Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
weri, tiež som také zažívala, a najhoršie bolo, keď som prišla po dovolenke z práce a čakalo ma 180 mailov s nápisom " okamžite, ihneď, urgentne!, v ten deň som okamžite zabudla že som nejakú dovolenku mala. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
noooo to hej maruška, na to teraz nechcem radšej ani myslieť, už teraz mám z toho hrôzu.. teraz mám denne aj 10 firemných hovorov, čo každému musím osobitne vysvetľovať, že mám dovolenku.. Si neviem potom predstaviť, čo budú robiť, keď pôjdeme na 2 týždne na svadobnú cestu.. kaziť si ju kvôli práci rozhodne nenechám :-S
Odpovedať
weri potom nebudes jednoducho dvihat mobil...svadobna cesta je nieco extra, vypni si telefon...ozaj a na akom poste robis? :-)
Odpovedať
tam pomôže len nechať doma mobil. a nechodiť ani na net ;-)
Odpovedať
dobré ránko nevestičky x-) Vierka tak to čo je za drzosť? :-o :-( Tak ja zajtra nastupujem do práce :-p :-N biela.ruza dobrý nápad :-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ružička asistentku robím, tak si myslia, že nemám asi ani nárok mať kľudnú dovolenku :-P lulu teda zajtra prvý deň v práci? - budem držať palce, nech sa ti tam páči :-) a čo budeš robiť?
Odpovedať
dobré ránko aj ja prajem ;-) U nás je opäť krásny dník. Rozmýšľam ísť dnes vyskúšať nejaké šatičky. Vstala som s takou náladou na ne :-D
Odpovedať
Deniska no tedaaa zober aj mňa :-D ;-)
Odpovedať
No Lucka, velmi rada by som ;-) Sadni na autobus, mas este volno a mozme ist :-D
Odpovedať
Profilova fotka
a baby potom fotočky si prosím vidieť :-D
Odpovedať
Vierka, samozrejme ;-)
Odpovedať
bambula tak u nas je zatiahnute riadne, cize slnit urcite nie :-| Stara Lubovna je daleko? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
juuuj ja už som doskúšala, kurnik ale šla by som ešte :-D
Odpovedať
ruzicka - a ty si odkial? :-) Tak Stara Lubovna je pre vsetkych daleko :-| Dnes sice zajdem len do nasich salonov, ale chystam sa aj do Presova a Kosic ;-) Vierka - tak ty to uz mas za sebou, keby ze mam vybrate saticky, uz tiez nikam neidem, aby sa mi nahodou nezapacili dalsie :-D
Odpovedať
bambula no super :-D a aj u nás je zatiahnuté baby mám zmatok na FB je ktorá z Vás Lilly nejaká som zabudla priezvisko :-N :-D Popíjam kávu na požieram chlieb so syrom :-D :-p
Odpovedať
No asi by som mala do niecoho zakusit aj ja :-D Tak vas na chvilu opustim ....
Odpovedať
Profilova fotka
Deniska, ja okolo svadobných salónov ani nepáchnem radšej, hoci viem, že žiadne iné by ma viac neokúzlili :-) moje šatičky zbožňujem už vyše 2 rokov, sú moje vysnívané :-) ja som akurát dojedla, chcela som dnes okná umyť, ale nič nemôžem, keď prší :-(
Odpovedať
Ok moja :)
Odpovedať
u vas prsi? no snad to nedojde sem |-|
Odpovedať
ja vždy idem do salónu aspoň kuk :-D a tu tak poprcha ]-( :-N :-( :-|
Odpovedať
lulu u vas poprcha? tu nepoprcha..jak to? :-D :-D :-D
Odpovedať
no idem kuk na balkon lebo ja so napoli slepa takze sa mi to mozno len zdalo ale zatiahnute je
Odpovedať
Profilova fotka
noooo hej, prší, teda už zase nie, ale je pod mrakom, tak počítam, že každú chvíľu zase začne :-(
Odpovedať
wera.g presne ;-) baby ja tak nieedy pusem niekedy nie lebo este daco robkam ;-)
Odpovedať
ja mam dnes den s gramatickymi chybami :-o :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
hehe luci tvojmu predposlenému príspevku vôôôbec nerozumiem :-D :-D
Odpovedať
ja nastastie ano ]-( no ja tiez robim kopec veci naraz..ted tu mam do pozadia pusteny serial, popritom sledujem spravy a novinky na nete a pisem pracu do skoly...hehe :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no ja som dala prať, umyla som riad, pustila pc, popritom sledujem telku a vybavujem hnusné firemné telefonáty :-D
Odpovedať
Vieri to už ani ja som písala ja mam dnes den s gramatickymi chybami :-D presne ako biela.ruza pusteny TV,video na youtube,fb,este daco do prace :-D :-D :-D
Odpovedať
mám nový záväzok dievčatá :-D už nikdy nevleziem na modreho konika, lebo reagovať na temy tam sa fakt neoplatí. len som pridala príspevok v počte 1 :-D a už bola poznamka, že leziem im do témy :-D :-D . ja tam furt vleziem, a furt som najhoršia :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?