Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Lulu tak to je fajn ze ste sa takto dohodli, my sme na jar nemohli mat lebo drahy je silny alergik a je to prenho vzdy velmi tazke obdobie. V juni to bolo pre nas vyhovujuce a dali sme to par dni pred mojimi narodeninami. ale v podstate na datume nezalezi po tych 5 tich rokoch co sme spolu nam to pride tak ze svadba je len prijemna formalita kedze uz vyse 2 roky spolu byvame 🙂

• michala.s jaj ale aj tak presne ako si povedala kuk môj album nechce sa mi to kopírovať 😉 😃

My s Radkom bývame tiež 2 roky ja mám 20 rokov a on 21 rokov takže keď sme sa spoznali ja som mala iba 17 a on 18 takže taký mladý párik 😃 😮 🤔 Nikto v našom oklí si nemyslel že nám to vydrži 😉 Veď to poznáš vtedy ešte pubertiaci 😃

• Išli ste spať 😃 😛 a mna tu necháte samú 😞 😬 😃

• Sponzor fóra
  • michala.s To si ty miskamisko??? Az teraz pozeram v tvojom albume ze to si ty .... kedy si sa vratila pod novym menom??? Ved si pisala ze sa ozves az na buduci rok. Uz je vsetko v poriadku medzi vami???

• h.a.i.n.y tak ešte že si tu ti bo som to chcela pre dnešok zabaliť 😃

• Ták aj ja už idem pod sprchu 😛 😃 Zajtra sa ozvem 😉
    Brú nocku 🙂 😴

• halooo halooo je tu ešte niekto? 🙂

• hainy tolko sa toho stalo ze sme si povedali ze nejaky papier nam nebud prekazkou v kludnom a stastnom zivote

• michala.s - fakt si miskamisko? 🙂 tak vitaj späť 🙂

• wera to srandujes ze si si nevsimla? Teda ti poviem ze zakerny ludia si hned vsimli a otravne urazlive posty chodia aj nadalej ani zmena niku nepomohla 😐

• nie nie nevšimla.. joj kašli na nich, vôbec ich nerieš 🙂 a čo sa vlastne stalo? - som to akosi nestíhala sledovať 😒

• Bré ránko 🙂 kufre už napoli zbalené 😎 Juj som v noci nemohla spať 😠 neviem prečo 😕 😶

michala.s ja som tu taký nováčik, čo sa stalo? 😬 🤔

wera.g kraasne faro ta odvezie 🙂 😵

Aj ja chcem také 😞 😬

• Ahoj Lulu. Tak nespala si asi,lebo sa velmi tesis, nie? 😉 Zeby cestovna horucka? A pozeram, ze ty tymi pripravami zijes naplno 😬 vsak?

• bambula no hej teším sa 😉 no možno aj to ale bolo horko 😛 teda aspoň u nás 😃
     hej to žijem , ale aj tak som niekedy flákač 😃 🤔

• A kam to idete na dovolenku? 🤔 To este len tam nebudes spat 😬

• Sponzor fóra
  • bambula no to neni taká dovolenka,chodíme tam každý rok aj 2 krát 😉 Maminina dedinka kde vyrastala malá,les hned z domu vydíme 🙂 Vidiek nedaleko tej dedinky je Poprad,Levoča 😵 Nedaleko mám krstných rodičov,bratrancov a sesternice 🙂

• No aj to je dovolenka 😉 Verim tomu, ze sa tesis. Vypadnut trosku z mestskeho ruchu do prirody musi byt fajn 😉

• Presne 🙂 Vzdy ideme na prechadzku do lesa..romantika 🙂 😃 No ale aj tak furt chodíme na "výlety" Poprad pamali poznám ako Trnavu-tu žijeme s nastávajúcim manželom 😉 😎

• Ale aj tak mám pocit, že si východniarka 😃 používaš typické naše výrazy 😃 Vidno, že si tu na východe ako doma. Dlho žijete v Trnave? Alebo od začiatku?

• Baby - BA a okolie - pekna miestnost na obrad???alebo miesto? Mali sme mat na mole nad vodou, ale molo zrusili a neviem ci ho do maja este postavia 😞

• Doplnim, ze sme BA, PK, SC - Zahorie nie. Dakujem

• bambula..no napoli 😃 predsa sa tam mama narodila 😃 😉
    No v podstate ja som sa aj v Trnave narodila 😉 🙂 A je to tam krásne,naozaj ako doma
    😉

petkaa28 asi od ruky ale Červený kamoň, Smolenice? 😬 či to neprichádza do úvahy? 🤔 😬

Dnes mi prišla adidas šiltovka z UK je peknučká 😃 A včera Louis Vuitton šatka 😃 😉

Dnes som sa povadila s mamou 😞 pretože na svadbe chcem aj známych a my ich máme veľa 😉 A ona že či máme na to peniaze, že nestačí ti v kruhu rodiny? a také otázky 😠 😐 😒 😢 Ale my si svadbu predstavujeme veľkú ma svadba je len raz teda dúfam a ja si ju chcem užiť 😬 🤔

• No lulu, ono je pravda, ze velke svadby na dnesnu dobu je drahy spas 😐 a uz malokto preferuje velke svadby. Predstav si len kolko das za dobreho fotografa, za krasne satky....a podobne a to ti treba zaplatit menu na 1 osobu min. 500Sk (lepsie sa mi pise v korunach este) 😃 Ale ja som tiez za velku svadbu a aj ta nasa taka bude. 🙂 Sme obaja z velkej rodiny a pozvat jednu tetu a druhu nie a podobne....nebolo by to fer 😉 A predsa len väcsia svadba, väcsia zabava. Priznam sa sice, uz prednedavnom som rozmyslala, "tolke peniaze za jeden den...preco len sme sa nerozhodli len pre svadbu v kruhu rodiny".... ale som späť 😃 Tesim sa na nasu velku svadbu.

• bambula to je mi jasné 😉 Ale prečo sa do mňa mieša,ona mala svoju vlastnú svadbu a ja ju chcem mať takú aká sa mne a Radkovy páči a nie podľa nej 😞

• a zabudla som môžes ku albumík pridala som foto výzboby v sále a je to tá sála v kašiely J. Bohunice 😉 😵

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennnka sami 😉 úspory máme, obaja pracujeme teraz máme 3-týždňovú pauzu v práci 😉 😃

• BABY a budete robiť aj rozlúčku zo slobodou? 😬 😃

• lulu, je to blizko, ale nechcem hosti z ba a nt tahat na cerveny kamen a odtial na hostinu do senca 😞
    a zial, tie nase maminy budeme musiet prekusnut...moja chce tiez na nasej svadbe veci, ktore sa mojej polovicke uplne priecia, takze si este uzijem, kedze ani jeden z nich nepolavi...

• Petka jaj 😉 Tak tu je výzboba aj z Bratislavy opíš si hotel ak sa ti nejaký bude páčiť dúfam že aspoň takto pomôžem a ty budeš robiť rozlúčku zo slobodou? 😬

http://www.vandadekor.sk/galeria/svadby/smotanova
    🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dokumentárna fotografia Vašej svadby 🙂
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Je našim želaním aby sa všetky momenty Vašej svadby niesli vo výnimočnom štýle. Nezabudnuteľné okamžiky začínajú od momentu zasnúbenia až po Váš deň D