Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ale suhlasim inak 😃

• no keď rezervuješ s predstihom, tiež nemáš problém ani v sobotu 😉

• mna lakaju tie 2 oddychove dni 😃 😛

• Sponzor fóra
  • 😃 ja si vezmem voľno a spravím si zopár dní tiež 😃
    ozaj a svadobnú cestu plánujete? - ak áno kedy?

• no ja praveze neviem...na cestu treba mat plan, prachy a dovolenku...a neviem ci sa to z priatelovej strany moc da 😕

asi skor nie 😢

• 😞 nooo, možno vám niekto dá nejaký predĺžený víkend darom 😉 my chceme ísť na 2 týždne niekam ďaleko ďaleko do raja, lebo keď potom budú detičky tak už tak skoro nepôjdeme 🙂
    a prečo by z priateľovej strany nebola dovolenka?

• ma dost taku obtiaznu pracu a musi volne dni zial minat na ine veci...a kam kam do raja konkretne? 😛 mne by stacil i ten schlosshof 😃 😃 😃

• wera.g tak my planujeme svadobnu cestu tak ale pred svadbou, a pokial nam vyjdu peniazky kedze caka nas prerbaka domu a asi aj nove auto mily chce kupit, ale ak vyjde tak chceme ist do bulharska a najlepsie by bolo keby to vyslo tak, ze v july by sme sli dvaja a vratili sa traja ako planujeme 😃 dufam ze sa mi tento sen splni.
    inac uz som konecne nafotila fotky nasho svadobneho albumu tak si ho dam do albumu, mne sa velmi paci je to nieco ine trosku ako klasicky albumy z obchodu, a aj sperky na sesterkinu svadbu som si ako tak dokoncila uz len naramok mi treba a zapinanie na sperky a je to vsetko, tiez si ich davam do albumu ak chcete pozrite si 😉
    a 9. augusta ideme podpisat zmluvu s hudbou tak dalsia vec za nami jupi a mame vsetko 😃

• asi su vsetci na dovolenke 😃

• Ale nie, nie....nie kazdy je na dovolenke 😉

• Biela.ruza -nie su vsetci na dovolenke, niektori ako my setria na svadbu 😃 noo, my sme chceli ist povodne do Karibiku, na Jamajku, alebo do DR, ale akurat v maji tam zacina obdobie dazdov, teda rozmyslame nad Kapverdami, len tam je zase v maji dost chladno, taaak sa nevieme rozhodnut 😃

• Barborabilinova - tak to hej, ked mate kopec inych vydavkov, a ziadna dovca nie je lepsia ako samostatne byvanie 🙂 taakze predsvadobna cesta? Noo tak to je tiez super, len si neviem predstavit odist v najvacsich pripravach predsvadobnych niekam prec na 2 tyzdne 🙂 no ty si teda sikulka, musim pozriet na tvoj albumik, ked budem pri pc 🙂

• Baby taak a sme doma 😉 😃 Chybali ste mi 😉
    Bolo nam fajn aj ked pocasie nic moc prsalo,bolo zamracene ale na tie posledne 3 dni boli super,teplucko 😉 🙂
    Opekali sme si s partiou 😉 Ale pri kazdom druhom dome ma vitali najmä stare babky 😃 Boli sme aj na nakupoch v Strecne sa vybórne napapali 😉
    Ale sme uz sli sem na TT tak pri Ruzomberku sme dostali pokutu 😞 😠 😬 😦 🤔 Bola tam 80 a my sme sli 95 😃 😛 No co uz ale taky stary policajt si nas obzeral 😃 By som mu nieco povedala ale dal by nam este viac 😠 😠 😠 😠 😠 😠 😠 Nastastie dostali sme najnizsu pokutu 20 € 😬 😛

A moja sesternicka ma 9 rokov tak nam zaspieva na svadbe 😉 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 SA tesiim hrozne pekne spieva 😉 a ja ze si dame oddych od priprav ale to sa asi neda 😃 😛 😬

Idem docitat a na IP potom odpoviem 😉 🙂 😵

• No tak zbezne som docitala 😉
     Vidim ze riesite svadobnu cestu no my vybrame z tychto destinacii velmi nas zaujala a nie len kvoli ms vo fudbale Jar potom usa,mexiko, bahamy, india, kuba, hawai, kanarske ostrovy...musi to byt exoticka a dobrodruzna destinacia 😉

• No LULU, vitaj spät 😉 Zase to tu budes obohacovat o kopec novych prispevkov. Takze dovolenka bola fajn a verim, ze aj napriek tomu pocasiu. A naozaj krasne miesta pre svadobnu cestu ste si vybrali, uz sa len rozhodnut. My taka klasika mozno pre ostatnych, ale my sme tam este neboli a preto by sme najradsej do Egypta 😉

• Sponzor fóra
  • BAMBULKA si zlatááá 😃 🙂 🙂 Ďakujeme ale to sa ešte 100 krát zmení 😉
    Hehe žeby som bola až taká ukecaná? 😃 😃 😃
    Od stedy nastupujem do práce po dovolenke 😬 😛 Sa mi nechce 🤔 😃
    Ale budem písať aj odďial 😃 Pokial Vám už načisto nebudem liesť na nervy 😃 😃 😃

Bre ránko kočeny víkendová pohodička? nejako cez víkend píšete málo 😃 😬

• Lulu vitaj 🙂 my sme mali s drahym cyklovikend, takze znicena som uplne..a o bolestiach zadnych partii mojho tela radsej pomlcim 😃
    dnes mi prisiel konecne svadobny bedeker, tak uvidime, co sa do neho vsetko dostane 🙂)
    a svadobnu cestu riesime aj my, ja som za egypt, drahy ee, ale chceli by sme maldivy, alebo nieco take (romantika v bungalove nad vodou)..len kde na to vziat?? 🙂))

• petkaa28 som Vám chýbala ked ma takto vítate čo??? 😃 😃 😃
    To už aby sme si teraz začali šetriť na svadobnú cestu 😃 😃 😃
    Tak super víkend si mala 😉 😃
    My sme zase skoro každý večer mali erotikuš( ťutu-muťu ) 😃 😃 😬

• No zdravim vas, herecky 😉 Maldivy je aj moj sen, ale takisto - kde na to vziat ... 😃
    lulu - uzivaj si este 2 dni volna. Ale mas fajn pracu, ked to tu mozes navstivit aj pocas nej.

• No pracujem v jednej poisťovni a som tam sama tak aj surfujem po nete 😃 Ale pssst keby sa to dozvedel šéf tak ma vyhodí na mars 😃 😉 To ja tak tajne 😃

• Vidim, ze aj v praci moze byt fajn 😉 Neboj, sefovi nepovieme 😃 No co mas nove, co sa tyka priprav?

• No pochvál sa aj ty?
    My máme nové to že moja sesternička (9-ročná) pekne spieva tak nám zaspieva niečo z týchto dvoch pesničiek chceme aby zaspievala niečo čo sa jej páči tak nám dala na výber ktorú by ste si si ty vybrala? 😬

• Nepridalo mi to stránky pridám ich hned 😉

• lulu vidim, ze v praci sme na tom rovnako, ale ja som si sama sefkou, tak hadam sa za net nevyhodim 😃

• jooj Maldivy to by som aj ja brala, môj sen je Kuba, dúfam že raz sa podarí.

baby, asi prekladáme svadbu, lebo sme uvažovali že je lepšie zvoliť postup najskôr urobiť si bývanie a potom svadba. takže sme sa predbežne dohodli, že budeme šetriť tak ako by svadba o rok bola ( možno aj nakoniec bude, uvidíme do decembra ) a buduci rok začneme riešiť to bývanie a tak sa nám svadba posunie tak o pol roka. v podstate to vítam, pretože môj sen je už dlhšie urobiť si bývanie ( i keď to prináša väčšie nervy a starosti ako svadba),a potom sa budem aj svadbiť s väčšou radosťou a hlavne peniažky na ňu už budú našetrené a odložené. tak neviem či robíme správne, ale akosi sa mi ukludnilo srdce, aj keď viem čo to bude stresu, kriku, vadenia a nervov.

joj, išla by som na dovolenku, ale tento rok veru ee, na budúci ale vybehnem určite, aspoň s kamoškou. v živote som nebola v chorvátsku, chcela by som sa ísť pozrieť, hlavne Plitvice má lákajú.

• petkaa ty srandista 😃 😃 😃 A čo také robíš?

Tu sú tie pesničky 🙂

http://www.youtube.com/watch?v=jWiAfNj7Ciw&translated=1

• maruska tak tomu sa hovorí parnerské chápanie 😉 🙂

• mam chovatelske potreby a aj si sama predavam, lebo akonahle sem dam nejaku predavacku, tak trzby idu rapidne dole... 😐

• No ja som cez tento vikend vybavila fotografa a velmi sa z toho tesim 🙂 Pretoze vsetci dookola boli uz obsadeni, uz som z toho bola fest nervozna. Ale uz je dobre.

lulu - a kde mas tie stranky? Chcem pocut tie pesnicky....

maruska - No je to dobry napad, riesit si najskor byvanie a tak sa potom vydavat s väcsou spokojnostou. A ked ste sa dohodli obaja, tak ziadny problem. A co sa tyka Chorvatska, je naozaj krasne. Malokde su piesocnate plaze, ale to priezracne more a ta krajina stoja za to. 😉

• Už som ich dala ale dám ešte raz ak sa ti netzobrazuje môj príspevok 😉

http://www.youtube.com/watch?v=jWiAfNj7Ciw&translated=1

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Marián Csano
    Bratislava
    Mojím poslaním je zachytiť atmosféru Vášho jedinečného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Vila Etelka
    Bratislava
    Prežite svoj deň "D" spolu s tými, na ktorých Vám výnimočne záleží v harmónii intimity a prírody, v štýle historického letoviska...
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov