceli 😐 , v marci má tatino narodky aj meniny tak paľa volba na apríl 😉

• baby baby, akurát mi bývalá spolužiačka zo strednej sľúbila spievať v kostole, juuuuuuuuuuuj ako sa teším, ona spieva úplne krásne 🙂

• Vierka gratuluuuuuujem a záviiidím ti(samozrejme v dobrom 😬 )

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Foto, video, fotokoutky a tisk fotek. Plánujete exotickou svatbu v zahraničí? Nafotím vás jen za cestovní náklady a ubytko! 🙂
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov