Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • baby dobre ranko...pridavam sa ku hainy...nasi by asi tiez odpadli kebyze im oznamim ze som tehotna..najma preto ze nemam este ukoncenu skolu a nie som vydata...preto...ale zas ked uz budem panicka s manzelom budu sa tesit...si dobre pamatam ked som im oznamila ze mam frajera, no teda ti vystrajali...oni nejako tieto veci hrozne prezivaju

• Ahojte kocky, som novou clenkou 🙂

• iwka vitaj 😉

• Sponzor fóra
  • ahoj iwka vitaj medzi nami 😉
    neviem naši sú v tomto smere úplne suproví 🙂 vraj keby som ostala tehotná nič sa nedeje a že by stáli za každých okolností pri mne a pomáhali mi🙂 a to tiež ešte študujem, aj keď externe ... proste moji rodičia sú úplne bombičky bombové 😃

• no tak to v zivote je...niektori su bombovi, niektori menej 😃

• Dobré ránko,
    lulu pridávam sa a gratulujem ti 🙂 Ja mám teraz okolo seba toľko tehotných, že si už začínam myslieť či to nie je nákazlivé 😉 U nás v práci v priebehu jedného roka otehotnelo asi dvanásť kolegýň, aj moja spolusediaca v kancelárii. Tá by mala tento týždeň alebo budúci rodiť, mala by mať chlapčeka. Dokonca aj mňa nahovárali nech sa pridám do klubu tehuliek, ale tiež by som chcela až po svadbe. A keď mám povedať pravdu ešte sa na bábo necítim 😐 Ale aj tak sa s tebou teším lulu 😃

• Dakujem dievcata 😉 citam, ze sa tu rozobera tehotenstvo...Ja som nasim oznamila, ze ked budem mat po 18tke a budem tehotna, ze si dieta necham za kazdych okolnosti.. a pocitali s tym a boli v pohode 🙂 Tiez su uzasni, ako slintacik pise 🙂 Ale teraz to vyzera, ze pojde vsetko pekne po poriadku...skola, vlastne byvanie, zamestananie, svadba a tak deticky 🙂

• Aj okolo mna je stasne vela tehotnych, rodiacich a s malinkymi detickami... Ja by som uz strasne chcela, vsetko v mojom tele uz hovori ANO ANO 😃 ale este musime pockat, ale po svadbe uz bez vyhovoriek 🙂

• iwka tiez mam taky plan 😉

• ja uz tiez by som sa na to citila ale sme sa dohodli s priatelom ze az po skole aby som sa mohla potom v pokoji venovat iba babetku a nemusela sa ucit a zanedbavat ho 🙂

• iwi takze mas este skolu? kedy koncis?

• Ivka vitaj medzi nami 😵 😉
    Vierka dakuuuuuuujemmm mojjjjjjjje zlatiiiiiiickooo 🙂 🙂 🙂
    Zuzka aj tebeeeeeeee diiiiiiiky 😉 😉 😉
    Mirka ajjjj tebeee 😎 😉 🙂

Takže baby ráno som si zaze boobímala WC 😃 A mám novú najlepšie kámošku- wc misu 😃 ALe čo by som pre drobčeka nesúravila 😉 🙂
    A včera večer u nás v posteli bola debata či sa necháme prekvapiť alebo čo 😬 🤔 Takže pôjdem do genetonu a potom uvidiím či sa to potvrdí aj utz 😉
    Gynekológovi som volala že v pondelok mám prísť 😉

• Nie nemam biela.ruza, v 2007 som koncila vysku, potom sme boli rok v irsku a prerabali sme podkrovie u svokrovcov...teraz v auguste su 2 roky co sme tam, byvame v poprade, ja som z kosic, takze sme museli byvanie riesit ako prve, ked sme chceli byt spolu 🙂 Ale od septembra sa do skoly vraciam, idem ucit na strednu, tak som zvedava 😵

• lulu aj s misou sa da kamaratit, ked si clovek zvykne 😉
    a uz je dobre? 🙂

• no pekne lulu a mne sa nepoďakuješ ja som písala na predchádzajúcej strane 😞 asi budem plakať 😞 ale nie 🙂 a to vrackanie ťa chytá často? moja mamina, keď spomína, tak hovorí, že som presedela pri wckovej mise mesiac a pol celé celé dni 😬

• Sponzor fóra
  • Blahozelam lulu!!!!! 🙂 Ja by som urcite chcela vediet co to bude 😬

• Doreee ranko babky moje 😉 Vy ste teda ranne vtacata po niektore 😃 ci to len ja tak dlho vyspavam? 😃
    Ivku vitam taktiez, nas "klub" sa rozrasta...pekne, pekne....

• dobre ranko bambu 😉

• Dianka hej hej som v práci tak sa tak pretvarujem som zvedavá či sa drobec umúdri a bude spinkať 😬 😃

AA zabudla som drobec Vám odkazuje: ,,Nevestičky budúce maminku zamestávate písaním a ja sa s ňou zahrať nemôžem-totiž moja hra spočiva v tom že za koľko dobehne do miesnosti kde sa ciká ešte neviem ako ju mám nazvať asi cikáreň a potom do takého oválu sa vygrcká a naspäť k tej debne myslím že ločítať sa to volá"
    Mám múdreho drobca čo? 😃 😃 😃

• ja asi by som nechcela vediet ci je to dievca alebo chlapcek..najkrajsie je to prekvapenie... 🙂 ja by som kupovala neutralne veci 🙂 😃

• Ahoj bambula, dikoska 🙂 No mne osobne sa nechce pracovat, tak si kratim cas v praci rozmyslanim o svadbe co a ako bude 🙂 Akurat riesime s drahym fotografa 😉

• Deniska aj ja by som bola spala ale bez práce nie sú koláče 😉 😃

• A už máme aj kameramana 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• jaj LULU, ta ty si nase zive striebro, tak sa necudujem, ze aj ten tvoj drobec 😉 ... to tu bude este veselo. 😃

• ivka - a koho mate na vyber?
    Lulu - tak koho? To videjko co si sem davala? Vyslo to?

• No mám byť po kom 😃 😛

• dievčatá, čítala som vás celú hodinu, toto už nerobte 😃

lulu gratulujem, teškám sa s tebou.

weri, ako bolo na výlete? je to tam aj pre staršie slečny? 😃 😃

• lulu vy koho mate fotografa ? a odkial ?

• ale marus - co to ty tu pises, pre starsie slecny? To pre koho myslis? Ved ty sa hadam ratas k nam!!! 😉

• cafte. lulu gratulujem a zavidim 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Fotografia je zachytenie prchavého momentu v čase, ktorý sa vďaka nej stáva nesmrteľným...
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov