Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no baby ja neplatim nic u gynosa ..nastastie ... no tie co sa bojite a potote v cakarni co budete robit ked budete tehotne??kazdy mesiac prehliadka vsetkeho-krv,moc,ultrazvuk aj odspodu aj normalny,vaginalne vysetrenie,stery ablablablabla ... a ku koncu tehu kazde 2 tyzdne ...dokopy cca 10-12 prehliadok za 9 mesiacov a to neratam ked sa vvam nieco nebude zdat a pojdete na pohotovost ... ale stoji to za to,lebo ten uzlicek ktory si potom vedla vas bude spokojne odfukovat v postielke a povie vam mama a urobi moja je to za vsetko (aj foto v nasom albumiku som dala s mojou princeznickou 🙂
    no ja som ledva za tehu pribrala 8 kil a teraz po operacii som na svojej povodnej vahe zo zaciatku strednej skoly,mam 44 kil pri vyske 158 cm 😬
    zato moj drahy za tehotnost nasu pribral 10 kg no zacina zhadzovat mala zacina chodit treba davat pozor a navyse do prace chodieval peso a schudol 🙂 🙂

• trdielko ty máš drobca? 😬

• Ahojte, hlasim sa do klubu 🙂 aj mi budeme mat svadbu v r. 2011, konkretny termin este nemame, kedze zalezi od papierov a aj rodiny.

• Sponzor fóra
  • fpjj, vitaj! ako sa volas? ako ta mozeme volat?

• dakujem za privitanie, volam sa Dominika a ty, lady?

• Dominika vitaj 😵
    Máte už niečo vybavené? asi blbá otázka keď neviete kedy bude svatba 😬

• Ja som jana.
    Svadba bude v senci?
    kolko ste s drahym?

• Janka ty si z Piešťan? 😉

• BABY tak sa idem týrať na návšťevu 😞 😦 😦 😦

• lulu, neboj, zatni zuby a hotovo, potom sa vykric ked budes vonku 😃

Dominika, som z dediny medzi PN a NMNV.

• jooj trdielko ako mladunko vyzeráš 😃

• S partnerom sme spolu 3 roky, z toho 2 roky spolu zijeme, v zime ideme na navstevu a zaroven aj vybavovat papiera na svadbu, kedze partner nie je z SR, spojime prijemne z uzitocnym 🙂 no, predbezne mame urceny maj. Zatial mam kupene saticky, vybrate oznamenia a obzretych par fotografou. Sobas by mal byt asi v BA, v zichyho palaci, sestra tam mala tiez sobas a partnerovi sa to pacilo, este zvazijeme aj Vinarsky dom v Pezinku a s tym spojeny sobas ..no som zvedana ako sa to vyvinie 🙂
    A vy, ako sme na tom, planujete velku svadbu alebo mensiu?

• slintacik, ty si z TN? Kam si chodila na strednu?

• moj snubenec je anglican - zijem tu 9 rokov a 5 som s nim. My bideme mat svadbu v PN, bude nas asi 80 - z toho vacsina anglicanov. Moj bol mojmu brachovi na svadbe minuly rok a tak sa mu pacilo, ze chce mat aj on svadbu na SVK.
    Skadial je tvoj?

• no hej už som asi 3 roky z TN ale pochádza z Trenčianskych Bohuslavíc neviem či to tu niekomu niečo hovorí 😃
    a na strednú som chodila na Gymnázium Ľ.Štúra v TN

• Sponzor fóra
  • Moj je zo Spanielska, takze aj Vas caka vybavovanie papierov..

• Veru aj nas. Ani nie velmi tu - ako potom s legalnym prekladanim doma.......tu len par papierov. Vy toho potrebujete vela? Zijete v Spanielsku?

• Nie, zijeme uz 1 a pol roka na Slovensku, aj tu ostavame. V podstate musime vybavit tie iste papiere, co vy + uradny preklad do slovenciny, povodne sme planovali svadbu v Spanielsku ale nakoniec sme sa rozhodli pre SR, aby mohli prist dvaja najblizsi, ktori uz nemozu daleko cestovat. Vy uz mate cosi vybavene ohladom svadby?

• fpjj vitaj, konecne nejaka sencanka 🙂

• No nebola som tu hodinku a pol a vidim, ze sa tu toho zomlelo 🙂 Tak vy sa bojite doktorov??? 😃 Ja som sestricka a bojim sa tiez 😃 Ale hlavne zubarov. To je to najhorsie co moze byt. Mna tam dostanu az vtedy, ked ma uz nieco boli 😐 A neznasam ani injekcie 😃
    A vitam novu clenku, Dominiku 😉

• trdielko - nadherna dcerka, velmi rozkosna 🙂 A ty vyzeras fakt velmi mladucko 🙂

• 🙂 ako ze si prehovorila draheho aby zil na SK?

My mame salu, kostol, mam saty a robime si vlastne oznamka. Ja mam posledny rok vysku (externe), poplri robote, tak toho teraz cez leto robime dost vela v klude.

Kedy bude svadba? Papiere nemoze byt viac ako 6 mesiacov stare 🙂

• petkaa28, ahoj, nie sme mi nahodou rodina? 🙂

• svadba by mala byt v maji, takze stihame 🙂 dakujem za radu, ani som nevedela..to by bolo fiasko 😵

• fpjj - no je to mozne, kedze ten priatel zo spanielska....volas sa dominika? 😃

• uff baby tak som tu 😃 donútila som sa tam zostať, čakala som 1 a 3/4 hodiny kým som sa dostala na rad.. teeda zase mám na rok pokoj 🙂 teda... pokiaľ sa nám nepodarí otehotnieť.. 🙂

Dominika vitaj medzi nami 🙂 do mája času kopec, ale letí to veľmi rýchlo 🙂

• wera, kedy zacinate skusat? co hovoril dr?

• ladyjh a ty si odkiaľ presne? si písala že z nejakej dedinky medzi PN a NM ...

• Ja som z Castkoviec. Chodila som na SPS NMNV 😃

• jani tak ja si myslím že ak si v marci prestaneme dávať pozor, tak by to mohlo byť ok, no nie? 🙂 pýtala som sa jej, koľko si treba dávať pozor, povedala že vôbec, že väčšinou sa podarí aj dneď a ak nie, tak sa môže stať že zopár týždňov alebo mesiacov si telo začne vytvárať tie hormóny samo či čo to 🙂 ale každopádne povedala, že som ok a že keď chceme, môžeme aj hneď začať, stačí keď doberiem toto balenie a už nie je problém 🙂
    ale aj tak si chceme dať pol roka pokoj, pre istotu 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Senec
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov