Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • wera a ty máš koľko rokov ak sa môžem spýtať ? 😃

• fpjj - som si az teraz vsimla, ze si sa predstavila🙂)
    sme rodina 😃
    odpadavam 🙂)

• No super, takze by nemal byt problem. Ja som vysadila uz pred nejakym casom - a ked mam plodne dni, vtedy si davame pozor, ale inak v pohde 😉 To su tam len 3-4 dni do mesiaca ked mozes otehotniet - pozri si ten ovulacny kalendar.

Myslis, ze budes na svadbe tehulka? Ja si myslim,z e mozno aj ano - este pozriem dobre na nase financie a uvidime. Myslis, ze baby nieco setria pre male? Ze na postielku, kocik, sedacku do auta a tak?......

• Sponzor fóra
  • baby idem, domov - konecne. Moznn kuknem vecer, inak zajtra! Majte sa, krasny vecer 😶

• dakujem za privitanie 🙂 tak tak, mali by sme sa rozhyvat, aj ked sa spolieham, ze to ma este cas, moja sestra naplanovala celu svadbu na necele dva mesiace, a svadba bola nadherna 🙂

Od zaciatku sme planovali, ze budeme byvat na Slovensku, hlavne pre moje studium a s tym suviacou pracou, partner sa tu zabyval, na pracu, takze sa nechystame ani odist ..naspat pojdeme az na starobu 🙂

Petka, tak je to potrvene 🙂 Svet je maly, a net este mensi 😃

• nooo jani ja tomu moc neverím, moja kamarátka spala bez ochrany s priateľom cez svoje dni a vtedy otehotnela.. teda poliehať sa na 3-4 dni, nooo po tejto skúsenosti nieee 🙂
    No mne osobne by to nevadilo ak by sa po marci podarilo, kľudne 🙂 len si neviem predstaviť svadobnú cestu, asi by som si moc na všetko dávala pozor a neužila by som si to tak, ale zase mimčo za to stojí 🙂
    My sme prednedávnom kúpili bytík a celý ho zariadili, teda tam padli aj úspory na svadbu, ale teraz šetríme na svadbičku, teda ma ešte ani nenapadlo šeriť na veci súvisiace s bábätkom.. vieš stať sa môže hocičo, teda riešiť to začneme až dňom keď bude pozitívny tehotenský test, teraz máme pred sebou svadbu 🙂 Ale budúci mesiac idem do sociálnej poisťovne dať sa dobrovolne pripoistiť, aby som mala nárok na vyššiu materskú 🙂
    a čo vy? - už bývate? na svadbičku už našetrené?

• ano mam dcerku 😉 ma 10 mesiacov a vola sa Emma a ja mam 20 rokov a podla niektorych ludi vyzeram na 15 ...a mna z toho triafa slak ...neznasam to no vzdy im odpoviem ze v 40-tke usetrim na kremoch proti vraskam 🙂

• jj ja mám 23 a tipujú mi tak max 17-18 takže tiež reagujem podobne že o pár rokov budem ešte rada 😃 😃

• ja mám 22 a taktiež mi tipujú max 16-17 tak sa vždy vytešujem že keď budem staršia, stále budem mladá 😃 prednedávnom som babke cigarety šla kúpiť ani mi ich nechceli predať, mi neverili, že už som mala 18 😃

• wera to poznám 😃 😃 mne nechceli predať víno 😃

• 😃 😃 no nepoteší? 😃 mne sa minule stalo toto:
    niekto zvoní, otvorím dvere a tam stál ujo policajt. Pýta sa ma na nejakých susedov - samozrejme netuším kde môžu bývať, tak sa ma pýta či sú doma rodičia, možno mu budú vedieť poradiť 😃 Keď som mu povedala, že ja som majiteľ bytu a teda tu rodičia nie sú, tak mu padla sánka 😃 😃 No čo, nemá chodiť tak skoro ráno, keď vyzerám ako čerstvo vyliahnutá 😃

• presne tak mu treba 😃

• Ja mam tiez skusenost z obchodu, ked som kupovala vinko 🙂 Pridem k pokladni a taka teta sa ma pyta :"18 uz mame?" A ja, ze "PROSIM?" ... a ona znova svoje. A ja ze "ANO, MAM OVELA VIAC" To jej nestacilo a vyziadala si moj obciansky....a to mam 25 😃 Na jednej strane sa hnevame a na druhej strane mozeme byt rady....

• keby vam kazdy den niekto povedal a ako hlupy sa pytal uz by vam to fakt islo na nervy ..mne sa stalo ekd emmka bola este malinka v hlbokom kociku toto:vosla som do obchodu-galanterie aj s kocikom a teta predavacka-to je vase dieta?? ja ze ano to je moja dcerka a ona :a to vam rodicia dovolili nechat si v 15-tich dieta??
    ja jej na to ale ja mam 20 rokov ... samozrejme drzo a otravene som jej to povedala a tiez som sa na opatku otocila a dovidenia a do tej galanterie uz nechodim ... ked som mala 15 a odchadzala som zo zakladnej na strednu jeden spoluziak mi povedal na moj doteraz nevyvinuty hrudnik ze bavit sa somnou bude iba vtedy ked budem vyzerat ako Pamela Anderson ja som mu odpovedala ze ked si raz zarobim mozem ist na zvacsenie prsnikov ale on nikdy nemoze ist na zvacsenie pindurika ktory ma len na cikanie ... ja mam dnes "muza",vlastne byvanie a dietatko ... on byva u rodicov a este nikdy nemal dievca ...

• 😃 nemala by som sa asi posmievat, ale.....ty si to, trdielko, tak perfektne opisala 😃 A bol trapny ten tvoj spoluziak. A navyse, ta pani v galanterke, uz ked si nieco mysli, nech sa len pozera, co tiez nie je slusne okukovat, ale nech si radsej udrzi jazyk za zubami, nez ma povedat nieco, co sa nehodi.... Z takych ludi si nic nerob.

• Sponzor fóra
  • uf ja som mala kedysi stresy riadne z doktorov, bolo mi zle i z injekcie, ale ked chodite na odbery kazde dva tyzdne, tak si aj zvyknete 😉 ale zubara fakt nemusim a rychlo sa blizi ta preventivka juuuuj bleee....ale gynkaca tiez moc nemusim, teda sak to smatranie viete kde..kto by to mal rad 😕

• ružička, jeeeej akú super foto tu máš 🙂
    trdielko, super si mu povedala, chudák sa musel potom hanbiť 🙂

• ved mam pravdu 🙂 zato mi ludia vravia ze vyzeram mlado lebo kazdy sa mi hed kukne na hrudnik,ja nemam prsia,ja mam len muzsky hrudnik ...a keby som mala tolko penazi nevaham ani len sekundu a idem na plastiku,myslite si co chcete o mne ale uz mi to fakt ide na city ... ale som aj tak pysna lebo tie moje lentilky dokazali vykojit dcerku a splnili funkciu pre ktoru nam ich priroda nadelila ... 🙂

• wera dakujeeem 😛

trdielko a ja si zas casto pripadam ze mam prilis zensky hrudnik...tak z extremu do extremu? 😃 😃 😃

• trdielko ale zase ani väčšie poprsie nie je nejaká super výhra, ja mám 4ky, a kupovať 70D poprsenku je fakt niekedy ťažšie ako hľadať ihlu v kôpke sena, nájsť peknú, kvalitnú podprsenku na takú veľkosť dá fakt zabrať 😞

• wera tak tak 😴

• Ahojte 🙂
    Teeda Vy máte ale príhody 😉 😃 No ja som septembrová tak ešte len budem mať 20 ale veď to je pár mesiačikov 😉

BABY ja to už asi nezvládnem 😞 To je hrozné s tou tetou 😞 😒 😢 Ešte mi vynadá že čo hneď prerábame bytže pekne sa máme chystať na svadbu aby sa tam cítila dobre 😮 😮 😠 😠 To čo je za drzosť 😦 Keď mi toto povedala zobrala som sa chmatla Radka že ideme domov 😛 🤔 😦 Ešte sa aj som mnou poháda a odišiel kolegovy ale je to jeho kamarát.Neviem čo robiť chcem mu zavolať ale viem že sa rozplačem 😞 😢 JA neviem SMS-ka nepomôže 😞 😐

• Lucy - tak ja som si na take reci uz davno zvykla, to take tetky, to neporadis. Maju svoj svet, svoje nazory 😦 ktore sa nam mladym priecia. Proste budes sa musiet naucit jednym uchom dnu a druhym von, a hlavne robit po svojom. A drahemu by som ja urcite volala, SMS-ka by nestacila...poznas svojho mileho ty sama, ako reaguje na co. A ked sa rozplaces, nevadi.... 😕 nebudes to predsa "hrat" ... jednoducho ti to je luto.

• Deniska dakujem ešte že Vás tu mám ste moooc moooc zlaté 😉 A ty obzvlášť 😉

• Nemas za co, moja zlatucka 😉 Sme tu ako jedna rodinka 🙂 Pomahame si ci uz v pripravach, alebo kazdodennych problemoch, nie?

• No volala som mu povedal že on tiež spravil chybu 😉 Neubránila som sa slzám 😞 ale našťastie je to už OK 😉
    BAby kuk rýchlo na JOJ Vianoce sa začali

• Deniska presne 🙂 Zachvílu by mal byť doma býva pár bytov od nás 😉

• No vidis 🙂 takze vsetko je o.k. To bolo rychle udobrenie 😉 A mal sa ta tam zastat. 😃 ci nie? Hej, hej...tie Vianoce som videla, sila no.

• Deniska práve prišie a máme vybranéé OBRÚČKY 🙂 🙂 🙂 Tie zlaté cez net sa tesííím kedy prídu 🙂 😵 Kuk albumík sú tam 😉 🙂 🙂

• Lucy, to su tie zlate, take matne??? 🙂 Su super. Uz ich mate aj objednane??

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    spolu si užijeme Váš veľký deň kdekoľvek na SVK
    najlepší pomer cena / výkon 🙂

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov