Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
maruska a do akej temicky? ;-) :-N
Odpovedať
maruska kasli na ne... :-) ale su tam rozne baby teda :-o
Odpovedať
biela.ruza to su ;-) ja tam nechodím neni dôvod a raz ked som chcela poradit mi povedali že im narúšam tému 8-( :-N
Odpovedať
lul tak vitaj v klube :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D
Odpovedať
ja sem tam som sla,lebo s niektorymi mam nieco spolocne a xcem sa informovat dopredu :-) ale ani graficky sa mi to tam nelubi :-D
Odpovedať
Ahojte kocky. Tak u nas svieti krasne slniecko :-) Asi mi mozete zavidiet ;-) Ale ja sa uz budem drzat asi dalej od slniecka lebo vcera som lezela doma cely den s teplotami. Mala som asi upal od nedele. A to sa mi este nikdy nestalo! No ktovie mozno to nebol upal ale neviem co ine. Neviem si to vysvetlit lebo dnes uz ziadna teplota. wera Kde si si davala sit saty? Alebo si si ich kupila? A chystas sa niekam cez dovolenku?
Odpovedať
Profilova fotka
tak tam som ešte nebola :-) tu nikto nikoho nevyhodí, my sa novým členom len tešíme, no nie? :-)
Odpovedať
tesime ;-)
Odpovedať
Vierka - tak to je super, ked si 2 roky "stojis" za svojimi satkami :-) Len skoda, ze my sme ich este nevideli. :-| Do modreho konika nechodim ani ja, par krat som tam zazrela, ale ked si niekto mysli, ze im lezieme do temy.... pche ]-( ... nech sa pridu pozriet k nam, ako si tu "pekne zijeme" ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ale heeej videli, len nie na mne - pronovias oleaje :-) totiž v salóne mi ich nedovolili fotiť a moja družička ktorá mi ich skladuje mi ich nedovolí vidieť :-D a ten modrý koník to je čo? - o bábätkách či nie? :-) ja idem dnes mojej doktorke ženskej, že nechcem už tabletky viac :-D
Odpovedať
No ale ked k nam pride nova clenka tak sme k nej vsetky mile no nie? Tak neviem preco je to tam take ako pisete. Ozaj baby a my sa kedy stretneme a v akej teme na modrom konikovi??? Pocuvam navrhy ... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
hainy zavidime ale samozrejme v dobrom ;-) a jasne ze sa tesime ked k nam niekto pride x-) Dani veru :-D ale ešte ste neolutovali že ste ma prijali medzi Vás? :-D :-D
Odpovedať
jooj, ti závidím, ja ešte tabletky musím, kvôli inému problému, ale tiež by som už nechcela brať. inak ako to je baby, ja som za preventivku u gynekologa zaplatila spolu poplatok skoro 50 eur, len preto že som uživatelkou tabletiek. kebyže nie som tak neplatím nič????
Odpovedať
wera A co take rozhodnutie? ze uz nechces tabletky? Pisala som ti vyssie ze kde si si davala sit satky .. asi si si nevsimla :-)
Odpovedať
maruska Ja som bola minule na preventivku a neplatila som nic. Ale ja neberiem tabletky a ani som nekdy nebrala tak neviem ako to je .. ale zda sa mi to blbost tych 50€ platit kvoli tomu.
Odpovedať
No Viery, nadherne satky ;-) naozaj. Tak uz tolko vydrzis :-D a mas teda dobru strazkynu druzicku. To viem, ze niektore salony nedovolia fotit, ale preco? Modry konik je o bábätkách, ale najdu sa tam aj temy, do ktorych by sme sa mohli zapojit aj my. h.a.i.n.y - a ty si tu teda riadne dlho nebola :-D lulu - to co bola za otazka????? 8-( samozrejme, ze sme neolutovali
Odpovedať
Profilova fotka
hainy - ja som si ich kupovala, v nicole :-) či aké šatky myslíš? za tabletky už dlhšie rozmýšľam, cítim sa že na mňa zle vplývajú, neviem to vysvetliť, ale jediné pozitívum, že mi chodili na čas tiež zmizlo, teda už nie je o čom :-) no a keďže moc túžime po bábätku, tak sa chcem aspoň pol roka od tabletiek vyčistiť a potom uvidíme ako to dopadne :-D
Odpovedať
maruska - To co je? Nepocula som o tom, ze by sa u gynekologa platila akakolvek suma, len prero, ze beries lieky. ]-( Nerobili ti nejake sono, alebo nejaky vysetrenie specialne? Nemali by od teba pytat nic.
Odpovedať
h.a.i.n.y no žeby jun 2012? :-D
Odpovedať
bambula Ja som tu kazdy den. Vzdy vas citam len nemam stale cas niecim prispiet.
Odpovedať
wera presne ;-) to čo je ]-( Jedine ak by si chodila súkromníkovy ;-)
Odpovedať
lulu - ten rok 2012 si myslela, ze sa stretneme v modrom konikovi??? :-N Niekto mozno aj skor...co vies?!!
Odpovedať
Deni hej :-D :-D
Odpovedať
wera to neni sranda..ak sa po tabletkach citis zle, mala by si to povedat lekarovi...o mna sa lekar dobre nestaral a potom som zle skoncila :-S ...antiakonc. je hnus a uz druhykrat by som nespravila tu chybu ze by som ich zacala brat ani ja som nikdy nic neplatila za prehliadky
Odpovedať
Vidim, ze skoro vsetky by sme babätka chceli hned ;-) teda hned po svadbe...stretla som sa aj s takymi, ktori sa vezmu a chcu si este uzivat, s babätkom este pockat. Nechapem
Odpovedať
biela.ruza ani ja neberem antikoncepciu :-N :-p
Odpovedať
je to hnus...privodili mi taku chorobu ze na nu doplacam este i ted :-S :-S :-S bambula hej aj ja by som xcela hned...len neviem...nemozem tomu len tak rozkazat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute nevesticky :-) mozem sa pridat do diskusie? Ja som prestala brat tabletky minuly rok :-N takze jun 2012 bi aj pripadal do uvahy :-D
Odpovedať
No biela ruza, to je pravda, neda sa tomu rozkazat ;-( Ale tak verme, ze s tym problem nebudeme mat.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?