Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Maruš chúda že hodinu :-p :-N Dakujem mojko x-) ;-) Deniska má pravdu aká stršia slečka-mladicca :-D :-N
Odpovedať
bambul, jasné :-D veď ešte som mladica :-D kamoška mi včera povedala že je tehu, ale ona je už vydatá a aj majú bývanie. a že to tiež nečakala, ale už teraz sa teší :-)
Odpovedať
Maruš napíšem ti IP aby som nerobila reklamu :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Sinov dííííky x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
No bambula, praveze este nemame nikoho, lebo maj drahy si mysli, ze to je este strasne skoro riesit :-) Ale snazim sa mu uz tyzden vysvetlit, ze uz teratz je neskoro, no a dnes sme sa nejak rozbehli...ma nejakeho znameho z popradu, ktory robi nadherne fotky, ma aj stranku, myslim borievky.sk... ale pozerame aj ceny a tak... Akurat riesime, ze kedy sa fotit...ci pred obradom, ci po pred hostinou, ci pocas...Neviem, ako by to bolo najlepsie. Ako mate vy dievcata?? No a kameramana mat nebudeme, to ponechame vo vlastnej rezii ;-) A vy uz mate fotografa bambula?? Niekde od nas, z okolia??? kedze sme relativne blizko :-) Inac mam byvaleho frajera z Lubovne :-)
Odpovedať
Profilova fotka
iwka my sa chceme fotit este pred obradom. zazila som raz na jednej svadbe fotenie az po obrade a my hostia sme na manzelov dve hodiny cakali. no nic moc musim povedat. :-S
Odpovedať
nikdy nie je skoro :-D ale nie, svadba sa dá v poho vybaviť do dvoch mesiacov, okrem fotografa a hudby, to treba aj rok pred tým, kvôli termínom. a sálu iba ak chcete nejakú kde sú svadby ako na bežiacom páse.
Odpovedať
Ivka no nás fotograf víde 800€ ale zo všetkým už aj foto z interiéru aj exteriéru,svadobný obrad a hostiny do 2:00 ;-) A fotit sa budeme pred obradom obrad sa začína o 14:00 takže máme z rána času dosť ;-)
Odpovedať
Iwi - no ten isty problem bol u nas, drahy mal na vsetko cas a tak som fotografa riesila minuly tyzden a bola som z toho zufala, väcsina uz bola obsadena. S chlapmi to je obcas tazke :-D A co sa tyka fotenia, ja osobne by som urcite exterierove foto chcela pred sobasom, aby sme potom neochadzali pocas hostiny, nechavali nasich hosti samych nejake 2 hodky. No a mame fotografku z PP, oni su vlastne par, ale ona foti a on to upravuje. Maju krasne fotky. A koho, koho - ako sa voly byvaly? Mozno budem poznat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ved to, ze sa zmizne na dlho... Lenze ja by som zasa chcela, aby ma mato videl prvykrat az v kostole :-) U nas ziadne odpytavacky od rodicov nebudu... Svadba buude v Kosiciach a popradcania pridu rovno do kostola...Aspon tak by sme chceli...no neviem, chcela by som sa poradit..
Odpovedať
vyborne ked uz to spominate fotografov.... kolko chcete fotiek ?? mne nechce nikto vyhoviet chcem pozovacky okolo 50 ks a obrad a gratulacie tiez nejakych par fotiek tak do 120 fotiek a hostinu budu fotit hostia vsak kazdy fotak bude mat... a fotografi ma prehovaraju aby som si to rozmyslela ze to bude malo a ze amaterske fotky nie su pekne :( ach jjjjaaaaajjj nechcu podla mojho zelania :( maju take svoje balicky co mi nevyhovuju a kombinacie neviem asi nechcu robit :(
Odpovedať
dracica - asi nehladas na spravnom mieste ;-) Je vela fotografov, ktori su ochotni vyhoviet poziadavkam. Da sa dohodnut. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
iwka.mak : toto aj mne sa paci ako vo filmoch ze prvykrat vidi zenich nevestu az v kostole to je prekrasne .... ale aj kvoli foteniu sa to neda ked chceme pred obradom :( hm...skoda
Odpovedať
u nás keby neboli odpytavačky, tak sa rodičia zrútia. už dnes mám na tanieri, že neboli rodinné zásnuby, že to sa nerobí a že oni vlastne o ničom nevedia :-D akože komplikované rodinné vzťahy ]-( ja nie som zástancom toho, ako bolo volakedy, že zásnuby pri celorodinnom obede. podla mňa zásnuby len o dvoch ľudoch je oveľa krajšie.
Odpovedať
bambula to myslis vazne ze fotografi uz mali obsadene vsetko? takto dopredu rok?
Odpovedať
bambulka : ja iba takych co tu pisu referencie o nich a dam si do googla ich meno a pozeram ich stranku potom im napisem ....
Odpovedať
Profilova fotka
dracica: ved to...akrat pisem aj s drahym, takze dame to fotenie pred, tak to bude najlepsie z praktickej stranky :-( nic to, no co uz :-)
Odpovedať
dracica ja budem mat len pozovacky pred obradom....vsetko naokolo - pripravy, obliekanie, matrika,hostina - to bude fotit moja vasniva kamaratka - fotografka, i ked nie je profi,tak fotit vie a podla mna teda pre mna osobne staci mat take fotky,nie su skarede
Odpovedať
maruska - tie zasnuby v rodinnom kruhu, to veru, u nas este zatial nebolo a tiez bude musiet |-| A fakt, zasnuby s o nas dvoch, ale....nejak tych nasich rodicov musime zoznamit :-D ruza - no vazne, minuly tyzden som s fotografom mala problem, vsetko obsadene. Po nich je velky dopyt a hlavne taki aby mali pekne foto. dracica - aj ja som to tak robila ;-)
Odpovedať
Baby ja ás normálne nestíham mala som tu klienta :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ruza: my sme si fotografku radsej rezervovali uz v marci, aby sme mali istotu. :-D
Odpovedať
no lulu , tak to je, ked niekto robi viac veci naraz :-D
Odpovedať
bambul, naši sa poznajú, my sme spolu už 10 rokov :-N
Odpovedať
maruska - to je sice pravda :-D U nas sa nepoznaju len maminy :-D
Odpovedať
ani nasi rodicia sa nevideli...a podla mna skor ako na svadbe to nebude...rodina od priatela nie je zrovna taka rodinkovska :-S
Odpovedať
Deniska :-D Maruska môžem ťa volať Majka? my sme spolu 3 roky
Odpovedať
Profilova fotka
800e???? tak to je teda dost, ci?? ja som myslela ze do nejakych 200eciek sa vojdeme... Ale my by sme chceli len nejake 3 hodky na hostine pofotit dancing a dost, tak neviem :-) Dievcata, tesilo ma, musm ist pracovat, takze sa na vas tesim zase po obede. Pekny dnik zatial
Odpovedať
Ivka tak ahojky potom napíšem IP :)
Odpovedať
joj, ja by som brala takých svokrovcov čo sa do všetkého nemiešajú a hlavne netvrdia že všetko len čo oni spravia je dobré. ]-( nerozumiem, prečo sú ľudia namyslený. veď život je predsa príliš krátky na to, aby niečo takéto v ňom existovalo.
Odpovedať
ruza - to vazne ani nebude skor ako na svadbe? NAsi budu platit jedlo, palenku a kolace a na jedle sa budu musiet dohodnut spolu. TAk sme sa rozhodli my, nechame to na nich,...Takze zoznamit ich musime skor :-D iwka - do 200eur sa nevmestis asi nikdy ked chces fotit hoc len do prveho tanca. Dnes su ceny privysoke a to niektori este pisu, ze ked je svadba na druhy rok, tak aby sme pocitali s tym, ze ceny od januara este pojdu hore.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?