Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • miska Tak to mas pravdu 😉 My sme tu od prvej strany 😬 fuuuha .. tak to uz bolo poriadne daaavno 🙂
    Ale stale sme tu a to je halvne. Ktovie kde je tanicka. Ale nehovorila nahodou niekedy ze ju chcu adminky zmazat kvoli tomu nicku? Mozno ju uz zmazali a teraz vystupuje pod novym menom a k nams a nechce len priznat hm? 😦

• Inak miska teraz pozeram ze ty si zmenila miesto svadby? Lebo na tom starom nicku si mala nieco ine. Preco ta zmena?

• Nikde nikoho? 😉 Asi by trebalo ist hajat, co?

• Sponzor fóra
  • Dneiska neopúštaj ma 😃 som tu

• A ja ze ty uz prva si odisla hajat 😃 A ty tu len tisko mlcis, hej? 😉

• ešte aj tovje meno skomolík
    Hainy hej tam si vždy niečo objednám 😵
    Baby neodolala som kuk http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=9091770&tab=0
    už je objednaná,no najprv mne poslúži a potom drobcovi samozrejme ružovú lebo ja dúfam a verím že to dievčatko bude 😃 😉 😬

• Nie nakoniec brázdim po mmb večerný rituál a už som aj bola že idem spať 😴 Ale ja som nočný živel a môj Radim pozerá TV s pivkom v ruke 😃 😛

• lulu - muudro, nieco pre zdravie 😉 Taka flasa sa zide 🙂

• Ja mám čo dnes? vypité? píšem horšie ako prvák? 😃 😬

• Takze taka rodinna pohodicka.....jak vam fajne 😉

• Deniska ako som ti písala do IP ja som vždy iba praktická 😃 (srandujem)

• Ale nie, nesrandujes, je to len plus, ked myslis na vsetko 😉 TAk to ma byt.

• Deniska moja díki 😬 🙂

• jeeeej, to je krasne 😉 To koleso je bomba 😉 Aj to sa neskor zide, ale nie je to nutnost...mimi si bude pamätat plavanie este z bruska 😃

• Sponzor fóra
  • http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8614420&tab=7 aha tu je ten kočík ale ešte neobjednávam lebo som si ho neodskúšala ale zajtra keď odskúšam možno objednám 😃 😬

• Aj taku istu farbu chcete?

• Hej hej presne túto podľa mna neutrálna 😬

• A k tomu kolesi zbytočnosť kúpim normálne baby koleso a pri mimi budem stále 😉 Predsa len tak nenechám plávať to by som bola najhoršia matka 😒 😠

• A zabudla som dá sa otočiť aj proti smeru jazdy čiže ku mne 😉 Veľké plus

• Je to krasne, ale ako pises, zbytocne. Mimi stacia tvoje ruky 😉 to je istota 😉

• Myslím 22€ by bolo vyhodené do luftu 😃 😬

• Si tu? 😬

• http://www.maderna.sk/katalog/product/5953/ tak a takyto kociarik by som raz chcela ja....neviem preco, ale zamilovala som sa donho. 😃

• Deni prišla Ip? 🙂

• ano moja, mas odpoved 😉

• Okik prečítala som si 🙂
    Idem k Tv a 😴
    Majte sa, brú nocku a pekný zvyšok večera 😵
    A zajra držte palcee 😬 😃

• Dobre ranko 🙂
    uz mam vyhliadnuteho fotografa a aj DJ 🙂 este to musim priatelovi povedat a dohodnut sa ci suhlasi s cenou a potom ich rezervovat na ten datum 😃

• dobré ráno 🙂 tak ja mám zatiaľ stále len fotografa... ešte stále sme sa nerozhodli či DJ-a alebo kapelu ....

• podla mna kapela viacej stoji lebo ich je viacej a viac sa ,,narobia,, myslim si... a DJ moderuje a pusta pesnicky takze viac - menej ,, oddychuje,, .... a moze vkuse pustat ale kapela si musi oddychnut a su potom medzitym prestavky....co je dobre niecim vyplnit...aby nebolo ticho

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov