Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no a už som späť a ďakujem za prianie pekného víkendu 😃 😃 😃

• Dianka aj my tebe 😎
    Peťka príjemný víkend 😃 A došla žiadosť o priateľstvo? 😬
    Baby predchvílou mi tatino bol priniesť cherry rajčinky z jeho záhradky 🤔 😎 Mňaaam malé,dobré a šťavnaté nie ako z obchodu 😃 😛
    Ja neviem či sú to tehotenské chute ale ja jem ako keby ma platia 😃 😛 Už som toho pojedla až no 😴 😬

• Idem? alebo idem brázdiť po mmb 😃 ALe to mi nerobte aby som zase niečo neobjednala! 😃 😴 😛

• Sponzor fóra
  • lulu ale aby vám ostali peniažky na svadbu nemiň všetko 😛 😃

• Peťuška hehe :ň Preto som napísala aby ste mi to nerobili 😛 😃 😃

• si ty číslo 😃 ale ja to chápem 🙂

• Akurát som pozerala tem svadobný plánovač čo tu je 🙂 Už tam nemám veľa vecí 😃

• Mám ešťe niečo objednať? a na svadbe po pól noci budem akurát v spodnom prádle 😬 😃

• nie ved tu supravu si daj po polnoci 😃

• 😃 vidíš to ma nenapadlo 😃

• tak to som nevedela že tento týždeň som nemala variť 😃 😃

• Peťuš 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no čo veď neklamem 😬 ozaj dnes keď sme bola s maminou v meste sme pozerali ak kočíky si ma trošku naočkovala tým bábätkovaním 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Peťka no vidíš 😬 A my sme dnes boli v jednej predajni a odskúšali sme si 😃 Ale ešte bude velka debata

• Baby idem 😉
    Brú nocku a príjemný zvyšok večera 🙂

• jj to treba poriadne zvážiť to nie je len tak 🙂
    ozaj lucik a ty len pracuješ alebo aj študuješ ja už vôbec nemám prehľad 😬
    a ešte jedna otázočka akú veľkú svadbu plánujete?

• ahojte nevesty 🙂 aj ja sa budem vydavať v roku 2011 tak sa pridávam do vasej skupiny 🙂

• aho bajmar, srdečne ťa tu vítam 🙂

• lulu po pol noci myslím že budeš aj bez spodného prádla 😃 😬

• bajmar, vitaj medzi nami 😉

• dakujem 🙂

• bajmar - tak pochval sa nam, co vsetko uz mas nachystane?? 🙂

• noooo tak dokopy nic... 🙂 mame salu rezervovanu, kameramana, fotografa, hudbu, mam kupeny krizik do kostola, manzetove gombiky a to je asi tak vsetko 🙂 svadbu mame 14.5.2011 tak si este stale myslim ze mam cas na ostatne 🙂

• vitaj bajmar 😉 že dokopy nič to bolo vtipné 😃

• že nič, veď to hlavné už máte 🙂 a koľko budete mať ľudí? 🙂

• 😬 no ako ze dokopy nic? Ved ja mam to co ty, len ten krizik a manz.gombiky mi este chybaju 😃 😃 A nejake saticky si uz bola skusat?

• inak ja by som mala ísť zajtra pozrieť sálu nad ktorou rozmýšľame .. bude tam zajtra svadba a prevádzkovateľka ma zavolala nech sa prídem pozrieť ako to tam vyzerá 😉

• saticky som nebola skusat a ani nemam ziadne predstavy...nechavam to na prvy pohlad, ktore mi padnu do oka 🙂 mali by sme mat cca 115 hosti. akoze uz mame predstavu o kytici, vyzdobe, obruckach, oznámeniach len neviem kedy je ten spravny cas to vsetko rezervovat, objednavat...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov