Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • no a už som späť a ďakujem za prianie pekného víkendu 😃 😃 😃

• Dianka aj my tebe 😎
    Peťka príjemný víkend 😃 A došla žiadosť o priateľstvo? 😬
    Baby predchvílou mi tatino bol priniesť cherry rajčinky z jeho záhradky 🤔 😎 Mňaaam malé,dobré a šťavnaté nie ako z obchodu 😃 😛
    Ja neviem či sú to tehotenské chute ale ja jem ako keby ma platia 😃 😛 Už som toho pojedla až no 😴 😬

• Idem? alebo idem brázdiť po mmb 😃 ALe to mi nerobte aby som zase niečo neobjednala! 😃 😴 😛

• Sponzor fóra
  • lulu ale aby vám ostali peniažky na svadbu nemiň všetko 😛 😃

• Peťuška hehe :ň Preto som napísala aby ste mi to nerobili 😛 😃 😃

• si ty číslo 😃 ale ja to chápem 🙂

• Akurát som pozerala tem svadobný plánovač čo tu je 🙂 Už tam nemám veľa vecí 😃

• Mám ešťe niečo objednať? a na svadbe po pól noci budem akurát v spodnom prádle 😬 😃

• nie ved tu supravu si daj po polnoci 😃

• 😃 vidíš to ma nenapadlo 😃

• tak to som nevedela že tento týždeň som nemala variť 😃 😃

• Peťuš 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• no čo veď neklamem 😬 ozaj dnes keď sme bola s maminou v meste sme pozerali ak kočíky si ma trošku naočkovala tým bábätkovaním 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Peťka no vidíš 😬 A my sme dnes boli v jednej predajni a odskúšali sme si 😃 Ale ešte bude velka debata

• Baby idem 😉
    Brú nocku a príjemný zvyšok večera 🙂

• jj to treba poriadne zvážiť to nie je len tak 🙂
    ozaj lucik a ty len pracuješ alebo aj študuješ ja už vôbec nemám prehľad 😬
    a ešte jedna otázočka akú veľkú svadbu plánujete?

• ahojte nevesty 🙂 aj ja sa budem vydavať v roku 2011 tak sa pridávam do vasej skupiny 🙂

• aho bajmar, srdečne ťa tu vítam 🙂

• lulu po pol noci myslím že budeš aj bez spodného prádla 😃 😬

• bajmar, vitaj medzi nami 😉

• dakujem 🙂

• bajmar - tak pochval sa nam, co vsetko uz mas nachystane?? 🙂

• noooo tak dokopy nic... 🙂 mame salu rezervovanu, kameramana, fotografa, hudbu, mam kupeny krizik do kostola, manzetove gombiky a to je asi tak vsetko 🙂 svadbu mame 14.5.2011 tak si este stale myslim ze mam cas na ostatne 🙂

• vitaj bajmar 😉 že dokopy nič to bolo vtipné 😃

• že nič, veď to hlavné už máte 🙂 a koľko budete mať ľudí? 🙂

• 😬 no ako ze dokopy nic? Ved ja mam to co ty, len ten krizik a manz.gombiky mi este chybaju 😃 😃 A nejake saticky si uz bola skusat?

• inak ja by som mala ísť zajtra pozrieť sálu nad ktorou rozmýšľame .. bude tam zajtra svadba a prevádzkovateľka ma zavolala nech sa prídem pozrieť ako to tam vyzerá 😉

• saticky som nebola skusat a ani nemam ziadne predstavy...nechavam to na prvy pohlad, ktore mi padnu do oka 🙂 mali by sme mat cca 115 hosti. akoze uz mame predstavu o kytici, vyzdobe, obruckach, oznámeniach len neviem kedy je ten spravny cas to vsetko rezervovat, objednavat...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Štýlová reštaurácia a veľká spoločenská sála, priestranná terasa s altánom, starostlivo udržiavaný park s jazierkami, veľká ubytovacia kapacita.
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov