Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • hainy - nestihas 😬 sme pisali ze na svadbe byt tehotnou by sa aj pozdavalo. Ty tak planujes? 😬

• Vierka pridala som ti obrazok čo už más moc sa ospravedlnujem niekedy sa rozmažú písmená aj naša bambulka to tak má 😉 nievem prečo to tak je 😬

Lady aj teba som už pridala 😉

• nooo byť na svadbe v 2-3 mesiaci by nebolo zlé, do šiat by som sa ešte zmestila 😃 my už bývanie máme, bývame spolu od mája, ale aj tak omu ešte stále nemôžeme uveriť, že to je náš bytík, že sa nám to nesníva 🙂

• Sponzor fóra
  • Dakujem 😃

Vierka toho ma najviac - teda. najlepsia organizatokra z nas.

Vierus, ake mas darceky pre hosti? Kedy si postihala bizuterie a topanky?

• Vierka ti ma máš v priateloch na FB že? kuk na moj 1. album čo tam mám z toho má byť obývačka 😮 😒 😃

• ladyjh mne sa páči 11 😉 všetky sú pekné ale tá sa mne najviac páči 🙂

• dik lulu. 😃

• hehe tiež pozerám že akosi vediem 😃 darčeky sú také zvončeky ktoré slúžia zároveď ako držiaky na menovky 🙂 snáď hostí napadne vziať si to so sebou 🙂 bižu som objavila nádhernú v spleene na obchodnej, nemohla som odolať, tak som si kúpila vopred - náušničky a retiazku na krk, štrasovo perličkové, nádhera.. potom som zistila že k mojim šatkám sa na krk nič nehodí, tak som bola smutná, že to nevyužijem, ale s mojou perfektnou družičkou sme prišli na to, že sa z retiazky dá spraviť náááádherný náramok 😃
    a topánky? - tie som si kúpila zároveď so šatami v nicole 🙂

• Baby, este som sa chcela spytak o tych plodnych dnoch -

ja avycajne viem, kedy mam svoje plodne dni tak, ze ma hrozne boli spodok brucha - priblizne tak ako kemy som mala menzes, ale trocha ina - ostrejsia bolest vo vajecniku - zvycajne v lavom. Keby som prstami isla dost hlboko na kozu, tak to citim - tu bolest. To je aasi vtedy, ked vajecnik uvolnuje vajicko..........tusim to tak funguje.......inak su na to aj teplomery a vselijake ine pomocky - v lekarmi vam urcite pomozu. Tie, ktore mate neprevidelne, asi ten teplomer pomoze. 😉

• BAby ja Vás nestíham 😃 SPomaľtee 😃

• ze prstami 😠 som myslel keby som si tlacila na brucho - aby sme sa pochopili 😃

• juj baby o chvíľku idem k tej lekárke, bojím bojím : 🤔

• ladyjh pochopila som 😉

• wera neboj, budes OK 😃

• wera - blahozelam k bytiku 😃 super! (este len citam zameskane).

• Sponzor fóra
  • wera a s cim ides k lekarke?

• Vierka neboj 😉 sice aj ja sa bojím chodit k doktorom 😛 😬

• a už sa to biela pítala s čím ideš k lekárke? 😬

• ladyjh - ďakujem moc 🙂

nooo idem na preventívku každoročnú no a konzultovať vysadenie tabletiek 🙂

• baby 😃 nestíham čítať, ste to nejako rozšupli, ešte som len na predchadzajucej strane 😃 😃

• lul z tvojho albumu sa mi páčia šaty obrazok č. 4 a tie pekné poháre.

• No trebalo by to tu spomalit isto 😃 😃

• Maruš 😃 Veď aj ja dočítavam 😛

• Jeeeminenko 😃
    Majka díki 🙂

• ladyjh mne sa páči návrh č. 14 🙂

• Jééj my sme 2 minúti nepísala 😃 😃 Rekord 😃 😃 😃 😃

• oprava: nepísali

• lebo dočítavam 😃

• Maruska dakujem 😃

Tie mena asi vytlacim trocha vacsie, aby to malo lepsi kontrast. A ta stredna karticka bude s lesklym nadychom. 🙂

• ladyjh super 🙂 Pekné to bude

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.