Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Hej do ako ospravedlnenie navzájom a dalšia vec ktorú máme ako vyčiarknutú ;-) :-)
Odpovedať
No super, vam to teda ide ;-) Tie pripravy su radost, vsak?
Odpovedať
ďakujem presne ;-)
Odpovedať
Inak bola som dnes skusat satky, ale ... vyskusala som len 2, :-( ani zdaleko to co som hladala :-( A ten najväcsi salon u nas, taka neochotna bola, ze mam este cas, ze mam prist v oktobri az... heh....takze som bola trosku sklamana
Odpovedať
Profilova fotka
juj lulu, tá teta to máš teda výhru.. :-/ ale ako hovorí bambula, jedným uchom dnu, druhým von, zatni päste, a rozdýchaj to - poznám to a mne to pomáha :-) a predsa ti taká osoba nebude kaziť tvoj vzťah s tvojim drahým no nie? :-) som rada, že ste sa tak rýchlo udobrili :-) pekné sú tie vaše obrúčky, a chcete ich v žltom zlate? a už ste ich objednali? teším sa s vami :-)
Odpovedať
Deniska tak to jednanie na prd :-( A práve teraz som si cez mmb objednala závoj x-) Kuk zase do albumíku ten druhý kde sú tie 3 foto ;-) :-D
Odpovedať
Lucy...pekny zavoj, ale vies co si myslim? Ze do svadby ich mozno este objednas dalsie 3 :-D Ja len hovorim podla seba :-D Ci myslis ze nie?
Odpovedať
Profilova fotka
deniska, také chovanie rovno aj odradí sa tam vrátiť, kašli na nich, nenechaj si pokaziť predsvadobné prípravy a skúšanie šiat takými neochotnými tetami... :-) lulu - závoj je krásny :-)
Odpovedať
vierka - ved akurat o tom rozmyslam, ci vobec budem mat chut tam znovu vkrocit. ]-( Pojdem radsej do PO a KE a nebudem sa roozculovat ;-)
Odpovedať
Deniska tovela lepšie Poprad je omnoho väčšie mesto a salónov na výber až až ;-) No dúfam že nie :-D :-D :-D Vierka dík za pochvalu :-) A Deniske ;-) :-)
Odpovedať
Akurát tak pokukávam po bolerku :-) ;-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
deniska, určite, keď sa k tebe zachovali takto už na prvý dojem, tak ktovie ako by sa chovali k tvojim šatičkám :-) ku mne sa tak zachovali v nicole v auparku v BA, už som ani okolo nešla :-D ale v nicole na dostojevského boli tetušky milé a vrátila by som sa tam znovu :-) lulu kde si našla bolerká? - aj ja nejaké pekné hľadám :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dám to IP aby som nerobila reklamu ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
si poklad luci ;-)
Odpovedať
Aj ja, aj jaaa ;-) tiez chcem link do IP, Lucy
Odpovedať
Deniska aj som si myslela že napíšeš(nič v zlom samozrejme :-N ) :-D Hej napíšem hneď :-)
Odpovedať
Vierka no zabijem sa keď som taká dobrá :-D :-D :-D :-D Píšem to zo srandy , sranda musí byť ;-) Ja viem že samochvála smrdí :-N Dúfam že ma pochopíš ;-)
Odpovedať
Lulu - krasne bolerka, ale nie na junove pocasie :-) Tebe by sa asi aj zisiel. Ale krasne pohare tam maju, tam by som si vybrala. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bambula našla som nejaké aj tu : http://www.svadobneinspiracie.sk/inde... máš pravdu luci, si bomba :-D
Odpovedať
Vierka díki :-D
Odpovedať
Vierka, vdaka :-) juuj, tak tam ich je vela, paci sa mi napr. B-9, ale to tiez tak akurat na fotenie ;-)
Odpovedať
Baby a viete čo som písala že som vihádzala celú skriňu tak zajtra dokončím nechce sa mi :-D :-N :-p |-|
Odpovedať
Lulu - to videjko, vyzera to fajn, je pekne...ale ked ti mozem poradit, ak sa s nim dohodnes, pytaj si nejaku svadbicku na ukazku, pretoze ja som si tiez nasla na nete nejake pekne videjko a dotycneho kameramana som poprosila nech mi posle na DVD ukazku, poslal mi jednu svadbu a vobec to nebolo take ako na nete :-(
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ja upratujem králičkovi... už hodinu a nechce sa mi :-D :-D
Odpovedať
Vierka :-D Deniska napísala som im tak uvidím =-) |-|
Odpovedať
Profilova fotka
luci normálne to mám za 20 minút :-D
Odpovedať
Baby idem kuknúť čo ide v TV , navečerať sa Radko vytiahol z mrazničky prsíčka mňam a potom zalahnúť o 6:00 vstávam do robotky :-x 8-( Po takom týždni sa mi veru nechce :-( :-p
Odpovedať
Idem aj ja uz vypnut odtial ;-) Budem okrem facebooku zavisla aj na mojejsvadbe :-D Tak teda....prajem ti Lulu pekny vecer s milacikom a nove sily do zajtrajsieho dna.... ;-) Tebe Vierka a ostatnym tiez prijemny vecer ;-) oddychujte, nepratajte uz :-N
Odpovedať
Profilova fotka
teda vy ste sa ale rozsupli takto navecer s pisanim ledva som vas precitala pomaly prestavam vidiet :-N drahy sa rozhodol vymalovat kuchynu a kumbalik konecne sa po roku rozhybal chichi :-D :-D jaaj tie Vianoce na jojke som videla aj ja a malej krstna mama akurat ide do Londyna tak jej asi nakazem nech nam kupi nieco vianocne chichi :-D
Odpovedať
no dievčatá, človek odíde z práce a vy sa tu takto rozšupnete. znova to tu budem čítať hodinu :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?