Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lucka Ty mas kedy svadbu? Nemas to napisane v profile 🤔
    No presne na to som zabudla.. Na vyzdobu na branu. A aj v kostole budete mat vyzdobu?

• ja az v maji 2011 🙂 ale casu nikdy nie je dost, takze inspiracie zbieram uz teraz... v kostole chcem na lavice nejake maslicky alebo kvietky so stuzkami a na stolicky navleky a masle (teda tie dve pre nas a dve pre svedkov)

• Baby pocula som ze nie vo vsetky soboty sa sobasi. Viete nieco o tom?

A kedy idete kupovat obrucky?

• Sponzor fóra
  • nesobasi sa cez obdobie pôstu

• lucka a ja az v auguste 2011 😃 Ty mas v profile napiseny 30. november 1999 😃
    Ja sa len preto pytam lebo v albume mas odpocitavanie a mas to o 100 dni menej ako ja 🙂

• tak bola vykonana naprava 😉

• Ale s jednou babou teraz pisem a ona mala svadbu v maji a pisala my ze ju nemohli v kostole sobasit lebo prave v tu sobotu nesobasili .. Tak neviem ...

• no to bude mozno kvoli velkej noci nie? alebo nejaky post pred velkou nocou...

• Pekny datum mate 🙂 Ja som vybrala 13.8. lebo moj drahy ma meninky a minule som prisla na to ze v ten isty den ma jeho brat narodeniny. Tak dufam ze to nebude problem 🙂 Aspon si budu obaja pamatat ze sme mali v tento den svadbu

• lucka ale velka noc je v aprili

• my sme este uvazovali nad 12. junom (lebo 12. april mam ja narodeniny, a 12. april buduci manzel) takze by to vzdy islo po dvoch mesiach, april - jun - august, vzdy dvanasteho 😃

• no tak potom neviem preco sa nesobasi, mozno to zavisi od konkretneho kostola, teda farnosti

• No to by bolo pekne takto! Len 12. jun vychadza na nedelu. Ale v roku 2010 na sobotu 🙂 Takze este mas stale cas si to rozmysliet 🙂

Ja by som chcela toho 11. juna 2011 na draheho narodky ale to budem mat tesne po statniciach takze neprichadza do uvahy 😞 A tak som to dala na jeho meninky.

• no ved prave... nedela 😞 2010 nestiham, lebo mam este skolu

• Tak dufam ze nas kostol bude prave v nasu sobotu sobasit. To je ako ozaj super ... Odkial ja mam teraz vediet ci bude alebo nebude sobasit? Dost blbe ..

• Sponzor fóra
  • luci Ktory chodis teraz rocnik a na akej skole?

• no skus pozriet ci farnost, kde chces svadbu nema www stranku. ja som si tak zohnala kontakt a napisala tam (nie kvoli tomu ci sobasia, ale ci treba birmovku)

• k tej svadbe v kostole baby, hlavne hainy: ak nie je aspon jeden z vas pokrsteny, svadbu v kostole mat nemozete. neviem, ci sa este vyzaduju aj ine sviatosti (prve sv. prijimanie, birmovka), ale krst urcite.

• hainy ja teraz koncim, takze 2.ING a uz sa neviem dockat konca 😃

• lucka ako to je s tou birmovkou??? Co si zistila???
    kitty Obaja sme pokrsteni, obaja mame prijimanie, drahy ma aj birmovku a ja nemam. Zosobasia nas aj tak?

• tak u nas birmovku nevyzaduju, staci ked donesies krstny list z farnosti kde ta krstili. priatel ma tiez aj birmovku, ja len prijimanie, nemali s tym problem, vraj birmovka je sviatost Krestanskej dospelosti, so sobasom to nema nic

• bozee luci ako ti zavidim. Ja sa uz tiez neviem dockat konca ... 😞 Ale ja mam pred sebou este 1 rok Ing.. fnuk .. Sa bojim ze to nevydrzim. Strasne to ide pomaly.

• ano ja uz mam toho plne zuby... kam chodis do skoly??

• ale neboj, vydrzis 😉 uz mas viac za sebou ako pred sebou

• hainy, myslim, ze ano, aj ked nie som si ista, mozno to zalezi aj od farnosti. ale viem, ked sa zenil moj ujo, jeho snubenica nemala birmovku a svadbu v kostole mali, aj ked si to sice velmi nepamatam, ale myslim, ze to bolo tak, lebo poznam babku, inac by ziadna svadba nebola 🙂 cize na svadbu ti birmovku pravdepodobne netreba, akurat viem, ze pri krste hej (krstni rodicia), ale to uz je ina tema 🙂

• Luci tak to si ma potesila. Ale vraj to zavisi aj od farara ze kazdy ma ine poziadavky. Tak dufaj ze ten ktory ti odpisal tak tam bude aj v roku 2011 🙂
    Luci ty si nechcela mat svadbu hned po skole? Ja by som po skole dalsi rok uz asi nedokazala cakat. Ci sa chces najskor zamestnat?

• kitty88 ani pri krste netreba, vzdy zalezi od farnosti

• hainy
    ja chcem najskor najst nejaku pracu, od leta s priatelom byvat (a planovat svadbu, aj ked to robim uz teraz 😃) no a v tom maji svadbu

• lucka, ohladom tohto nemam 100 %-ne info, lebo to sa ma este netyka 🙂 a ohladom svadby v podstate tiez velmi nie, lebo obaja mame aj krst, prijimanie a aj birmovku, takze tieto veci velmi neriesim

• kity
    No to viem ze ku krstu treba birmovku. A ja budem o par mesiacov krstnou. Len sestra mi to len pred nedavnom oznamila takze birmovku sa nestiha. Ako sa to potom riesi ked nemam birmovku a sestra ma chce za krstnu?

lucka
    Ja chodim na Ekonomicku odbor Manazment MSP a ty? To si tie stale hovorim ze mam pred sebou uz len 3 semestre z toho v poslednom uz nemame ziadne predmety len piseme diplomovku ale aj tak je to strasne.

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov