Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Hej do ako ospravedlnenie navzájom a dalšia vec ktorú máme ako vyčiarknutú 😉 🙂

• No super, vam to teda ide 😉 Tie pripravy su radost, vsak?

• ďakujem presne 😉

• Sponzor fóra
  • Inak bola som dnes skusat satky, ale ... vyskusala som len 2, 😞 ani zdaleko to co som hladala 😞 A ten najväcsi salon u nas, taka neochotna bola, ze mam este cas, ze mam prist v oktobri az... heh....takze som bola trosku sklamana

• juj lulu, tá teta to máš teda výhru.. :-/ ale ako hovorí bambula, jedným uchom dnu, druhým von, zatni päste, a rozdýchaj to - poznám to a mne to pomáha 🙂 a predsa ti taká osoba nebude kaziť tvoj vzťah s tvojim drahým no nie? 🙂 som rada, že ste sa tak rýchlo udobrili 🙂 pekné sú tie vaše obrúčky, a chcete ich v žltom zlate? a už ste ich objednali? teším sa s vami 🙂

• Deniska tak to jednanie na prd 😞
    A práve teraz som si cez mmb objednala závoj 😵 Kuk zase do albumíku ten druhý kde sú tie 3 foto 😉 😃

• Lucy...pekny zavoj, ale vies co si myslim? Ze do svadby ich mozno este objednas dalsie 3 😃 Ja len hovorim podla seba 😃 Ci myslis ze nie?

• deniska, také chovanie rovno aj odradí sa tam vrátiť, kašli na nich, nenechaj si pokaziť predsvadobné prípravy a skúšanie šiat takými neochotnými tetami... 🙂

lulu - závoj je krásny 🙂

• vierka - ved akurat o tom rozmyslam, ci vobec budem mat chut tam znovu vkrocit. 😠 Pojdem radsej do PO a KE a nebudem sa roozculovat 😉

• Deniska tovela lepšie Poprad je omnoho väčšie mesto a salónov na výber až až 😉 No dúfam že nie 😃 😃 😃

Vierka dík za pochvalu 🙂 A Deniske 😉 🙂

• Akurát tak pokukávam po bolerku 🙂 😉 😵

• deniska, určite, keď sa k tebe zachovali takto už na prvý dojem, tak ktovie ako by sa chovali k tvojim šatičkám 🙂 ku mne sa tak zachovali v nicole v auparku v BA, už som ani okolo nešla 😃 ale v nicole na dostojevského boli tetušky milé a vrátila by som sa tam znovu 🙂

lulu kde si našla bolerká? - aj ja nejaké pekné hľadám 🙂

• Dám to IP aby som nerobila reklamu 😉

• si poklad luci 😉

• Aj ja, aj jaaa 😉 tiez chcem link do IP, Lucy

• Sponzor fóra
  • Deniska aj som si myslela že napíšeš(nič v zlom samozrejme 😬 ) 😃 Hej napíšem hneď 🙂

• Vierka no zabijem sa keď som taká dobrá 😃 😃 😃 😃

Píšem to zo srandy , sranda musí byť 😉 Ja viem že samochvála smrdí 😬 Dúfam že ma pochopíš 😉

• Lulu - krasne bolerka, ale nie na junove pocasie 🙂 Tebe by sa asi aj zisiel. Ale krasne pohare tam maju, tam by som si vybrala. 😉

• Vierka díki 😃

• Vierka, vdaka 🙂 juuj, tak tam ich je vela, paci sa mi napr. B-9, ale to tiez tak akurat na fotenie 😉

• Baby a viete čo som písala že som vihádzala celú skriňu tak zajtra dokončím nechce sa mi 😃 😬 😛 😴

• Lulu - to videjko, vyzera to fajn, je pekne...ale ked ti mozem poradit, ak sa s nim dohodnes, pytaj si nejaku svadbicku na ukazku, pretoze ja som si tiez nasla na nete nejake pekne videjko a dotycneho kameramana som poprosila nech mi posle na DVD ukazku, poslal mi jednu svadbu a vobec to nebolo take ako na nete 😞

• 😃 ja upratujem králičkovi... už hodinu a nechce sa mi 😃 😃

• Vierka 😃
    Deniska napísala som im tak uvidím 🤔 😴

• luci normálne to mám za 20 minút 😃

• Baby idem kuknúť čo ide v TV , navečerať sa Radko vytiahol z mrazničky prsíčka mňam a potom zalahnúť o 6:00 vstávam do robotky 😶 😦 Po takom týždni sa mi veru nechce 😞 😛

• Idem aj ja uz vypnut odtial 😉 Budem okrem facebooku zavisla aj na mojejsvadbe 😃 Tak teda....prajem ti Lulu pekny vecer s milacikom a nove sily do zajtrajsieho dna.... 😉
    Tebe Vierka a ostatnym tiez prijemny vecer 😉 oddychujte, nepratajte uz 😬

• teda vy ste sa ale rozsupli takto navecer s pisanim ledva som vas precitala pomaly prestavam vidiet 😬 drahy sa rozhodol vymalovat kuchynu a kumbalik konecne sa po roku rozhybal chichi 😃 😃
    jaaj tie Vianoce na jojke som videla aj ja a malej krstna mama akurat ide do Londyna tak jej asi nakazem nech nam kupi nieco vianocne chichi 😃

• no dievčatá, človek odíde z práce a vy sa tu takto rozšupnete. znova to tu budem čítať hodinu 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Naša práca nám umožnuje nadviazať spojenie s ľudmi a ich životmi spôsobom, akým slová nedokážu. Preto milujeme čo robíme 🙂
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov