Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Deniska tak nezabudnii 😎 budeme sa opalovať 😎 teraz až čierny budeme ako sa opálime 😃 No veru 😴 😬 😃

• Oj, ta teraz heeej, teraz by sme sa neskutočne opalili 😃 😃 😃 No co moja, co si cez vikendik nakupila? 😬

• No ja viem aj voda by bola neskutočne horúúca 😎 😃 😃 No som si objednala tú teplákovú súpravu,aj tú fľasku a jedenie v obchodíku a som sa objednala do genetonu(aby sme zistili pohlavie) a ešte hľadám to centrum na netečo my dal gyndoš na ten ultrazvuk 😉

• Sponzor fóra
  • Noí a aby som nezabudla čelenky k šatôčkám družičiek 😵 Odfotím potom 😉

• A Dianka noo hádaj 😃 😃

• takze ta suprava bude po polnoci, ako tu baby pisali? 😃 😃 😃 Asi nie 😬 Takze chcete vediet pohlavie? No ja by som urcite tiez chcela vediet.

• Deniska niee nejaké šatôčky a,jasné pohlavie chceme vedieť 😎 🙂

• Asi trpím samomluvou 😃 😃 😃 😃

• takze si nasla dalsi potencionalny kociarik? 😬 Bude tazke si vybrat, co?

• aj ja by som xcela vediet pohlavie 😉

• Deniska nie tento sme aj skúšali nie 😉 ja len že je fajnovo lacný 😬

Baby na fb dám obrázok na menovky aj na etikety na vínko a poraďte ktorý 😉

• Lulu, ale nie je taky pekny az jak tamtie dva 😉 IDem sa napapat, tak zatial papa 🙂

• papa 😉 ale príď 🙂

• Tak som dala na fb poraďte 😉

• Sponzor fóra
  • ja hlasujem za tie srdiecka 😛

• kroté 😬 kuk do albumíku čo som spravila tu na mojej svadbe 😬 Som našla ešte pár zaujímavých obrázkou

• http://www.babynanny.sk/ aha kuk na pravú stranu že detský kútik na svadbe 🙂 To by sa nám zišlo keďže na svadbe bude veľa detí 😉

• No o tom kutiku som citala uz skor, je to fajn, dobry napad, ale mat tam este aj babysitterku, a vo väcsine pripadov aj tak deti najviacc utekaju za svojimi rodicmi. 😉 To by trebalo na to dalsie peniazky.

• Babulky taže asi vyhrá obrázok číslo 5 😃 😵

• Deniska tak to je pravda 😉 Asi dáme nejaký malý stolíček a tam kúsok plastelíny pár farbičiek a nejakú omalovánku a to stačí 😉

• juuuj pamatam ked mi stacili tieto vecicky a to bol cely moj svet 😃

• Aj môôôj 😃 😃 😃

• No dnesne deti, by skor uvitali nejaký PC, najlepsie s internetom a podbne 😃 😃 😃 Ale to sa zide urcite, tie mensie deticky sa uspokoja aj s malovankami a o plasteline ani nehovorim 😃 😃

• jo jo, potom pride realita a clovek potom ma niekedy fakt problem sa od nej nezdeprimovat...ked nie rodicia, tak svokrovci, alebo skola, prachy, vztahy, kamarati....stale dokola 😕

• Deniska tak to poznám mám veľa malých prabratrančekou a prasesterničiek 😉
    Dianka presne 😉

• BAby idem pozrieť ako vyzerá ten náš obedík 😃 Majte sa potom prídem a obrázok vyhrá asi 5 😃

• Nic dievcatka moje zlate, odchadzam, o chvilocku idem na pohreb, kamaratke zomrel ocko 😞 Neznasam pohreby.....

• Deniska ani ja 😞 😢 Smutné 😞 Nedeprimuj ma 😬

• Nechcem vas deprimovat, tak odchadzam 😉 Prajem vam krasnu nedelu 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Nenechajte upadnúť tie najkrajšie zážitky do zabudnutia, postarajte sa o to, aby boli navždy zväčnené tak, ako ich priniesol sám život. Vytvoríme pre
    Ak hľadáte niečo nové a zábavné na Vašu svadbu, oslavu, firemnú akciu, garden party alebo iný event, vyskúšajte náš retro FOTOKARAVAN. 🙂
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov