Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Tak tešíí ma ja som Lucia :-D ;-)
Odpovedať
maruska - ved to je len velke plus, ze ti odhaduju menej ako mas. Cim sme starsie, tym viac by nas to malo tesit :-D
Odpovedať
dracica...jo jo ja tiez este nemam peniaze..neviem ci mame sporit z kazdej vyplaty ted alebo co...hostinu mozem hodit na nasich, ale sak veci naokolo musim dopredu..lenze neviem sa rozhybat..proste povedat si a kliknut na tlacitko objednat :-D :-D :-D maruska to s obcianskym mi pripada take smiesne, clovek by sa mohol i urazit...sice nefajcim,nepijem tak nemaju kde pytat..ale pred 2 rokmi mi jedna tipovala 15..tak ale prosimmmmm len 15? 8-( ..... :-D slepa je?
Odpovedať
aj mna tesi :) kde budes mat svadbu ? ja asi na dedine u nas pravdepodobne, aby nemuseli sme objednavat bus z odvozom hosti by bol problem a chceli sme v TT ale asi nebudeme mat lebo aj v meste je to drahsie ako na dedine to je iste....
Odpovedať
V Jaslovských Bohuniciach v kaštieli :)
Odpovedať
dracica hej ak mas velku svadbu a vela hosti, tak sa musis riadne buchnut po penazenke...dolezite je aby si bola TY spokojnaaa vysledne... ;-)
Odpovedať
ale aj tak...clovek si tam predstavi ze je tam len atomovka :-D :-D :-D a tam je i kastiel,pekne nooo :-N
Odpovedať
biela.ruza : no ja som si to uz naplanovala ze budem kazdy mesiac odkladat okolo 250 -300 eur a za rok budem mat dost...teda to nechcem vsetko minut ale tak rezervu ratam.... budem sa snazit niekde usetrit ak sa bude dat ale zase chcem to aj pekne vsak to sa uvidi....vela veci chcela som ale uz to prehodnocujem co nemusi byt a co musi.... tak.... a za rok este toho tolko vynecham ze asi ani vela to stat nebude :D v Jaslov.Bohuniciach tam je pekne :)
Odpovedať
neviem, žeby z Trnavy z univerzity? ja nemám pamäť na tváre, ale mám aj dvojníčku v BA :-D a aj v Čechách, som neverila, ale fakt že ano.
Odpovedať
uf 300 mesacne je dost :-. ...tak co,nebudu prachy, pojdem len v nohavickach :-D :-D :-D inak jedna zmana sa v sobotu vydava...skoda toho, ja mam pre nu tolko otazok ohladne svadby, ako by poradila,pretoze z mojho okolia sa este nik nezenil, tak by mi predal skusenosti...no ale ludia su rozni, asi sa mnohi nexcu podelit...ale co ked nie sme ani pozvani, dokonca ani oznamko nemame :-D :-D :-D
Odpovedať
maruska24 : ty chodis na TT univerzitu a odbor staci skratka... ?
Odpovedať
Mirka presne :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
biela.ruza : a ked je to tvoja znama vsak skus sa jej nieco potom spytat.... Ja mam zase susedu ona mala minuly rok a uz som sa bola par veci pytat kde zohnala fotografa,zakusky a pod. a povedala ze si to presne sumy nepameta ale vsetko mi donesie aj DVD aj z oznamkami mi pomoze ked budem chciet :) tak som rada :)
Odpovedať
boze maruska stale tam chodis? sak sme sa uz mohli aj stretnut :-o dracica nerada sa pcham kde nemaju o mna zaujem...mne je to divne..s priatelom sa poznaju roky,boli si blizki i ked neskor sa menej videli, ale zas ..cakala som ze ASPON oznamko 8-(
Odpovedať
hm no to je tak aj napr. niektori nedavaju ani celej rodine oznamka takze zabudnu dat aj znamim alebo kamaratom ....asi tak.... je to smutne....
Odpovedať
Mirka to je smutné :-( ALe zase ja na svadbe zatnemzubu a prežijem tu Radkovu tetu :-D teda dufam =-)
Odpovedať
kazdy ma v rodine niekoho koho moc nemusi.... napr. mna aspon mam taky dojem zo spravania ma nema rada svokra a ani ja moc ju nemam....chcem povedat ze asi s nas kamosky nebudu..... priatel sa odstahuje k nam a jeho mama povedala ze k nam nikdy nepride na navstevu ...no bolo mi ako ... :-( ale tak ako chce mne je to uz jedno ja sa budem kvoli nej trapit .... ked nechce mat dobre vztahy nebudeme mat nijake :-|
Odpovedať
lulu ja tiez budem musiet pozvat takych co neznasam doslova, lebo sa to patri...akoze zijeme stale v nejakych pravidlach...lulu sa drzme nejako to prezijeme :-D
Odpovedať
no mojej mame sa napriklad stalo ze jej svagr sprvil scenu aj jeho mama a potom tam nadavali a odisli zo svadby ... su neocakavane veci co sa mozu stat ale dufam ze vsetko bude fajn a tych co nemusite moc tak ...to ted den vydrzite a budete si uzivat ten den lebo to je len vas a nie druhych ludi....a vy si ho mate zapametat ako ten najkrajsi :) ;-)
Odpovedať
Mirka to je mi ľúto :-( biela.ruza Tak snáď ;-)
Odpovedať
biela.ruza ti si Dianka že? :-N
Odpovedať
ja som po promociach už 3 roky :-D , už tam nechodím, i keď sa stále pohrávam s myšlienkou urobiť si PhDr, ale ani magisterský titul mi na nič nie je, takže.... a inak na FMK :-)
Odpovedať
draci, takéto problemy zo svokrou, to ako potom vyriešite na svadbe? to sa ešte napočúvaš ako ti všetko ofrfle. ja mám zase bula bud. svokra, takého namyslenca a neviem na čo.
Odpovedať
marus no skoda, tesila som sa na mozne stretko v reale 8-)
Odpovedať
no čo už, spomienky sú pekné, ale už ma nie každý spolužiak pozná :-D hlavne tý slávnejší :-D
Odpovedať
mali ste tam nejake celebrity? :-D
Odpovedať
Ja nestííha mala som klienta :-D :-p
Odpovedať
jasne, a na podiv sa o nich ešte stále píše :-D :-D
Odpovedať
povedz koho pliiiis :-D
Odpovedať
maruska : no este nic nevybavujeme ale ja si myslim ze nebude do toho kecat teda .... priatel si to nenecha on ma svoju hlavu a co sa mu nepci to jej povie....to zase toto viem.... a ked tak to sa prvom rade ma pacit nam lebo to je svadba nas dvoch...a mi si ju mame spravit aku chceme .... rodicia mali prilezitost si organizovat a spravit svadbu aku oni chceli a teraz je rad na nas .... ako myslim si ze mozu povedat a poradit ale mi to mame prehodnotit a vybrat si z toho co mi chceme...... no nie ?? aspon moj nazor
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?