Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
lucka.mt: mna skoro piclo, ked som si tu o tebe precitala...tiez som lucia a tiez planujeme svadbu na maj 2011 :D zatial sice vsetko je len v dlhodobom plane, ale uz sa aj tak teraz tesim. Este nic neriesime, to az v buducom roku zacneme. kitty88: to s tou svadbou v kostole, ked niekto nie je pokrsteny, to nemas pravdu... ja som z kosic a poznam minimalne 2 pripady ked to takto bolo, ze jeden nepokrsteny a svadba v kostole...len museli podpisat nejaky vazny dokument, ze ten nepokrsteny clovek nebude branit tomu druhemu vo viere a ze nebude branit vychove deti vo viere... ja tiez rozmyslam, ci sa "na stare kolena" necham pokrstit alebo to vyriesime takto "papierom".
Odpovedať
Profilova fotka
kurtica, ja som nevravela, ze musia byt obaja pokrsteni, ale aspon jeden by mal byt... a o tom dokumente som tiez nieco pocula, mna sa to ale netyka, my sme obaja veriaci :-)
Odpovedať
kurtica No buduci rok nie je az tak daleko :-D
Odpovedať
Profilova fotka
veru veru buduci rok uz je prakticky za par, no mi realne zacneme od februara, kedze nase foto a kamera az odvtedy rezervuju terminy 8-( No ale aspon budeme mat istotu ze budu volny a vela nevies chce ten "magicky" datum 11 11 2011, co mne pride uz v novembri neskutocna zima a len kvoli datumu by som rozhodne nemrzla a viem ze cim su dni kratsie tak tym je aj menej casu na fotenie v exterieri a musi sa ist fotit dostatocne skoro aby mal fotograf dost svetla a nemusel doblyskavat, lebo ked sa doblyskava tak to uz nie je ono, hlavne ak fotograf doblyskava napriamo, tak to je potom neskutocne plocha snimka. Ohladom svadby v kostole naozaj staci aby mal jeden krst, birmovka nie je nutna. Na poucania sa chodi ako ku ktoremu fararovi, niektori spravi poucania dve a iny vas tam bude nutit ist 6 krat, ak sa mu zapacite tak aj 10 :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, čo sa týka šiat, kamarátka si pred 2 rokmi kúpila šaty na Ukrajine, vyšli ju na 7-8000 korún a predala ich za 12 000 takže myslím, že šaty pôjdem pozerať na Ukrajinu. Mínusom tých šiat je, že sú to napodobeniny známych modelov a volány a všetko je tam vlastne prižehlené, zato jej šaty po svadbe ani nechceli zobrať do čistiarne, lebo vraj za nich neručia, tak si ich vyčistila doma a mala pokoj... a hudba v kostole...v Moldave-vedľajšom meste je jeden úžasný zbor Vox Collumbelae (kde som mimochodom spievala a mamka ešte aj spieva) tak myslím že ich pozveme na obrad :) a chcem sa opýtať, kedy by som mala rezervovať fotografa? chceme svadbičku 27.8.2011...???papa
Odpovedať
jucuska To zalezi od toho akeho fotografa by si chcela. Ci je nejaky vychyteny ktoreho si treba objednat uz vo februari 2010 ako pise miskamisko alebo je to fotograf za ktorym prides a povie ti ze staci prist az vo februari 2011. Tak v tom je asi zakladny rozdiel. Ak uz vies ktoreho chces fotografa tak mali by ste za nim zajst alebo ho kontaktovat a opytat sa ho kedy treba rezervovat. A podla toho sa treba zariadit. Takze urcite neexistuje jednoznacna odpoved na to kedy treba ist rezervovat fotografa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky :) dlhšie som sa tu neukázala a pozerám ako sa téma krásne rozrastá :) teším sa, je nás stále viac a viac :) my máme novinku, už sme našli priestor na svadbu, presne podľa našich predstáv, aj lokalitou, aj všetkým :) aha tu - www.zorno.sk . V januári tam chceme ísť popýtať sa a ak budú aj finančné prestavy sedieť, tak nie je o čom, rezervujeme si to :) Jooooooj ako sa teším :)
Odpovedať
no vyzera to tam pekne ;-) my sa s miestom hostiny nebudeme ponahlat, kedze planujeme len mensie posedenie, na to nam staci nejaka mala restika, alebo penzion s vlastnou restauraciou a tych je u nas v meste a aj v okoli dost, tak to staci vybavit zac.roka 2011 :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tiež sa nám to zapáčilo a kedˇže aj lokalita je super, tak nie je o čom :) A čo, Rora, už ste oficiálne zasnúbení? :) Či si stále čakateľka? :)
Odpovedať
no vies ze v tom nemam jasno?? :-N =-) lebo drahy uz pred svokrou rozpraval o mne ako o snubenici :-N
Odpovedať
Profilova fotka
:-D ale ešte stále si nepovedala ááánoooo :) či? :) a čo svokra? - poslúcha?
Odpovedať
Profilova fotka
a gratulujeeeeeeeem !!! :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
no ja som sa zatial nevyjadrila :-D :-D ale uz ma priatel parkrat tak dozral ze som mu povedala ze nic nehrozi :-N :-N Operacia svokra je zatial pozastavena |-| zrejme je ticho pred burkou :-.
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y., Veď práve o to ide, že si neviem vybrať fotografa...Chcem mať pekné fotky, ale zase 20 000 za foto sa mi zdá veľa...aj ked by boli prekrasne...aj kamoska mi vravela, že za tolko penazi fotky nestoja,lebo ich fotili Lukackovci z Po, ktory su fakt super, ale vravi, ze jej tie fotky len stoja na pilici a uz si ich ani nepozera... Pozerala som aj nejakych madarskych fotografov z Miskolcu, kedze mame nedaleko hranice, ale myslim ze pri foteni je velmi dolezite aj prostredie a to este len hladam... :-) Vy už máte rezervovaného fotografa? ;-)
Odpovedať
Ahojte babenky ;-) Aj my planujeme svadbu na rok 2011, konkrétne 10.9. :-)
Odpovedať
wera no vyzera to pekne :-) len ci to bude aj dost velke. No pre nas by asi nebolo. Vy kolko planujete ludi? jucuska Nie my este nemame fotografa. Ale pravdepodobne budeme mat kamera+foto v jednom. Nie je to to najllepsie co moze byt no ale my nie sme narocni tak ako na fotky nie tak ani na kameru. Hlavne ze nieco bude. A nejaka ta jedna fotocka sa iste podari ktora sa aj zaramuje a ostatne ako ty hovoris budu len niekde na polici. Ale pre mna je dolezite aj video aby sme to mali zaznamenane. Aj ked si to pozriem len raz za 5 rokov ale ta spomienka bude a myslim ze pamiatka v tejto forme je lepsia ako pozerat sa len na fotografiu. Nas by na rok 2010 vyslo kamera+foto cca 10 000 tisic este po starom ale to je neoficialna cena. Oficialna by bola vyssia. Tak sme zvedavi ze ako a ci sa budu menit ceny na rok 2011. ajinka007 Ahojky. Vitaj medzi nami :-) Som rada ze sa nas tu zbiera coraz viac :-) Takze svadbu planujete na september? Odkial si? Uz si zasnubena? My sme tu take zvedave tak nam mozes nieco o sebe povedat x-)
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y - reštaurácia má kapacitu 80 osôb, + je tam terasa pre 30 ľudí a majú aj spoločenskú sálu pre 140 ľudí s pódiom, len bohužiaľ neni tam foto :( chceme cca 40 ľudí na oficiálnej časti + 60 mimo... Počítam ale že to bude 50 a 20 :-) teda kľudne stačí aj reštika :) A kde to plánujete vy? A koľko ľudí? rora - hehe, ty ho úúplne popletieš :-D nooo tak to sa teším že operácia svokra je v akom takom kľude, nie je nič lepšie nie? :)
Odpovedať
Profilova fotka
nasim favoritom je zatial toto miestecko: www.hotelleonor.sk. raz sme tam boli na obed a bolo tam super. koncom februara by sme to chceli rezervovat. inak to zorno vyzera moooc dobre. urcite si tam niekedy skocime na veceru. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
sinov - nooooo to vyzerá super, webku majú veľmi dobre vymyslenú :) a kedy máte termín? my chceme ísť v januári na večeru do zorna, hneď sa povypytovať, a tak vo februári zarezervovať tiež (alebo v marci) :) jaaaj ako ten čas letí, o chvíľku bude rok 2010 a 2011 je za dverami :)
Odpovedať
Profilova fotka
vybrali sme si 18.6., tak snad to vsetko klapne a nebudeme musiet menit 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
držím palce :) a už aj niečo máte, či ešte neriešite? :) a koľko ľudí chcete?
Odpovedať
Profilova fotka
zatial len hladame inspiracie. akurat co som si spisala kontakty na fotografov, ktori nas zaujali. nejak podrobnejsie to zacneme riesit asi na jar. aj to len take vacsie veci ako sala, fotograf a dj, aby nam to vybrane dakto nevykol. :-D planujeme mat do 50 ludi nakolko si to platime sami a min. roky sme kupili bytik. a tiez uvazujeme nad potomkom. ved uz mame na to vek. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
nam sa momentalne velmi zapacil gazdovskydvor.eu Je to tam take pekne rodinne a utulne, miesta na sedenie je pre 80 ludi, nas bude len okolo 45. V letnych mesiacoch maju aj letnu terasu, co mne pride strasne fajn. Sinov ten hotel som pozerala aj ja, je ozaj velmi pekny...
Odpovedať
Profilova fotka
ajinka 007, myslim že ty si datumom asi ku mne najblizsie, my planujeme svadbu na 27.8.2011 ;-) tak vitaj medzi nami
Odpovedať
jucuska Aj ja som k tebe blizko :-) a rora este blizsie :-) wera My budeme mat okolo 100 ludi. Presny zoznam bude az po konzultacii s rodicmi
Odpovedať
inac ja som nad 27.8.11 tiez uvazovala, ale zrejme by sme chceli ist hned po svadbe este na dovolenku a to uz by bolo podla mna v septembri neskoro, lebo by sme sli len dakam na sever chorvatska :-N
Odpovedať
Ahojte :-) ja a moj snubenec sme sa pred par dnami konecne rozhybali, predbezny datum je urceny na 28 maja 2011. Zijem v anglicku a moj snubenec je anglican, ale svadba bude na slovensku, niekde v okoli bratislavy, pretoze cela moja rodina byva v okoli. Uz teraz sa bojim vsetkych vybavovaciek a papierovaciek, ale na druhej strane je to vsetko strasne vzrusujuce a neviem sa dockat :-) nikto v mojej rodine, znamych alebo kamaratiek sa este nevydaval tak neviem presne kde zacat, a co vsetko taka svadba obnasa, takze ak by mi mohol niekto poradit a pomoct s prvymi krokmi, budem vasou dlznickou :-)
Odpovedať
Profilova fotka
danikaa, vitaj :-) gratulujem ku zasnúbeniu :-) noooo tak myslím že rád dostaneš habadej :-) my máme termín 7.5.2011, tak môžeme chystať spolu cez mojasvadba :)
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y., aký to máte vy dátum? ;-)
Odpovedať
danikaa Srdecne ta vitam medzi nami :-) Tu si vsetky radime co a ako a hlavne kedy :-) jucuska My mame 13.8.2011 :-) Preco?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?