Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Jaaj to som si tam dala pre srandu 😃 Môj sen je bývať v USA 😃 😵

• A to som rada ale kto zacvaká letenky 😃

• ked pojdes z BA do Liverpoolu, da sa kupit aj za 60E. Bez kufra. Ryanair. 😃

Pozerala si saty? Co hovoris?

• Sponzor fóra
  • Lucy - no nikdy nevies 😉 S testikom by som este pockala, kedze nepresiel ani den, co ti meskaju, a vies...aj keby ze teraz mimi nechces pred svadbou, ale ked si spravis testik a bude negativny, nebola by si sklamana? Lebo ja ked som si kupila testik, na jednej strane som sa bala vysledku, ale ked to bolo negat, straaaasne sklamana som bola 😴
    Jani - peknucke satky, jednoduche 😉

• dik bambuka, tie krystaliky ich tak zjemnuju a obohacuju. Su velmi elegantne, a sukna sa tak uzasne veje....
    A hlavne, ze ma hrozne zostihluju 😬

• Deniska zlatá moja ešte že ťa tu mám 😉 😉 🙂 🙂 A ozaj ráno som grcala 😬 🤔 NO bodaj by 😃
    Jani bez kufru tam áno ale naspäť s dvoma 😃 By si ma povodila po obchodoch a kredka zodratá 😃 😵

• A ozaj pozrela som budeš v nich prinzezná 😵 😵

• Tak presne, ked si so satkami hlavne spokojna ty, ked sa v nich citis dobre a hlavne ked sa v nich citis krasna 🙂
    Lucy - si grcala? Sice hej, pisala si rano...ou, tak neviem-neviem. Tak za chvilu ti asi budem zavidiet 😬

• kredka mne šiši myslela som kreditka 😃

• Deniska 😃 😃 😃 😃 😃 tak to by bol goooool

• luci, chod kupit testik! A potom kup letenku 😃
    Ja sa tak strasne vutesujem z tych mojich siat 😃 😃 😃 😃 😃
    Budem mat vlnove rozpustene vlasy (asi do pol chrbata), bizu, a zavoj, tak to bude super!
    Moj si mysli, ze budem mat modre saty - som ho oklamala 😬 . Tak ked ma pride k nasim popytat, tak budem mat nejake modre a potom, ked ma bude cakat pred oltarom, prvy krat uvidi moje ozajtne 🤔

Takato som ja potvora. 😛

• Lucy - tie ruzovo-biele saticky si kupila??? 😕 Tie su rozkosne 😃 Ja budem mat tiez take dve male krasne druzicky a dvoch malych fesakov 😉 Trebalo by tiez nieco vymysliet. Stali vela? A bol by to gol, ale ved ty si taka sikovna ze vasa svadba by mohla byt aj o mesiac 😉

• Jani - ta ty si expertka, ale krasne prekvapenie pre draheho 🙂

• Baby idem, konecne domov. SOm tu toho v robote dnes vela neurobila........este ze tu sefka nie je.

luci, ides kupit ten test? Ked tak, urob rano, vtedy su 'tie' hormony najvyssie hodnoty (ja som dva-trikrat tiez robila test, ale nic 😞)

Majte sa krasne, zajtra rano sa tesim na dalsie romany 😬

• bambula - bude prekvapeny 😃 ale milo prekvapeny 😃
    Hned ako spm prisla domov v sobotu a povedala, ze mam modre saty, telefonoval mame, ze co ma to nechala kupit take ....... a ona, ze mi pristali 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • NO také podobné 😉 Ja odfotím 😵
    Jedny stáli 29,99€ aj s bolerkom bolo k tomu ale to mi hovorila mama dá vieš jedna družička bude moja ségra 😃
    A druhé stáli 15€ a bolerko 10€ takže dokopy 25€ 😉

Janka no teeda chudák nenbol vydesený k smrti? že modré šaty 😃 😬
    No ja to zajtra asi s tým testíkom risknem 🤔 😬
    A žeby aj s letenkami? 😃

• ta ty sa spojila so svokrou, co 😉 drzi s tebou. No tak maj sa krasne JAni, zajtra sa vidime a kecame 😉

• Majte sa idem a asi pojdem do tesca kúpiť testík som v rozpakoch 😬 😃

• pozri na ryanair a daj vedet. Najlepsie na vikend pre mna, aby som ta mohla povodit 😬

• Lucka - teba asi netreba presviedcat na niektore veci dvakrat, co? 😉

• Božeee baby ja to nevydržíííím idem do Tesca 😃 🙂 😎 Sa ohlásim potom kúpim aj na ráno ako Janka písala 😵

Deniska veru 😃

• Lucy - len okamzite napis potom, nielen ty si v rozpakoch 😉 som zvedava strasne

• Okiik idem autom aby to bolaa rýýchlovka

• a hneď jak sa otestuješ, napííííš!!!!! 🙂

• Aj ja som lulu zvedava 😉 ale mas aj nejake priznaky? Ci z coho si rano grckala?

• haha cakame vsetky na ten testik 😃

• noo...Lulu uz dakde pri pokladni 😉 Sa ponahlala...

• aaale to vy ste ju k tomu dohnali hehe 😃

• Nie, citaj hore, ja som jej pisala, ze ja by som pockala, ved den este neskoncil.... 😉 ale JAnka jej radila, aby sla.

• Baby takže testík pozitívny 2 čiaročka slabuká ale predsa len je 😵 Ešte ráno budem testovať 🙂 Takže som TEHOTNÁ 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Fotograf pre najkrajšie okamihy vášho života, ktoré vám zostanú zachytené v podobe neopakovateľných záberov na ktoré budete vždy radi pozerať.