Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lulu Alebo nieco v tom zmysle ze zaciname sa snazit o mimi hned po svadbe 😃
    Ozaj baby kedy sa chcete zacat snazit? 🙂

• biela.ruza aku? ak sa môžem spýtať 😬
    Deniska presne ja chcem hned 😃 😉
    ladyjh samozrejme 😉 no veru 😃

• ladyjh...nepytaj sa, si clenkou nasej temy, cize kludne sa tu hocikedy zapleť 😃 Ja som antiko nikdy nebrala a teda som ani nikdy nechcela. Tiez som mala nejake problemy, ale doktorka mi dala na vyber, bud antiko, alebo cisty preparat... nerozmyslala som 😉

• Sponzor fóra
  • Moj drahy sa zo mna smeje, ze ja urcite budem chciet hned na svadobnu noc sa snazit (ked vobec nejaka bude) 😃 ale na tom predsa nie je nic smiesne, samozrejme, ze chcem hned 😬

• lulu hlboku venoznu trombozu v nohach a na plucach

• hainy no aj teraz 😃 ale nie nechavame tomu volny pribeh ale keby sa zadarilo aj teraz tak nech sa narodi do rodiny takze svadba by bola skoro 😃 😃 😃 😃

• Bambula Ja tomu tiez nechapem ked niekto povie ze si chce uzivat zivot aj po svadbe alebo aj pred svadbou. Co myslia tym uzivanim?? Ved aj s detmi sa da uzivat no nie? A myslim ze je to o to krajsie.

• biela.ruza juj 😞 😞 😞

• ruza, ja som si tiez nezvykla na HAK - bola som na nej 5 rokov, vyskusala som 5 druhov, a nakoniec som to vyhodila do kosa - tie vedlajsie ucinky - som mala dost. Takze len ozem konstatovat, ze je som pre HAK neni stvorena.

Ak vsetko vyjde tak ako by malo, tak na buduci rok v lete koncim vysku, v juli sa vudavam a dufam ze na Vianoce budem tehotna 😬 Take su plany, klop na drevo.

• bambula, dakujem! 😃

• no biela.ruza - to nie je sranda 😞 uff....a to ako vies, ze to mas z tabletiek??

• lebo to vedia zistit 🙂

• ladyjh super plány 😉 🙂

• h.a.i.n.y - ved prave, ja sa na deticky velmi tesim. A ked sme sa rozhodli pre taky krok (manzelstvo), tak mat deticky je predsa nasim poslanim, uzivame si slobodu do toho konkretneho dna predsa 😉
    ladyjh - a aku vysku studujes? No na Vianoce s bruskom, to by bolo krasne vsak? 🙂

• hej mne sa tiez pacia lady plany 😛

• Sponzor fóra
  • bambula, aj ja som rozmyslala, ze naplanujem svadbu na moje plodne dni, mava, to pravidelne - ale zo rok sa vselico mozem zmenit ohladne mojej m.... ale bolo by to skvele, kebyze na svadobnu noc sa to podari. Alebo na honeymoon 😃

Ja by som pristala aj na tom, keby som uz na svadbe bole tehotna, a pila by som jablkovy dzus - aby to vyzeralo ako biele vino a nikto by nic nevedel - len my dvaja 😃 Tak to by bola bomba 🙂

• Deniska super si to napísala 😉

lady presne na vianoce s bruškom 😉

• 😃 no to som tvrdila aj ja, ze nevadilo by mi vobec byt tehotna uz aj na svadbe, ale zopar mojich drahych mi povedalo "a to s nami na svojej svadbe ani nevypijes"? 😃 😃 😃 No hotovo. Ale bolo by to fajn, ci uz vo svadobnu noc alebo na svad. ceste. Tak nech nam to vyjde.

• babenky ponahlam sa a citala som Vas zbezne, len chcem povedat, ze mne drahy vyhodil HAK do kosa pre tromi tyzdnami 🙂 chce aby som sa ocistila pol roka dopredu, buduci rok ideme na to 😃 bez ochrany.. tak vidim, ze sme tu viacere a tesim sa, snad buduci rok budeme klebetit o babetkach a tehotenstve.. prajem Vam vsetkym krasny den, precitam si Vas neskor, papa 😉

• lady jak sa zistuju plodne dni? 😛

• Simi 🙂 dúfam 😃

DEniska presne aby nam to vyslo 🙂

• lulu - ty si podarena fest 😉 a mas u mna velke plus 😉 NAOZAJ! pretoze v takom krasnom veku a zmyslas ako maloktore tvoje rovesnicky.
    simika - tak hadam sa na rok stretneme v teme o babätkach 😉

• Deniska diki 🙂 a vlastne ty mas kolko rockov ? tiez typujem 21 😉

• no lulu - trosicku viac - 25 😉

• biela.ruza ja si menstruacny kalendar roby na nete a tam ti vzdy zobrazia aj plodné dni 😉 Ja mám akurát zajtra dostať krámy 😛 😬

• no lulu - kde si robis na nete mesntr. kalendar? 🙂

• lulu daj link 😃

• jasne dam 😉

• ja by som tiež nemala problém byť tehotná už aj na svadbe keď sa zmestím do šiat) 😃 alkohol nepijem tak či tak, nefajčím, teda ma to nijako obmedzovať nebude, veď tehotenstvo nie je choroba, ale najväčší dar 🙂 baby tie čo ste vysadili hak, zhoršila sa vám všetkým pleť? ja som z toho vydesená, nikdy som problémy s pleťou nemala, ale keď som si prečítala diskusiu tu na mojasvadba za vysadenie hak, tak sa až bojím ako budem vyzerať 😃

• http://www.diva.sk/kalendar/ tu je ten link 😉

Deniska neveriiim 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov