Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Idem majte sa

• maj sa 😉

• Baby akurát sa mi podaril unikátny kus 😃 Vykidla som na zpodlahu nechtiac očný tieň 😐 😒 Už som to zotrela ale pár bledulinkých flakou tam je ešte 😃 😃 😛 😴

• Sponzor fóra
  • ocny tien? ale ved to neni lak na nechty, to ide dole nie? 😃

• Lucinka my mame dnes slavnosti v dedine, tak som dostala chut na cukrovu vatu a celaaaa som bola polepena, dost sa rozpadala 😃 len dufam, ze z rifli to pojde vyprat 🤔

• juuu snad ano weri 🤔 ja som vatu nemala uz roky 😃

• Aj ja som dlho nemala, tak mi drahy kupil a bola som zalepena total vsade 😃 ideme hrat teraz bowling s milacikom a mojou hlavnou druzickou s jej poloviciakom, tak bude sranda, snad si nic nezlomim 😃 pekny vecer vam vsetkym prajem babusky 🙂

• vierka zober ma s Vami 😃 😉 A nerob mi chute s cukrovou vatou 😛 😵 A nezlom si ruky, lebo nebudeš môcť prispievať!!!!! 😉
    Dianka ale ten sa mi total na milimetrové kúsky rozpadol 😃 Takže tak 😃
    A kde je Deniska(bambula27)????? 😬 🤔

• Baby to nemyslíte vážne 😮 😛 To mám ako zase pokukovať na mmb 😬 Šak ten systém zachvílu bude zlyhať 😃 😃

• Idem kuk Tv a potom hajať 🙂 😉
    Brú nocku a príjemný zvyšok večera 😵
    Cez víkend sem asi málo chodíte 😉

• lulu vidim, ze sme na tom podobne 🙂

• lulu - si zlatucka, ze si si vsimla, ze tu dnes chybam 😉 napriek tomu, co vsetko robis, stihas aj to. Ale tak mam milacika cez vikendik doma, takze sa venujeme jeden druhemu 😉 No nedalo mi nezakuknut tu, precitat zameskane a ideme hajat 😬 Prajem krasne ranko tym, co tu prve budu 😉 papa

• Dobré ránko 🙂 😉
    Žeby som tu dnes prvá 😃 NIe Deniska tu bola prvá 😃 😃 😃
    Ty o takom čase čo robíš prosím ťa? 😮 😬 Ja som zž dávno spala a snívala 😎 😴 Tak chýbaš nám 😃 😬 😉 A budeš druhá tehuľka? 😃 😃 Keď si užívate jeden druhého? 😬 😃 Bože aj ja chcem mať ťuťu-muťu ale gyndoš zakázal 😠 😐
    Peťka vyspinkaná do ružova? 😃

• ahojte 😉

• Ahoooj bré ránko želám 😉

• Sponzor fóra
  • aj tebe aj tebe, ako sa mi mas? 😎

• díky 😉 no dík za opýtanie ale nič moc možno aj tým počasím a mojou naj kamoškou wc misou 😃 😛

• aaale ved vyslo uz aj slnko 😎

• Vieeem aleeee nech je 30°& a môžeme ísť do aquaparku 😎 😉 Mám 5 vstupeniek zadara 😃 😉

• fiiha sikulka 😃 vyzera to ted na pekne pocasie..tesim sa von 😃 lulu nevyznas sa nahodou nejak specialne v kvetoch? ohladne svadby xcem vies 😛

• 😃 zoberem teba,Denisku a ešte kto sa hláásiii 😃 😃 😃 Ako v kvetoch? 😬 Diauš ideeem papa obed vaiť 😛 😴

• no ze na letne obdobie, ktore kvety kvitnu ted a budu teda vhodne do kytice okrem uz predtym spominanych? 🙂

okis tak bez pa 🙂

• Dobre rano babule🙂 my uz mame doma stresy,mamina dnes leti do nemecka na 2 tyzdne..este neletela a nebola tak sama..bojim..

• aj tebe dobreee....ja ked som letela prvykrat tiez som sa bala, toho ze mi bude zle jak je to vo filmoch, kde zas opat raz klamali 😃 ale inak sa mi lietanie hrozne paci...drzim palce teda mamine 😉

• Lulu, ta ty si to pekne nazvala, ze ťuťu-muťu 😃 Milé. No zeby som bola dalsia tehula, by ma potesilo, ale skor nie ako hej 😉 niekto si dava pozor. 😃 Beries nas do aquaparku? 😬 No pekne od teba. Uz sa aj balim 😃 😃
    Petka - ahoj. A mamina ide na dovolenku? Taktiez drzim palce. Ja ked som letela prvykrat som sa bala viac letiska ako lietania 😃 😃

• Peťka odkáž mamine že to neni nič strašnéééé 😉 A že ako to už aj Dianka nazvala vo filmoch klamú 😉

Deniska- ako v susedoch 😃 😃 😃 No organizujem zájazd škôlkarov do aquaparku 😃 😃 😃 A nezabudni si niečo na hlavu bo normáálne úpal dostaneš 😃 (tých škôlkarov som myslela nás 😃 😬 dúfam že sa neuražíš 😬 )

Baby ja mám ,,skvelý deň" som si vyliala kofolu skoro na klávesnicu 😃 🤔 Mäsko je už spravené a zemiačiky sa už zapekajú 😎

• haha co ja som uz vsetko povylievala 😃 😃 😃 mnam mnam fajnovy obedik 😎

• no veeru prídi k nám 😃 😎

• lulu - no ja sa vobec neurazim 😉 Kludne aj skolkari. 😃 sikovnica, pozor, pozor, lebo si s nami uz nebudes moct pisat.

• kde byvate? 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    FOTODUHA7
    Púchov
    fotím svadobné umelecké fotografie, obľubujem štýl vintage
    AZUL****
    Partizánske
    Radi Vám pripravíme svadobnú hostinu vo Vami vybranom štýle, v hotelovej reštaurácii alebo v spoločenskej sále
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov