Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Termín mám podľa výpočtu na jednej stránke 11.apríla a som v 4tt 😵 😵 😵 😵
    Ale svadba je 9.4.2011 takže sa bude musieť presunúť

• mooooja.... blahozelam teda 😉 😉 😉 a veeelmi zavidim v dobrom....juuuj A kedy presuniete svadbu?

• A co drahy na to? Piiiis 🙂

• Sponzor fóra
  • no takže Radko príde zachvilu z roboty porozprávame sa a potom sa uvidí 😉
    A ďakujem pridám na FB foto testíku ale naozaj je slabunka zle sa to fotí 😉

• lulu gratulujem, tesim sa s tebou !!! 🙂 🙂 babenky nestiham Vas citat, chvilu tu clovek nieje a 5 novych stran 🙂

• Simika daaakujm pred chvílou ešte jeden testík iná značka a ešte silnejšia čiarka 🙂 🙂 🙂
    Ale na mk sa nepridám nestíhala by som a s Vami je mi supeeer 😵

• No Lucy, neopustaj nas 🙂 sa opovaz. Chceme to prezivat s tebou 😉 A co ti Radko na to povedal? Joj, jak sa s tebou tesim.

• lulu gratulujem...teda jaka novinka 😛

• Takže fotky testíkov sú na fb 🙂 môžete kuk 😉

• Deniska díki no zatial je niekde pre Trnavou bo bol niekde pri Hlohovci idú tam niečo robiť 😉 Som zvedavá čo mi povie 😃

• Diuška aj tebe 😵
    Dakujeeem Vám babulky moje 😵

• TAkze si mu to ani este nepovedala? 🙂 Jooj, jak sa tesim a ked som kuk na FB tie fotecky... az zimomriavky. Toto som ja uz parkrat chcela vidiet 🙂

• Idem ešte tie družičkovské satôčky pridať 😵

• Nie som volala že mám niečo súrne že je to váážne 😃 chudák vystrašený 😃 😬

• tak drzime palce a napis jeho reakciu a ako dalej 😉

• Sponzor fóra
  • Jasnéééééé 🙂))

• jo jo potom cakame 😛

• A ozaj pridala som aj družičkovské šatôčky 😵 LAe hlava deravá do testíkového albumu 😃

• Videla som aj saticka...krasne 🙂 A hlavne tie zelene sa mi pacia velmi.

• ano i mne tie zelene najviac 😉

• Taakže baby chudák prvé čo otvoril dvere tak že si v poriadku a ja že ano 😃 S testíkmi v ruke 😃 Chudáčisko sa spamätával 1 minútu kým pochopil o čo sa jedná 😎 😃
    Takže sme sa dohodli že ja zajtra volám gynegológovy nech má objedná 😉 Takže nový termín svadby je stanovený na január 2011 konkrétne 29.1.2011 😉 🙂 Volali sme fotografovi nášmu kamarátovi že v poho 😉 Ale nepovedali sme prečo 😃 Teraz Radko ide do cukrárne mali by tam byť ešte a do 21:00 sú v kaštieli tak to ide teraz vybaviť 😉 Ale zajtra by nemal čas tak to vyriešil takto 😃 😉

• Sli šte śpinuškať? 😬

• Tak idem keď tu neni žiadna 😉 🤔
    A v práci sa to tak skoro ani povedať nechystám 😃 😉
    Ešte pekný večer 🙂

• Ahojte, my plánujeme svadbu vo februári, aj keď som to ani ja nepokladala na velmi mudry nápad,ale čo už..je to kompromis medzi septembrom 2010 a junom 2011 😃 tak hádam nezamrzneme 😮 aby som sa vyjadrila k teme svedkovia..ja som mala jasno už dávno v tom- mne je moja najlepšia kamarátka a mojmu nastávajucemu zase tiez jeden z naj kamarátov.Nd rodinou som ani velmi nepremyslala,nech sa urazí kto chce.🙂

• lulu
    Gratulujem! 😵 Vy ste sa uz normalne snazili o mimi alebo to je len nahoda ze si otehotnela? A vydavat sa chces s bruskom? A ako sa to chystas oznamit rodicom? Asi budu prekvapeni ci? 🙂
    Ale musis byt happy! Ved vsetky s tebou sme! 😵
    A nemozes pridat fotku testika tu do albumu lebo ja nie som na FB a aj ja cem vidieeeeet 😞

• Admini zmažú a ty si na pokeci? tam pridám 🙂
    ďakujem no až po svadbe sme chceli 😃 A ďakujem, bude bruškatá svadba 🙂
    No podľa mňa dostanú infarkt 😬

• Ešte pokukujem veci na mmb 😃

• Nie nie som ani na pokeci .. ale chcela by som vidiet .. tak len na chvilku daj a vymaz hned .. oni to nestihnu 🙂

• Bruskata svadba 🙂 to je mile.... 😉 Vasi dostanu infarkt? 🤔 ale potesia sa, ved svadbu ste tak ci tak chystali 😉

• Deniska jasné 😃 budú sami bez seba(budú sa tešiť) 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Elegantné priestory Hotela SENEC Vám dokonale doplnia predstavy o Vašom najkrajšom dni. Ponúkame Vám priestory s kapacitou do 350 osôb.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Senec
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov