Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • je pravda, ze rok je dlhe obdobie a vselico sa moze stat. ale zas si myslim, ze malokto je na slovensku taky bohaty, aby si mohol povedat "zoberme sa o tri mesiace". myslim, ze vacsina slovakov si na svadbu musi najpr nasetrit a to chvilku pri tych cenach trva.

• presne tak sinov...je to drahe a dost ....zbohatlici len zarabaju na svadbach..strasne 😠

• akurát mi kamoška písala, že po dvoch rokoch konečne predala svadobné šaty 😦 dala za ne 500 eur, a predala ich za 150 😕 lebo sa jej nikto neozval a len jej v skrini trčali. a boli fakt krásne, len nie moja veľkosť 😒 . to ma docela odradilo kupovať si šaty, čo potom s nimi?? 😐

• Sponzor fóra
  • Baby ale nie je dolezite to ci vydrzite spolu do svadby. Ale svadbou sa spolocny zivot este len zacina. Takze to je jedno ci rok alebo 2 do svadby ale potom budete s tym clovekom este veeeelmi dlho 😵

• to hej ale ked stali tolko tak sa nemozes cudovat kto by ich kupoval za taku cenu ale ked kupis saty za napriklad 250 e a v pozicovni davaju za cca 400 -500 tak ktore si vyberes ?? alebo druha nevesta ???

• maruska s tym treba pocitat, ked si saty kupis alebo das usit. ja si radsej poziciam, aby som s nimi potom este ostaru nemala. sice to tiez bude riadne drahe, ale drahy povedal, ze musim mat tie najkrasie, nech to stoji co to stoji. 😃

• dracica,
    toby bol moj sen usit si saty. Kabyze nepracujem na plny uvezok a nestudujem externe tak by som sa na to mozno podujala. Ale nakolko nemam dost casu, saty som si kupila.
    Ja som si kupila ked mali akcu - 70% z £575 tak ma vysli super. treba len natrafit na zlavy.
    Maruska, ja si ich necham, obcan v nich urobil modnu prehliadku......mozno si dam skratit suknu a budu z toho spolocenske saty. a mozno budu raz dobre mojej dcere, neteri, ktovie.

• jej sinov, tvoj drahý je zlatý. Presne tak, nemali by sme myslieť nato, že sa do svadby rozídeme ale užívať si prípravy ... ja neviem s tými šatami, ešte som to moc neriešila ... asi zájdem do požičovne, aká je tu siruácia a podľa toho sa rozhodnem

• gabi to veru je 🙂

• 🙂 tak to máš šťastie. Ale ja mám doma takého istého 🙂
    len aby to nebol ten istý .. ale nie, srandujem 🙂 ale je šťastie stretnúť takého úžasného človeka.

• ona ich kupovala za 500 eur vo Francúzsku, mali vypredajove zlavy, a potom ich chcela predať za 300, a nikto neprejavil záujem.

• gabi mas pravdu. clovek, aby ich s lupou hladal

• no, mi hovor niečo o tom. Ale hlavne že som ho našla 🙂

• Ahojte 🙂
    Tak už máme aj kameramana 😉 🙂 A k družičkovským šatám som kúpila čelenky do vlasov
    Boli sme si pozrieť aj kvetinárstvo sme sa dohodli čo by sme chceli 😉 A bola som u kaderníčky tak sme sa dohodli prídem si dať začiatkom januára prefarbiť vlasy aby moje šaty vynikli a budem mať rozpustené(natočené) vlasi + trblietky zo závojom 😉 😵
    Takže toľko a kúpili sme darčeky pre hostí a oznamká budú spravené behom budúceho týždna 😉

• no sitie ma odradza...ze co s nimi...ale stale dufam ze v nejakom salone budu mat pekne i na moju postavicku 😬 ..a nie su vsetky kolekcie drahe, su i lacnejsie..vsetko je o hladani a najdeni toho praveho pre vas 😛

• Sponzor fóra
  • Dianka no ja viac-menej musím si dať ušiť vieš prečo 😃 😬

• fiiha lulu ty si sa do toho ale dala 😎 mozem sa spytat, ku komu chodis na tie vlasky? 😛

• akurát Lulu čítam, aká si šikovná, koľko si toho postíhala. Máte to aj tak, že družičky budú mať rovnakú farbu šiat ? či ?

• no sikovnaaaa 🙂 ...aj nam by mohla pripravit svadbicku..co lulu? 😛 😛 😛

• kocky ja na dnes koncim. o chvilu sa dokotula sef a potom frcim domov upiect drahemu tortu na privitanie

• Gabi na fb mám fotky môžem si ťa pridať 😉

• ružička - ďakujeeem 🙂
    baby ja som sa rozhodla pre kúpu, kúpila som moje vysnené šaty za 499 eur a už teraz som si istá že nebudem mať toľko síl predať ich, možno požičať nejakej známej, ale nie predať 🙂

• Dianka díki 🙂 no minimálne 1€ za organizovanie vašej svadbičky 😃

• jasné Lulu, môžeš .... na internú ti napíšem údaje

• lulu tie vlasky poprosim hehe 😃

• tak ma napadlo 🙂 ze ked ted tak casto hovorime o miminkach..ja som akurat sa pred mesiacom stahovala a mama xcela vyhodit moje stare rozpravky..som rada ze som to nespravila, su zachovale a aspon pre moje deti nemusim kupovat 😃 tak ja uz mam kvazi pre male cosi aj pripravene 😬 😃

• a ked lulu spominala kadernicku...ja asi si necham volne pustene vlasky..lebo mam len polodlhe, co s tym asi tak spravim? 😕 necham si ich umyt, precesat, vyfukat a nejako vytocit tie spodne..sak ked budu s korunkou a zavojou, tak nebude to take obycajne, vsak? 😬

• Dia pochvál sa čo más pripravené? 😬
    Gabika hej hej 😉

• no tie knizky,mena,nejake moje suknicky 😃 😃 😃 ...ale inak aj po svadbe mam pekne prichystane - osusky, uteraky, pribor, televizor, sedaciu supravu, skrinu, postel, pracovny stolik...hmm vsetko? 😬 😃

• Dia 🙂 a ozaj tie rozprávky aké tam máš 😬 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Náš priestor...Váš príbeh...Očarujúci hotel s rodinnou atmosférou a veľkým srdcom pre Vás
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov