Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • weri, tiež som také zažívala, a najhoršie bolo, keď som prišla po dovolenke z práce a čakalo ma 180 mailov s nápisom " okamžite, ihneď, urgentne!, v ten deň som okamžite zabudla že som nejakú dovolenku mala. 😴

• noooo to hej maruška, na to teraz nechcem radšej ani myslieť, už teraz mám z toho hrôzu.. teraz mám denne aj 10 firemných hovorov, čo každému musím osobitne vysvetľovať, že mám dovolenku.. Si neviem potom predstaviť, čo budú robiť, keď pôjdeme na 2 týždne na svadobnú cestu.. kaziť si ju kvôli práci rozhodne nenechám 😒

• weri potom nebudes jednoducho dvihat mobil...svadobna cesta je nieco extra, vypni si telefon...ozaj a na akom poste robis? 🙂

• Sponzor fóra
  • tam pomôže len nechať doma mobil. a nechodiť ani na net 😉

• dobré ránko nevestičky 😵
    Vierka tak to čo je za drzosť? 😮 😞 Tak ja zajtra nastupujem do práce 😛 😬
    biela.ruza dobrý nápad 🙂 😃

• ružička asistentku robím, tak si myslia, že nemám asi ani nárok mať kľudnú dovolenku 😛
    lulu teda zajtra prvý deň v práci? - budem držať palce, nech sa ti tam páči 🙂 a čo budeš robiť?

• dobré ránko aj ja prajem 😉 U nás je opäť krásny dník. Rozmýšľam ísť dnes vyskúšať nejaké šatičky. Vstala som s takou náladou na ne 😃

• Deniska no tedaaa zober aj mňa 😃 😉

• No Lucka, velmi rada by som 😉 Sadni na autobus, mas este volno a mozme ist 😃

• a baby potom fotočky si prosím vidieť 😃

• Vierka, samozrejme 😉

• bambula tak u nas je zatiahnute riadne, cize slnit urcite nie 😐 Stara Lubovna je daleko? 😃

• juuuj ja už som doskúšala, kurnik ale šla by som ešte 😃

• ruzicka - a ty si odkial? 🙂 Tak Stara Lubovna je pre vsetkych daleko 😐 Dnes sice zajdem len do nasich salonov, ale chystam sa aj do Presova a Kosic 😉
    Vierka - tak ty to uz mas za sebou, keby ze mam vybrate saticky, uz tiez nikam neidem, aby sa mi nahodou nezapacili dalsie 😃

• bambula no super 😃
    a aj u nás je zatiahnuté baby mám zmatok na FB je ktorá z Vás Lilly nejaká som zabudla priezvisko 😬 😃
    Popíjam kávu na požieram chlieb so syrom 😃 😛

• Sponzor fóra
  • No asi by som mala do niecoho zakusit aj ja 😃 Tak vas na chvilu opustim ....

• Deniska, ja okolo svadobných salónov ani nepáchnem radšej, hoci viem, že žiadne iné by ma viac neokúzlili 🙂 moje šatičky zbožňujem už vyše 2 rokov, sú moje vysnívané 🙂
    ja som akurát dojedla, chcela som dnes okná umyť, ale nič nemôžem, keď prší 😞

• Ok moja 🙂

• u vas prsi? no snad to nedojde sem 😴

• ja vždy idem do salónu aspoň kuk 😃 a tu tak poprcha 😠 😬 😞 😐

• lulu u vas poprcha? tu nepoprcha..jak to? 😃 😃 😃

• no idem kuk na balkon lebo ja so napoli slepa takze sa mi to mozno len zdalo ale zatiahnute je

• noooo hej, prší, teda už zase nie, ale je pod mrakom, tak počítam, že každú chvíľu zase začne 😞

• wera.g presne 😉 baby ja tak nieedy pusem niekedy nie lebo este daco robkam 😉

• ja mam dnes den s gramatickymi chybami 😮 😃 😬

• hehe luci tvojmu predposlenému príspevku vôôôbec nerozumiem 😃 😃

• ja nastastie ano 😠 no ja tiez robim kopec veci naraz..ted tu mam do pozadia pusteny serial, popritom sledujem spravy a novinky na nete a pisem pracu do skoly...hehe 😃

• no ja som dala prať, umyla som riad, pustila pc, popritom sledujem telku a vybavujem hnusné firemné telefonáty 😃

• Vieri to už ani ja som písala ja mam dnes den s gramatickymi chybami 😃 presne ako biela.ruza pusteny TV,video na youtube,fb,este daco do prace 😃 😃 😃

• mám nový záväzok dievčatá 😃 už nikdy nevleziem na modreho konika, lebo reagovať na temy tam sa fakt neoplatí. len som pridala príspevok v počte 1 😃 a už bola poznamka, že leziem im do témy 😃 😃 . ja tam furt vleziem, a furt som najhoršia 😃 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Jan Ducko
    Žilina
    https://www.instagram.com/ducko_foto_jano/

Bude mi potešením zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Svadobné foto a video služby tlač a výroby pozvánok na svadbu portfólio na https://www.facebook.com/SK-Foto-Video-Studio-100554621761165 
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov