Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
u nás v dome :-D
Odpovedať
ja som akurat nasla kvetinarstvo pri nas avyzera fajn...neviem ci som slepa ale je to hned tu a chodim naokolo :-D asi tam skocim, lebo jedna baba z fora tiez mala u nich kvetinky a bolo to krasne..taku hustu oranzovu kyticku a fakt kraasna :-p ja mam chut tam vbehnut a vziat si len tak kyticku :-p
Odpovedať
tak vybehni a urob si radosť :-) dnes sa nejavý nejaké pekné počasie, mne je dokonca zima ]-( a aspoň sa popýtaš na ceny a ako to chodí a tak :-) ja mám pod nosom tiež jedno kvetinárstvo a len tak som nankukla cez výklad a tam veľké sklenené vázy že 1,50 - 2,50 :-. tak normal som ostala že či to za takú cenu nekúpiť, dajú sa tam na svadbe kytice a potom to už len nejako využijem či ani nie? =-)
Odpovedať
hento vyuzijes vzdy :-D hej svieti aj tu, ale zimsie, ale hlasili ted cely tyzden pekne nie? :-N
Odpovedať
neviem, Ilkovi už neverím :-N minule povedal že bude horúco, tak som zmrzla v letnej sukni a žabkách :-D
Odpovedať
ja nekukam pocasie..ja sa kuknem vonku a vidim ako je :-D
Odpovedať
Baby bré ránko :-D Radko mi volal prídu maliari kuknut si nas byticek a nechaju nam prospekt super čo? :-| :-p Takže budeme asi malovať v blízkej budúcnosti ;-) Na porazenie 8-( Labrador je pekný psík ale nie vhodný do bytu ;-) Ale jedna baba má čivavku,má dieťa a v poho tak uvidíme ;-)
Odpovedať
lulu a na jaku farbu idete malovat? :-)
Odpovedať
no tú oranžovú sedačka ostáva a dáme tam asi bordovo-béžovú neviem ešte uvidíme ;-) :-)
Odpovedať
fuuuha to bude dost silna farba nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoojte baby, tak ja uz som dnes v praci, tak vas moc stihat nebudem :-(
Odpovedať
jasne weri nech sa ti dari x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
lulu vy ste to nejako všetko rozbehli :-) k oranžovej sedačke sa hodí od kremovej až po hnedkastú, skús pokukať na modrejstreche, či ťa niečo neinšpiruje.
Odpovedať
lul vy chcete psíka?
Odpovedať
Dianka ani nie mala tak sesternica x-) Vierka aj ja :-D M Maruška no mi máme oranžovú izbu vieš na fb som ju odfotila tak baby už vedia o čo sa jedná ;-)
Odpovedať
aha :-)
Odpovedať
maruska tu sa to nejako mraci, nebude snad prsat, si to privolala na mna? :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) ;-) No mňa porazí keď začne pršať :-D
Odpovedať
ja? nieeeeeeee =-)
Odpovedať
neveriiiim :-p :-p :-p
Odpovedať
Dianka prišla Ip? ;-)
Odpovedať
Tak ja idem off bo príde šéfko zachvílu :-D :-p
Odpovedať
na čo je na svadbe tombola? to sa nerobí pri plesoch? to aj na svadbe???? =-)
Odpovedať
Baby takže volali nám z kaštielu z Bohuníc že bohužial nám tam svadobnú hostinu nemôžu uskutočniť :-( Musili tak odvolať ešte 2 svadby,dôvod neuviedli :-( No čo už,ale v tejto mal brat svadbu bolo to nádherné takže dnes sa tam pôjdeme spýtať aj s Radkom http://www.gastromenu.sk/index.php?sk... ;-) x-) A tak sa možno asi budeme brať v kostole :-) ;-)
Odpovedať
lulu - a vy ste nemali mat svadbu v kostole? ;-) Aj ten podnik vyzera super. Len aby bolo volne, Drzim prsty ;-) Inak ja tento vikend zijem na tomto songu od Michala Davida, som sa zamilovala http://www.youtube.com/watch?v=bsakbV... ... rozmyslam nad nim ako na song k prvemu novomanz. tancu... x-)
Odpovedať
tak kazdy ma vlastny nazor na ten podnik :-D prajem krasny den vsetkym... ;-)
Odpovedať
Nie nie priamo v kaštieli sme mali mať ;-) :-) Deniska náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherná pesnička počujem ju prvý krát a zamilovala som sa do nej x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Dianka prečo? ;-) Aj tebe prajem pekný dník x-)
Odpovedať
No mne ju poslala sesterka a tolko ju pocuvam, ze sa bojim, aby ma neomrzela ;-) Ale uzasne nieco. x-) Taka som z nej na mäkko :-D
Odpovedať
Myslíte že toto môže byť na prvý tanec? :-N http://www.youtube.com/watch?v=oFkSMH...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?