Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • bambula ano...oni tak neziju - nevedia co znamena stretavat sa ako rodina...cakam ze mi na svadbe urobia len hambu..pred mojou rodinou a kamaratkami 😒

tak zalezi aky balicek si vyberes u fotografa..za 200 su tie najlacnejsie,niektori maju najlacnejsie az za 400 eur

• ruza - tak to je zvlastne. Tak hadam ti hanbu nespravia, ved to bude aj svadba ich syna. Ja zas mam veeelemi dobrych svokrovcov, som absolutne spokojna 😃

• lul, som inak ivana, vysvetlené pár strán dozadu 😃 ale kludne 😃 😃

• Sponzor fóra
  • bambu ani nie zvlastne...v dnesnej dobe su ludia rozni...niekedy stretnes zlaticka, inokedy samotarov a podivinov..taky je svet 🙂

• DOBRE RANKO nevesticky, a buduca mamicka,
    z celeho srdca ti gratulujem lucka, sa s teboy vytesujem! vsetky sa tesime a potich zavidime 😉
    Rodicia uz vedia?

• lulu, to akeho mate fotografa ze 800E? padam na rit......

• lady ja sa necudujem, kopec fotografov ma take ceny..ale zas ja to nemusim riesit..akoze kazdy si spravi to co povazuje za vhodne 🙂 ..napr. niekto xce krasne kvalitne foto vsetko, mne staci len pozicky..ostatne bude robit kamoska a urcite ja sama, lebo ja sa fotim stale 😃 ...100 ludi 100 chuti... 🙂

• lady my mame tiez fotografku za 800€ 😉 ale bude fotit vsetko od priprav az do 02.00 rano

• JAnka dakujem 🙂 Napíšm Ip aby som nerobila reklamu 😃 😬

• Baby som totalne nasr*ta bola tu jedna panicka ale tak ma vytocila ze som myslela ze vyskocim z koze 😠 😞

• ruza ved hej, len som bla prekvapena, to nebola kritika 😬

lulu nestresuj, pohodicka. pomysli na brusko 😃

• Janka to viem ale takých ľudí neznášam 😃 😴

• lady jasne jasne viem 😬

lulu ja si pravidelne hovorim : upokoj sa, ten clovek ti za to nestoji, ta vec je len malickost a su dolezitejsie veci,klud..lebo inak stravis zivot nastvana a premarnis chvile................toto si casto opakujem 😃

• mas pravsu ruza, ja som sa tiez naucila kusat si do jazyja a zivot ja ovela lahsi 🙂 Ja si vzdy pomyslim, ze ja som lepsia ako nejake skriekanie, rozculovanie sa, nadacky a podobne. Uzmej sa a zivot ide dalej. Pokial ludia nehladuju, nezomieraju od choroby, netreba veri vela riesit.
    Takze lekcia na dnes - povsniest sa nad tym a ist dalej s usmevom. Lebo kto sa smeje posledny......... 😕

• Dia díki 😉 Jani tebe tiež 😉

• Sponzor fóra
  • luci, vasi uz vedia?
    priatel ti uribil tie ranajky? 😬

• Baby tento odkaz dala jedna baba na mk kuk to stojí za to 😃 😵

• Janka ešte nevedia 😬 🤔
    Hej vianočka a maslo 😃

• lady som rada ze sme na rovnakej vlne 🙂 fakt som rada ze som tu stretla tak vela prijemnych bab, citim sa tu dobre s vami 😬

• jasne ruzicka 😃 , ved sme predsa nejake dospelacky, nie?
    Mali b y sme zalozit nevestickovsku kaviaren a stretavat sa raz za cas 😞

• ...ale niekoho aj otravuje ze sa tak na svadbu tesim..napr ked to oznamujem na nete, FB...ze tesim sa ako keby to bolo o tyzden...nechapem, zavidi mi?????

• Dianka súhlasím 🙂 MSe tu taký spolok ukecaných báb a budúcich nevestičiek 😎 😵
    Janka dobrý nápad 😃

• lulu mnam, vianocku si kupim ked pojdem domov v septembri 😃 si mi urobile chutky.
    Budete sa s milym vytesovat chcilku sami alebo to oznamite rodicom? 🤔

• kde ste vsetky zmizli? difam, ze vam nesmrdim 😦

• Baby, kolko dopredu budete posielat oznamka a pozvanky?

• Jani myslíme si ze 4tt je dosť skoro na oznámenie a taktiež v pondelok idem gyndošovy tak som zvedavá čo mi povie a či mi tá tu najkrajšiu knižku v živote 😵 😉

Dianka asi nevšímaj si to 😉 😬

• No oznamká budeme posielať asi v októbri 😉 Ale kto býva tu poblízku tak mu to pôjdeme oznámiť osobne 😬 😉

• lady ja to riesim tak ze poslem oznamenie, takze aj takym co zrejme nepridu na svadbu,ostatnym vyvesim na net...a samozrejme oznamim kazdemu osobne ci telefonicky k tomu ze je teda aj zaroven pozvani...lebo bez mojho hovoru ani nebudu vediet kde to bude 😃 ...no a asi tak 3 tyzdne pred datumom

• no vidis ja by som mala ist tiez ku gyndovi..na tu rocnu prehliadku 😒

• Dia dobré riešenie stále mi tu chýba smajlík zo zvdvihnutým palcom hore 😃 🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    SVADOBNÉ OZNÁMENIA, KTORÉ INDE NENÁJDETE. SKUTOČNE ORIGINÁLNE A KRÁSNE KÚSKY NA VAŠU SVADBIČKU. VITAJTE U MŇA.
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Castel Mierovo
    Dunajská Streda
    “Je to dom cnosti, pracovitosti a usilovnosti ako aj večným prístreším výborných myšlienok a šľachtickej zábavy.”
    Barón Pavol Jeszenák, r. 1746
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov