Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • u nás v dome 😃

• ja som akurat nasla kvetinarstvo pri nas avyzera fajn...neviem ci som slepa ale je to hned tu a chodim naokolo 😃 asi tam skocim, lebo jedna baba z fora tiez mala u nich kvetinky a bolo to krasne..taku hustu oranzovu kyticku a fakt kraasna 😛 ja mam chut tam vbehnut a vziat si len tak kyticku 😛

• tak vybehni a urob si radosť 🙂 dnes sa nejavý nejaké pekné počasie, mne je dokonca zima 😠 a aspoň sa popýtaš na ceny a ako to chodí a tak 🙂
    ja mám pod nosom tiež jedno kvetinárstvo a len tak som nankukla cez výklad a tam veľké sklenené vázy že 1,50 - 2,50 😕 tak normal som ostala že či to za takú cenu nekúpiť, dajú sa tam na svadbe kytice a potom to už len nejako využijem či ani nie? 🤔

• Sponzor fóra
  • hento vyuzijes vzdy 😃

hej svieti aj tu, ale zimsie, ale hlasili ted cely tyzden pekne nie? 😬

• neviem, Ilkovi už neverím 😬 minule povedal že bude horúco, tak som zmrzla v letnej sukni a žabkách 😃

• ja nekukam pocasie..ja sa kuknem vonku a vidim ako je 😃

• Baby bré ránko 😃
    Radko mi volal prídu maliari kuknut si nas byticek a nechaju nam prospekt super čo? 😐 😛 Takže budeme asi malovať v blízkej budúcnosti 😉 Na porazenie 😦

Labrador je pekný psík ale nie vhodný do bytu 😉 Ale jedna baba má čivavku,má dieťa a v poho tak uvidíme 😉

• lulu a na jaku farbu idete malovat?
    🙂

• no tú oranžovú sedačka ostáva a dáme tam asi bordovo-béžovú neviem ešte uvidíme 😉 🙂

• fuuuha to bude dost silna farba nie? 😃

• Ahoojte baby, tak ja uz som dnes v praci, tak vas moc stihat nebudem 😞

• jasne weri nech sa ti dari 😵

• lulu vy ste to nejako všetko rozbehli 🙂
    k oranžovej sedačke sa hodí od kremovej až po hnedkastú, skús pokukať na modrejstreche, či ťa niečo neinšpiruje.

• lul vy chcete psíka?

• Dianka ani nie mala tak sesternica 😵
    Vierka aj ja 😃 M
    Maruška no mi máme oranžovú izbu vieš na fb som ju odfotila tak baby už vedia o čo sa jedná 😉

• Sponzor fóra
  • aha 🙂

• maruska tu sa to nejako mraci, nebude snad prsat, si to privolala na mna? 😃 😃 😃

• 🙂 😉
    No mňa porazí keď začne pršať 😃

• ja? nieeeeeeee 🤔

• neveriiiim 😛 😛 😛

• Dianka prišla Ip? 😉

• Tak ja idem off bo príde šéfko zachvílu 😃 😛

• na čo je na svadbe tombola? to sa nerobí pri plesoch? to aj na svadbe???? 🤔

• Baby takže volali nám z kaštielu z Bohuníc že bohužial nám tam svadobnú hostinu nemôžu uskutočniť 😞 Musili tak odvolať ešte 2 svadby,dôvod neuviedli 😞 No čo už,ale v tejto mal brat svadbu bolo to nádherné takže dnes sa tam pôjdeme spýtať aj s Radkom http://www.gastromenu.sk/index.php?skratka=tt&td=detailpodniku&cp=21  😉 😵 A tak sa možno asi budeme brať v kostole 🙂 😉

• lulu - a vy ste nemali mat svadbu v kostole? 😉 Aj ten podnik vyzera super. Len aby bolo volne, Drzim prsty 😉 Inak ja tento vikend zijem na tomto songu od Michala Davida, som sa zamilovala  ... rozmyslam nad nim ako na song k prvemu novomanz. tancu... 😵

• tak kazdy ma vlastny nazor na ten podnik 😃
    prajem krasny den vsetkym... 😉

• Nie nie priamo v kaštieli sme mali mať 😉 🙂 Deniska náááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááádherná pesnička počujem ju prvý krát a zamilovala som sa do nej 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

• Dianka prečo? 😉
    Aj tebe prajem pekný dník 😵

• No mne ju poslala sesterka a tolko ju pocuvam, ze sa bojim, aby ma neomrzela 😉 Ale uzasne nieco. 😵 Taka som z nej na mäkko 😃

• Myslíte že toto môže byť na prvý tanec? 😬

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov