Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • 😉 Deniska chápem 😃

• ja som včera po dlheeeej dobe počula znova pesničku od Barbary Haščákovej - Srdce, kotva, kríž a potom ešte aj dávali nejakú jej pesničku z filmu Fontana pre Zuzu 3, aj tie boli velmi pekné a dlho som ich nepočula.

• lulu - no urcite ano 😉 ako stastny koniec vasho chodenia, a zaciatok spolocneho zivota 😉 JA osobne zas chcem song, ktoremu budu vsetci rozumiet a hlavne ja 😃 😃 😃

• Sponzor fóra
  • Dobre ranko nevesticky.
    Zase pondelok 😠 Uz aby bol vikend.
    Co nove?

• maruska - a ja som tiez po dlhom case pocula, to je tusim z Fontany 2 - Pomnik sšibnutým...tiez ma ocarila 😉

• Deniska som zvedavá čo na to povie Radko 😃 😃 😉
    Januš veru víííííkend 😃
    Nové veľmi veľa 0dočítaj a uvidíš 😉 😃

• no lulu - tak uvidis. Ale viete, co si myslim? Ze o takychto veciach ako su piesen na novomanz.tanec, a kopec inych veci, tak o tom rozhodujeme hlavne my zeny,nie? 😃

• luci povedali ste rodine? 🙂

• Deniska vlastne máš pravdu 😃 😉
    Nieee ešte minimálne do 6tt mienime počkať a že sme zmenili svadbu to áno ale dôvod sme neuviedli 😃 😬

• nemaju tusaka?

baby nehnevajte sa ze som taky somarik, ale co jo to TT? 6tt. Asi to bude tym, ze zijem v zahranici a tento termin nepouzivam........

• nie vobec 😃 no tt znamená napr. 6tt-šiesty týždeň tehotenstva 😉

• Idem babulky potom sa ozvem 🙂

• aha dik :o)

maj sa.

• baby cez vikend sme boli fotit predsvadobne fotky, tak paradne som si to uzila 😎

• miška, to tak skoro? 🙂

• Sponzor fóra
  • maruska no ano tak skoro, lebo neviem kedy inokedy, ci cez jesen, ktoru neznasam, ci v zime ktoru nemam rada este viac, alebo na jar kedy bm vyzera ako spuchlinka kvoli alergii

• a ešte nemáš nejakú na ukážku? 🙂

• Ahojte 🙂
    Ešte pól hoďka v robote 😎 😃 Akurát tu bol Radko ,a priniesol aj Tesco leták-všetko tam je pre miminko 😵 Ja neodolám,zajtra pôjdem niečo kúpiť 😃 😃 A ocinovi sa pokazila motorová píla takže super 😞 😛 A ja som mu ju kupovala ako darček,záručný list je na mňa napísaný tak budeme musieť ísť zajtra,kolegyňa za mňa zaskočí 😉 🙂

Miška...potom daj fotečky 😉 😵

• nevadi ak svadobna torta nebude biela ? lebo moj mily strasne lubi cokoladu a povedal ze chce jednoznacne cokoladovu tortu mne osobne je to jedno ja moc na sladke nie som ale zase marcipan nemam rada a biele torty su marcipanove vsak??

• dracica to vobec nevadi...ide skor o to aby sa to vam pacilo..aj ja rada cokoladku 😉 ano zvacsa to byva marcipanove..tiez xcem skor cokoladku 😉 ale tak treba sa spytat ze co ponukaju 😎 mozno bude nejaky komprmis

• Caute kocky? Mozem sa pridat?

My tiez planujeme svadbu v roku 2011 🙂

• vitaj bybi.
    kde byvas v zahranici?

• vitaj bybi

• Dakujem 🙂

Ja som v Anglicku, uz 8-my rok 🙂 Ale svadba bude na SK 🙂

• na tej fotečke, to je tvoje dievčatko? 🙂

• Hej, to je nasa Zarka 🙂

• ruza : a poznas dobru cukraren v TT ?

• krasna kočica 🙂

• Dracica, my budeme mat svadbu pri TT a zakusky budeme mat z Hrciaroviec. Mamina hovorila, ze tam maju vyborne, ja ked pridem na dovolenku, vzdy mi odtial nakupi veterniky, su vyborne a za polovicnu cenu 🙂

Marushka, dakujem. Na tej fotke je este mala, teda mensia. V oktobri bude mat 3 🙂

• bybi, aj ja planujem na dialku. Ja byvam v Manchestri, uz 9 rokov 😃 Moj je ANG, aj tvoj?
    Ako si na tom s papierovackami?

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné priestory nášho historického domu sa nachádzajú priamo v srdci Bratislavy – len na skok od Michalskej brány.
    Firma Pamas s.r.o. je významným výrobcom svadobných oznámení. V ponuke nájdete jednoduché ale aj luxusné svadobné oznámenia.
    Ponúkam profesionálne fotografické služby.
    Bude mi cťou zachytiť jedinečné okamihy Vášho svadobného dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov