Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • tak už som späť... baby ja ten hotel milujem je to tak prekrásne že wau wau wau.... len to bude asi trošku drahšie než som si myslela 😞 žeby sme skresali počet hostí ....

• caute zelam vam peknu sobotu, u nas zamracenu

slintacik a aky hotel? 😉

bajmar vitaj 😎

• Takže už mám povysavánu obývačku,kuchyňu a ostáva spálňa a miesnosť mojej ségry (kde máme Pc) 😬 😛
    Radko je zlatučký 😵 Odsúva mi napríklad fotelu alebo taburetku či ako sa to volá 😃 🤔 Asi sa o nás bojí 😃 😎 Sa ale mám čo? keby tak zobral vysávač do ruky 😃

Peťka tak skúste uvažovať koho na svadbe ,,nepotrebujete" 😉 😬

• Sponzor fóra
  • ružička tento http://www.palacehotels.sk/parkhotel/photogallery/hotel
    no u nás už aj pršalo 😞 ale aspoň nie je až taká zima ...
    a vy už máte predstavu kde by ste chceli mať hostinu?

• diaa čauuuu 😎

• no v podstate keby som sa posnažila zmestíme sa aj do 20 ľudí 😃 😃 😃

• Peťka peknéééé 😮 🙂 😉
    Tak skúste niečo vyšpekulovať 😉

• jeeej slintacik ten je pekny..pekne prostredie bude na fotky..i kukla som fotky z noci a tiez to vyzera fajn..presklene svetle..mne sa tiez moc paci 😉

lulu cauuuuu 😃 vidim ze si jak motorova mys..vsetko postihas 😛

baby podla vas je vhodny dar na svadbu ak je nevesta tehotna, alebo ma male dietatko,tak jej darovat vecicky pre mimi? je to vhodny svad. dar? 😬

• no veď hej musím si k tomu sadnúť a porátať koľko peniažkov budeme vedieť užgrlošiť 😃 😃
    ale je tam pekná zimná záhrada terasa altánok a aj taký veľký murovaný gril a to všetko máme k dispozícii a to nehovorím o tom že na okolí je skoro sama príroda ...
    asi začnem podávať športku 😃
    lucka ty si ale šikluka že už máš takto poupratované 😃

• neviem či je to vhodný dar , ale mňa by každopádne veľmi potešil byť tehotnou nevestou 😃 😃 uvidíme čo poradí lucka 😉

• no vhodny..ano pytam sa preto, aby som vedela ci tu danu nevestu by som s nim potesila 🙂

• slintacik...a je drahy ten hotel ked nie si este rozhodnuta? kde to presne je? 😉 u vas v TN? nevsimla som si detailne 😬 hmmm gril a zahradky to je moje 😵

• ahojte mate uz asi aku peknicku budu hrat na prvy tanec??? ja uz som si nasla : I Believe I Can Fly krasaaaaaa 😉

• hotel sa nachádza v Trenčianskych Tepliciach ... no v podstate ide skôr o to že si tam môžme doniesť len domáce pálené a ostatné alko aj nealko si musíme brať od nich a napr. cena alka začína od 1,8 € za 0,04 l ... takže sa bojím že sa to ešte celkom slušne navýši 😞

• dračica ty si Miriam? neviem či si dobre pamätám 😬 tak to je naozaj pekná pieseň my zatiaľ ešte nie sme v tomto štádiu ...

• Sponzor fóra
  • No Dianka mňa by to rozhodne potešilo ale zase nie také aké dostala moja švagrina od našej babky-staré ešťe po mne z roku 1990 😃 😛 Vytiahnuté z pivnice a oprané 😃 To je naša babinka 😃 😃 😃
    Mne sa hrozne páči táto pesnička-neviem ako sa volá 😬 A asi nie je najvhodnejšia na prvý tanec 😴 😬 😞

• Tu je link  😉
    Už mám uprataný ,,toaletný stolík" 😎 😃

• ano som ja som to nahodou nasla na FB a pacila sa mi ...mozno este najdem lepsiu 😉

• Peťka - chápem aj my sme si tak museli sadnúť a kalkulovať 😉 🤔 😬

• Miriamka tak tá je pekná 😉

ešte raz sa pýtam nepoznáte túto pesničku? ako sa volá 😬

• neviem ako sa vola ale je znama ale neviem od koho 😞 ericssoni maju taky program kde ti napise nazov piesne ak das telefon k radiu ale neviem aky je to program mozno bude vediet tv priatel chlapi taketo veci ovladaju

• lulu nie je to to?

• Peťkaaa díííííky 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
    Mirka aj tak díki za radu 😉 🙂

• nemáš zač ... toľko som si to hmkala až sa mi zazdalo že to happy ending je názov ... zadala som a našlo 😃

• díky mňa by to nenapadlo 😃 Si einstein 😃 😬

• einstein nie ale nemám od toho ďaleko 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• lulu to je spevak Mika a vola Happy ending

• ha ta nasa znama co nam neposlala ani oznamko ma dnes tu svadbu a pocasie moc nevyslo, aspon nie na fotky...viete sa snazim v kazdom hladat skor to dobre, ale clovek sa zamysli ze /priatelova kamaratka/ velmi dobra zo strednej, aj sme ju stretavali, dokonca mam ju aj na fb casto, neposle ani pozdrav 😦 ..a to prednedavnom este sme sa stretli i volali lebo xcela od priatelovej mami vyrobit oznamka..ale ani tie nedokazala poslat 😃 ...

• Dia, kašli na ňu 😦 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť
    Najčarovnejšie miesto svadobnej hostiny vonku na nádvorí pod bielym stanom alebo vo vnútri s kapacitou do 15O hostí v našom Gourmet Klube.
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov