Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Lulu tak to je fajn ze ste sa takto dohodli, my sme na jar nemohli mat lebo drahy je silny alergik a je to prenho vzdy velmi tazke obdobie. V juni to bolo pre nas vyhovujuce a dali sme to par dni pred mojimi narodeninami. ale v podstate na datume nezalezi po tych 5 tich rokoch co sme spolu nam to pride tak ze svadba je len prijemna formalita kedze uz vyse 2 roky spolu byvame 🙂

• michala.s jaj ale aj tak presne ako si povedala kuk môj album nechce sa mi to kopírovať 😉 😃

My s Radkom bývame tiež 2 roky ja mám 20 rokov a on 21 rokov takže keď sme sa spoznali ja som mala iba 17 a on 18 takže taký mladý párik 😃 😮 🤔 Nikto v našom oklí si nemyslel že nám to vydrži 😉 Veď to poznáš vtedy ešte pubertiaci 😃

• Išli ste spať 😃 😛 a mna tu necháte samú 😞 😬 😃

• Sponzor fóra
  • michala.s To si ty miskamisko??? Az teraz pozeram v tvojom albume ze to si ty .... kedy si sa vratila pod novym menom??? Ved si pisala ze sa ozves az na buduci rok. Uz je vsetko v poriadku medzi vami???

• h.a.i.n.y tak ešte že si tu ti bo som to chcela pre dnešok zabaliť 😃

• Ták aj ja už idem pod sprchu 😛 😃 Zajtra sa ozvem 😉
    Brú nocku 🙂 😴

• halooo halooo je tu ešte niekto? 🙂

• hainy tolko sa toho stalo ze sme si povedali ze nejaky papier nam nebud prekazkou v kludnom a stastnom zivote

• michala.s - fakt si miskamisko? 🙂 tak vitaj späť 🙂

• wera to srandujes ze si si nevsimla? Teda ti poviem ze zakerny ludia si hned vsimli a otravne urazlive posty chodia aj nadalej ani zmena niku nepomohla 😐

• nie nie nevšimla.. joj kašli na nich, vôbec ich nerieš 🙂 a čo sa vlastne stalo? - som to akosi nestíhala sledovať 😒

• Bré ránko 🙂 kufre už napoli zbalené 😎 Juj som v noci nemohla spať 😠 neviem prečo 😕 😶

michala.s ja som tu taký nováčik, čo sa stalo? 😬 🤔

wera.g kraasne faro ta odvezie 🙂 😵

Aj ja chcem také 😞 😬

• Ahoj Lulu. Tak nespala si asi,lebo sa velmi tesis, nie? 😉 Zeby cestovna horucka? A pozeram, ze ty tymi pripravami zijes naplno 😬 vsak?

• bambula no hej teším sa 😉 no možno aj to ale bolo horko 😛 teda aspoň u nás 😃
     hej to žijem , ale aj tak som niekedy flákač 😃 🤔

• A kam to idete na dovolenku? 🤔 To este len tam nebudes spat 😬

• Sponzor fóra
  • bambula no to neni taká dovolenka,chodíme tam každý rok aj 2 krát 😉 Maminina dedinka kde vyrastala malá,les hned z domu vydíme 🙂 Vidiek nedaleko tej dedinky je Poprad,Levoča 😵 Nedaleko mám krstných rodičov,bratrancov a sesternice 🙂

• No aj to je dovolenka 😉 Verim tomu, ze sa tesis. Vypadnut trosku z mestskeho ruchu do prirody musi byt fajn 😉

• Presne 🙂 Vzdy ideme na prechadzku do lesa..romantika 🙂 😃 No ale aj tak furt chodíme na "výlety" Poprad pamali poznám ako Trnavu-tu žijeme s nastávajúcim manželom 😉 😎

• Ale aj tak mám pocit, že si východniarka 😃 používaš typické naše výrazy 😃 Vidno, že si tu na východe ako doma. Dlho žijete v Trnave? Alebo od začiatku?

• Baby - BA a okolie - pekna miestnost na obrad???alebo miesto? Mali sme mat na mole nad vodou, ale molo zrusili a neviem ci ho do maja este postavia 😞

• Doplnim, ze sme BA, PK, SC - Zahorie nie. Dakujem

• bambula..no napoli 😃 predsa sa tam mama narodila 😃 😉
    No v podstate ja som sa aj v Trnave narodila 😉 🙂 A je to tam krásne,naozaj ako doma
    😉

petkaa28 asi od ruky ale Červený kamoň, Smolenice? 😬 či to neprichádza do úvahy? 🤔 😬

Dnes mi prišla adidas šiltovka z UK je peknučká 😃 A včera Louis Vuitton šatka 😃 😉

Dnes som sa povadila s mamou 😞 pretože na svadbe chcem aj známych a my ich máme veľa 😉 A ona že či máme na to peniaze, že nestačí ti v kruhu rodiny? a také otázky 😠 😐 😒 😢 Ale my si svadbu predstavujeme veľkú ma svadba je len raz teda dúfam a ja si ju chcem užiť 😬 🤔

• No lulu, ono je pravda, ze velke svadby na dnesnu dobu je drahy spas 😐 a uz malokto preferuje velke svadby. Predstav si len kolko das za dobreho fotografa, za krasne satky....a podobne a to ti treba zaplatit menu na 1 osobu min. 500Sk (lepsie sa mi pise v korunach este) 😃 Ale ja som tiez za velku svadbu a aj ta nasa taka bude. 🙂 Sme obaja z velkej rodiny a pozvat jednu tetu a druhu nie a podobne....nebolo by to fer 😉 A predsa len väcsia svadba, väcsia zabava. Priznam sa sice, uz prednedavnom som rozmyslala, "tolke peniaze za jeden den...preco len sme sa nerozhodli len pre svadbu v kruhu rodiny".... ale som späť 😃 Tesim sa na nasu velku svadbu.

• bambula to je mi jasné 😉 Ale prečo sa do mňa mieša,ona mala svoju vlastnú svadbu a ja ju chcem mať takú aká sa mne a Radkovy páči a nie podľa nej 😞

• a zabudla som môžes ku albumík pridala som foto výzboby v sále a je to tá sála v kašiely J. Bohunice 😉 😵

• Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.

• kacennnka sami 😉 úspory máme, obaja pracujeme teraz máme 3-týždňovú pauzu v práci 😉 😃

• BABY a budete robiť aj rozlúčku zo slobodou? 😬 😃

• lulu, je to blizko, ale nechcem hosti z ba a nt tahat na cerveny kamen a odtial na hostinu do senca 😞
    a zial, tie nase maminy budeme musiet prekusnut...moja chce tiez na nasej svadbe veci, ktore sa mojej polovicke uplne priecia, takze si este uzijem, kedze ani jeden z nich nepolavi...

• Petka jaj 😉 Tak tu je výzboba aj z Bratislavy opíš si hotel ak sa ti nejaký bude páčiť dúfam že aspoň takto pomôžem a ty budeš robiť rozlúčku zo slobodou? 😬

http://www.vandadekor.sk/galeria/svadby/smotanova
    🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov