Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
taká kombinácia by sa páčila aj mne ;-) máš červený bod :-D
Odpovedať
Profilova fotka
super:) prave som pridala foto, ktore urcite chcem - s polovickou sme strasni psickari:) mame doma parik yorkshirov a toto by sa mi pacilo (dokonca aj priatel to schvalil :) ) - svadobne foto vonku, niekde na luke, za nami nase auticko svadobne a pri nas nasi hafani v svadobnom :)) viem, pre niekoho "trhle", ale mne sa to strasne paci :) len to auto neviem, ze akeee :/ laka ma veteran :)
Odpovedať
bambula, skus pozriet na stranku Peta Hederu z popradu, mne sa celkom jeho fotky pozdavali a aj cena bola super, ale drahemu sa nepacili a tak budeme mat ineho...
Odpovedať
beronsche, dakujem, ale ani mne sa jeho fotky velmi nepacia. A co povies na petra Duchovica? =-) skus pozriet fotecky a porad. Alebo Roman Kunik zo SNV.
Odpovedať
bambula, pozriem hned ako kolega vypadne.... stale mi zakukuje na monitor, co robim... :-p Uz nech je 5:30 ze idem domov... Nam sa este pozdaval Robert Fojtik, ale on je velmi drahy a nepacil sa mi jeho pristup, ked som mu volala. A este sa nam pacil Pavol Bigos a toho aj budeme mat... :-D Aj ked moja mamka je nestastna, ze "tolko penazi za fotky"... :-p
Odpovedať
No fajn...tak potom mi napis svoj nazor na tych fotografov....ti by boli za celkom prijatelne ceny. ano Bigos ma krasne fotky a Fojtik tiez.....ale chceme nieco lacnejsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
kuk na moj album petka foto mojej kamosky
Odpovedať
bambula, uz vypadol a tak som pozrela tie stranky :-D Mne osobne sa viac paci Roman Kunik, na fotkach toho druheho boli takmer vsetky pary akoby strnule... neviem, take akoby umele... Ale ja by som aj Kunika poprosila, aby sme nemali tak vela fotiek "vykrutenych" - neviem, ako inak to nazvat - myslim, ked horizont nie je rovnobezny s okrajom fotky, uff dufam, ze vies co myslim... :-p Ale ja sa fotografovaniu rozumiem ako hus pivu .. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D pochopila som ta. No na prvy pohlad sa mi fotky Duchovica pacili, ale ked som ich pozerala dookola, tiez som si vsimla, ze skoro na vsetkych sa pary pozeraju priamo do fotaku a to vyzera ako strnule ako hovoris....trosku uvolnenia by neuskodilo :-N Asi predsa len sa poobzeram niekde dalej ;-) A co Matus Vencurik? :-N A ty uz si doma nie?
Odpovedať
este nie som ... tu je len stvrt na sest este 15 min.. :-S
Odpovedať
...ako tak pozeram na kazdych hodinkach mam iny cas......
Odpovedať
Pockat....a ty si kde? =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Anglicko...
Odpovedať
Jaaaj, tak ty pracujes v Anglicku :-. A co tam robis? Tak to tiez musia byt zaujimave take pripravy na dialku ;-)
Odpovedať
Neviem sa dostat ku Vencurikovim fotkam... ale tie na prvej strane su pekne.. tu som pozerala: http://vencurik.sk/ No obcas mi je luto, ze nemozem len tak obehavat vsetko mozne, este ze sa vsetko da cez internet a telefon vybavit.... Ale na buduci tyzden uz budem doma... no teda na ceste domov, tak sa tesiiiim.... Pojdem konecne nasu miestnost pozriet a aj saty vyberat a neviem co este.. :-) Na co sa az tak netesim, je navsteva svokrovcov, lebo som ich este nestretla a moj drahy so mnou domov nejde a ja som mala silne reci, ze "jasne, ze k vam pojdem aj bez teba" - a on to teda mame spomenul a teraz uz musim ist.... :-p No to bude sranda....
Odpovedať
Padla... konecne.. Tak vam nevesticky prajem krasny vikend!!
Odpovedať
skus toto: http://www.fotografvychod.sk/#/Gallery ... Ooo, ty sa este nepoznas so svokrovcami? =-) Tak to bude urcite zaujimave prve stretnutie a dokonca bez draheho ;-)
Odpovedať
Ahojte :-) tak my sme dnes definitívne rozhodli aké "tradície" budeme mať na svadbe takže únos nevesty nebude(mne osobne to nevadí) , budeme mať to rozbíjanie tanierov či čo to je :D potom ešte to kde dá každý svadobčan peniaze do hrnca :-D Sorry ale ja neviem tie názvy zvykov tak sa mi nesmejte ;-) :-D beronsche tak si "uži" tú navštevu svokrovcov ;-) :-N =-) bambula fotograf je náš známy(kamarát) takže čo o ňom povedať :-D Pekné foto robí ;-)
Odpovedať
Baby mám jeden nápad,dostanete ho v IP ;-) keby som na niekoho zabudla za čo sa ospravedlňujem tak mi jednoducho napíšte Ip ;-) Budeme to "riešiť" v IP-čkách :-) ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu ty si ale vymyselnik :) myslim ze to je super napad ale nechapem tie tabulky :-D zo zvykov my chceme - privitanie s rozbijanim taniera, prenasanie cez prah, polievkove krmenie, cepcenie, a ja vlastne neviem co este :-D aaaaa odbierky planujete vsetky?
Odpovedať
hehe napíšem ti to :-D No asi áno :-N ;-)
Odpovedať
Prišla? ;-)
Odpovedať
lulu: No tie tabulky by zaujimali aj mna ;-) Ako si to myslela? A fotografa si myslela Matusa? Ten je vas znamy? JA som sa s nim skontaktovala uz davno. A stale som mu nedala vediet na rovinu, ci si ho rezervujeme alebo nie :-( Lenze ten moj krasny buduci muzicek stale vymysla.... asi mu poviem, ze si toho fotografa zaplatim sama :-D Ma naozaj peknucke foto. A inac...vy ste sa mozno dohodli, ze unos nevesty nebude, ale....co ak sa par mladych svadobcanov rozhodne, ze ta predsa len unesu? :-D :-D :-D ani nebudes vediet kedy....a bude to... Vierka: No odobierka si myslim, ze k tomu vsetkemu patri,....alebo? :-N
Odpovedať
:-D :-D Bambulkaaa to dufamze neskoncim v nemocke :-D Už som ti poslala Ip :-) Prišla? Nie fotograv je Tono :-D ;-) :-)
Odpovedať
Bambula už som to preposlala :-)
Odpovedať
Ano, lulu, prisla mi IP :-) No ja suhlasim, moze to byt zaujimave.
Odpovedať
Okik :-) Len vie niekto robiť niekto tak tie obrázky lebo ja asi moc nie :-P :-D
Odpovedať
:-D Nooo....tak hladame niekoho takeho sikovneho ;-) zeby petkaa28???? :-N
Odpovedať
Ja uz som spravila prvú stranu ale neviem ako to sem mám vložiť keďže sa môže posielať ide jpg a toto je doc a ked to premenujem nejde mi to otvorit :-/ :-(
Odpovedať
Nooo...rada by som poradila, ale veru netusim, co prave robis :-( A mas uz vytvoreny ten novy nick?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?