Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • 😃

baby, na orbucky ste uz pozerali? 🙂

• ladyjh viac-menej áno 😉 Vy?

• este nie. asi pojdeme tento vikend, ale vobec nevieme co chceme. ja by som rada biele zlato, obidve rovnake alebo podobne. Vy uz mate?

• Sponzor fóra
  • No tak máme predstavu biele zlato,nejaký briliat viem že také sú drahé ale našťastie to nám zaplatia Radkovi rodiia aj oni povedali že si máme vybrať podľa seba a že na cene nezáleží 😉 Kuk môj albumík 🙂

• my sme ešte pozerať neboli, predstavu cca máme (zopár mám v albume), hlavne chceme tvar ako klasické obrúčky, biele zlato s kamienkami pre mňa 🙂 ale pozerať intenzívne začneme asi až po vianociach, dúfam že nájdeme tie pravé 🙂

• mne sa jednoznačne pači biele zlato, kameň by ani nemusel byť, skôr také poryhované. už sme sa boli aj pýtať, aj s obrázkom, ujo povedal cenu 600 eur. to sa mi zdá vela.

• Baby nepoznáte kameramana v TT? 😬

• v TT nie, ale ten náš je z okresu Senec a nemá problém prísť aj do TT. dám ti kontakt?

• maruska keby si bola taká dobrá dáš? 🙂

• davam do IP, aby som nerobila reklamu 🙂

• ano 😉

• Niekde som citala ze v NMnV je zlatnictvo kde si dali urobit obrucky - obidve za 300e.

Lulu, v tom ti nepomozem, ja som povodne z NMnV.

Wera, bola si? DObre? Tie kvery na roku pre tvoju druzicku si budes robit sama ale kupovat? Aj ja take podobne chcem - pre seba, ked nebudem mat kyticu pri tancivani) a malickym druzickam (nase 4 netere od 5 do 12 rokov) - take aby to mo hlo ist az k zemi 🙂

Baby, ako to riesite s druzickami?
    Ja - nakolko zijem v UK uz 9 rokov, svoje kamosky som 'nechala' doma a tu nemam blizke kamaratky. Jeden den sa ma suseda opytala (uz mala dva-tri dole krkom) ze ci teda bude moja najstarsia druzica alebo nie. Tak som sa len pousmiala a opytala, ze ci by chcela byt a tak teraz mam susedy ako najstarsiu druzicu.
    Aka je hlavna uloha druzicky? My budeme mat svedkov inych ako druzbov - budu svedkovia, best man, 4 netere ako male druzicky (flower girls) a najstarsia druzica.

• ja nemám družičky, ani neviem čo je ich náplň práce 😃 ja mám len svedkyňu.

• My máme ,,družičky" budu na nás hádzať lupeňe a ďalej neviem čo je náplň ich práce 😃

• ladyjh - ešte som nebola, otvára až o 4tej :-/ to na ruku sa pokúsim sama spraviť, nebude to tažké, len neviem ako jej tam pripevním ružu 😃

no ja mám družičku jednu hlavnú, moju spriaznenú dušu, a potom ešte zopár kamarátiek sa asi nazve slovom družička 😃 tak hlavná družička by ti mala byť pravou rukou vo všetkom 🙂

• Sponzor fóra
  • a ladyjh kto je to ten best man? snáď ženích nie? 😃

• A hlavná družička je Radkova sestra prinesie nám obrúčky 🙂

• best man nie je starejší 😬

• skuste sa pozriewt na nete zlatnictvo stacho sered tam su lacne a na ich stranke sa da aj suma vypocitat....

• best man je zenichov bratm ten bude mat obrucky. Potom bude mat speach (prihovor) po hostine. Aj moj bude ma prihovor - bude to taka pol anglicka a pol slovenska svadba 🙂

• dracica nič mi nenašlo 😒 nehodíš link?

• Vierka už si pridala fotky do tvojho albumíku 😬

• ozaj príhovory... koľko ich budete mať? my by sme chceli ceremoniál ruží (hl. družička sa toho ujala) a ešte by som asi dedka poprosila (keďže tatina už nemám) .. asi by mal niekto aj so ženíchovej strany, že?

• Dracica pozrela som aj ja a jeden typ mi uplne padol do oka 🙂 Ďakujem 😬

• asi by to tak malo byt ale tak je to na vas ci aj zo zenichovej strany bude mat niekto prihovor... a hlavne ci sa bude niekomu chciet 🙂 ja budem mat dost problem niekoho najst na prihovor ked budu mat pred vsetkymi ...budu sa musiet ,,obedovat,, niekto 🙂)

• lulu756 :ú nemas za co ja som to uz tu niekde citala ze to je lacne zlatnictvo ze lepsie nez v TT 🙂 rada som pomohla

• u nás príhovor asi tiež nikto, možno sesternicin manžel, on je z takej prihovorovej rodiny.

weri, ty kokos, to budeš mať paraďoš svadbu, asi sa ti na ňu pozvem 😃 😃 😃 ceremonial ruži, to ani neviem čo je.

• dracica 🙂
     No moja teta bude mať príhovor a Radkova krstná a keď po mňa príde ženích tak moja krstná 😉

• Papa dievčence idem 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Živím sa ako reklamný a svadobný fotograf a kameraman. Pracujem v overenom tíme s mojim kameramanom Vám ponúknem svadobný balík presne na mieru.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    Ponúkam profesionálne služby v oblasti fotografie.. FOTOBOOTHKA - fotokútik
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov