Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Ahojte :-) Mám robotu minimálne na hodinu a viete akú? dočítať Vás :-p =-)
Odpovedať
uz ste rozmyslali kde budete sa fotik ak nevide pocasie a bude prsat?? ja rozmyslam a stale neviem kde to bude :( mne sa paci prostredie vonku priroda a tak...aj fotky su potom krasne :)
Odpovedať
Tak dočítané :-p :-D Baby ja mám dnes ,,skvelý" deň :-| :-S a to je len ráno :-. Takže od začiatku vykydla sa mi zubná pasta na pyžamo,kakao čo som mala na raňajky som vyliala,potom som sa dogrcala,menzes neprišiel ale vždy chodí na čas,cítim sa na hovn* , prišiel jeden debi*ný klient a ako by toho nebolo dosť rozbolel ma zub takže sa ukľudňujem v práci zo šálkou čaju a tým že som za Vám vyrozprávala(vypísala :-D )
Odpovedať
Dracica my rozmýšlame bud Smolenický zámok alebo Červený kameň ale môže sa stať že na jednom už budú mať zajednané tak budeme mustieť zvoliť inú alternatívu :-N ;-)
Odpovedať
lulu756 ahoj no ja tiez rozmyslam nad Cervenym kamenom a na ich stranke som sa docitala ze za fotenie na nadvori a pri expoziciach chcu 33 eur co sa mi zda vela, za dovolenie aby som sa tam odfotila
Odpovedať
dračica ja som tam zažila keď sme tam boli na výlete 3 svadby tam boli :-o Sa tam fotili ale zlatý boli tak teraz neviem :-D :-N
Odpovedať
lulu aj ja som septembrova ;-) tiez rozmyslam ze kedy si objednam uz take veci jak zavoj ci obrucky, len nejak sa do toho neviem dokopat, ale zas sak je casu...ved jul je este daleko :-D ja sa xcem fotit vonku...mam rada prirodu, tak som rozmyslala ze mozno slnecnicove pole :-p alebo proste niekde kde je zeleno urcite...ak prsat tak to bude problem..hmm...hej tiez sa mi pacia zamky a hrady, ale zas cestovat kvoli foteniu tak daleko? 8-( fuj ale pri prsani neviem neviem :-.
Odpovedať
Profilova fotka
baby dobréééé rááánko :-) my ideme fotiť na schloss hof, je tam krásne a už som sa aj informovala ohľadom ceny - čuduj sa svet, nepýtajú si nič, tešia sa keď prídeme, mám im to ešte cca mesiac vopred potvrdiť, aby s nami rátali ;-) taaakže baby, toť môj tip na svadobné fotenie :-)
Odpovedať
ja som jednoznačne za fotenie v prírode, velmi sa mi páčia fotky pri kvetinkách. :-) a keď bude pršať, tak ma porazí ;-(
Odpovedať
weri dobre i tebe 8-) ano ano Schlossik ja viem, to ti zavidim aj ja xcem :-p :-p :-p fakt nexcu nic za to? wooow
Odpovedať
a ako je to ďaleko z BA? to akú časovú rezervu si treba k tomu vytvoriť?
Odpovedať
fotenie vp rirode je pekne stromy kvetinky wauuu :) len sa bojim ze ked bude prsat...treba aj plan B - niekde vnutri sa fotit, moc sa mi v atelieri to nepaci...je to take o nicom ,,suche,, ... No ja som len citala na stranke Cerveny kamen tak neviem ...bol tam aj kontakt, tak neskor tam skusim zavolat vsak to ma este cas... dufam ze sa za to platit nebude
Odpovedať
Článok sa načítava...
Baby tak objednala som si topánky :-) a včera bolerko x-) To som tak dúmala ktoré sa míi páči už v posteli a ja že tak to si musím objednať :-D Mužík schválil :-D :-N
Odpovedať
dobreee raaaanko prajem aj ja ;-) Tak pozeram, ze kazda sa chceme fotit vonku, predsa len fotky su vonku najkrajsie. :-) A ak bude prsat (co verim, ze nie) tak mame v meste taky mestiansky dom, aj odtial maju novomanzelia krasne fotky.
Odpovedať
..alebo na mojom zelenom balkone :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
z BA je to max pol hodinky, teda aj bližšie ako červený kameň :-) my sa po ceste tam chceme zastaviť ešte v sade marhuľovom, v máji by mal akurát kvitnúť, teda to bude náááádhera :-) dá sa tam ísť aj dovnútra aj vonku sa dá fotiť, je tam krásne a naozaj sa tam nič neplatí - citujem "svadobný pár a fotograf majú vstup zdarma" :-) nezarábajú ako na slovensku na mladomanželoch ;-)
Odpovedať
Hej peknu su fotky fonku x-) x-) A zabudla som prejem aj ked oneskorene ale Dobré ránko :-) Síce pre mňa nie :-D
Odpovedať
tak som pridala foto, prosím, nezlaknite sa, ale je to foto spred 3 rokov, aktualne bude až po septembri. :-N
Odpovedať
wera hej u nas xce aj jedno trapne muzeum prachy za fotenie 8-(
Odpovedať
baby prišli ip? :-N
Odpovedať
baby zoberieme sa na lúku a basta! :-D :-N
Odpovedať
maruska sak jaka si sympatickaaaa :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ružička, aj botanická si pýta - cez 30 eur keď si v svadobných šatách, keď prídeš v rifliach tak nič len vstupné... smradi zarábajú na všetkom...
Odpovedať
maruska a dracica - dalsie krasky ;-) A tolko reci okolo pridania fotky ;-)
Odpovedať
ruži ďakujem :-) ale ja som fakt nefotogenická. a keď som sa tu na strane neviem ktorej dočítala ako vám neveria váš vek, tak sa pridávam do klubu, lebo mi ešte aj na vrátnici vrátnik povedal že či po maturite hneď aj do práce :-D a v reštike odo mňa chcú pravidelne občiansky či som už osemnásť mala :-D a ja že hej, pred 10timi rokmi :-D
Odpovedať
Deniska presne ako si napísala :) Vierka Ty si ale modelka :) Ale každá sme :-D :-D
Odpovedať
bambulka27 : dakujem :) ja som tu prisla medzi vas len tak informativne ja este nic nevybavujem, myslim si ze je este skoro a este ani peniaze nie su :) co uz :)
Odpovedať
Dračica ty si Mirka že môžem ťa tak volať? :-N
Odpovedať
Maruš ty si mi povedomá nepoznáme sa náhodou? :-N =-) :-D
Odpovedať
lulu hej mozes :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?