Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
no tak to si šikulka :-D
Odpovedať
Vierka a za čo :-) :-D
Odpovedať
a zabudla som neni zaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaač :-D ;-)
Odpovedať
Baby pridala som foto jedného krááásneho kočíku :-) x-) Môžete pozrieť ;-) :-)
Odpovedať
Tak ja za s Vami na dnes lúčím ;-) :-) Príjemný zvyšok večera a dobrú noc x-) Idem ešte doupratovať,k TV a tak ;-) Zajtra ideme reklamovať tú pílu možno skočím do Tesca :-) :-D A keďže budeme mať tú spomínanú návštevu asi sa neohlásim ale nikdy nehovor nikdy :-D ;-) :-N Tak zatial :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lady,ano,robim s hafanmi:) kazdyy den..a ak mam nahodou volno,tak sa venujem nasim 3 hafanom.. Baby chvalim sa :) - mame salu :) nakoniec v pezinku,nakolko v senci sa nikam nezmestime a ba je draha.. A mame aj svadobne auto :) od suseda ako darcek :) rolls royce :) a ze keby sme velmi chceli s milacikom,tak nam vybavi vrtulnik :D zacinam sa vazne tesit,az sa bojim,aby sa nieco nepokazilo..
Odpovedať
Profilova fotka
peta, ty mas inych susedov, ze rol;s royce ;-) To je od nich pekne ze ponukli :-) Ja som tiez teraz na makko ze sa nieco stane, saty uz kupene, tak si namyslam! Ale neboj, pozitivne myslenie musime nasadit a hotovo ;-) Luci, uzi si navstevy a ich maleho ;-) vierka, daj fotku =-)
Odpovedať
Profilova fotka
dobré ránko :-D to čo ešte všetky spíte??
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj peťuška :-) nespíme, tvrdo pracujeme :-D ladyjh - už máš šatičky? kedy si si kúpila a aké? :-) fotku sa pokúsim dať dnes večer, teda pokiaľ ma v nich môj drahý cvakne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ranko, nieeeee makame o dusu, nech mozme na dovcu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
joooj sinov, závidím, ja mám najbližšiu dovču na vianoce :-D kam sa chystáte? :-)
Odpovedať
a ked skusate saty tak to svami chodi vas drahy ? lebo vcera som sa s priatelom bavila a on chce chodit so mnou po salonoch a ja som povedala ze nechcem lebo to ma 1x vidiet v svad.den, potom to uz nebude take pekne ked ma prvykrat uvidi....ked bude so mnou behat a uvidime v sata x krat..... nie?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Dobre raaanko ;-) Vieri, krasne fotky na FB, zlata si, teda obaja ste ;-) ;-) dracica - ja tiez rozmyslam, na jednej strane by som rada, aby mal drahy nejaky ten podiel na vybere siat, chcem, aby sa aj jemu pacili, ale na druhej strane, tiez by som chcela, aby ma videl prvykrat vo svad. den. :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko :-) Aj ja som uz v praci |-| Ja som saty chodila vyberat s kamoskou, moj povedal ze nechce vidiet, az na svadbe a ani ja nechcem aby ma do vtedy videl ;-) Prvy krat v satach ma uvidi az ako nevestu v nas svadobny den :-) My mame este mesiac tvrdej prace a potom tiez konecne ideme na dovolenku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
wera: v piatok ideme do bulharska
Odpovedať
Profilova fotka
tak prepáčte že vám takto krivdím :-N no ja už zarezávam od šiestej :-( no ja sa určite chystám vyberať šaty bez Peťka to neexistuje aby ma videl v hocijakých svadobných a nie to ešte aj tých čo si vyberiem skôr ako v deň svadby a našťastie ja mám vkus ktorý on považuje za veľmi dobrý :-D :-D
Odpovedať
bybi - este ja som ta tu neprivitala ;-) tak teda VITAJ :-) No asi najskor to tiez tak spravim, ze pojdem s kamoskou, nieco pofotime, a mozno niektore fotky drahemu ukazem, len aby si vyjadril :-) No uvidime.
Odpovedať
Profilova fotka
dračica - so mnou drahý nechodil, ani som nechcela, ani on nechcel - on nechce vidieť ani moje topánky, ktoré budem mať na svadbe, že on chce prekvapko :-D a ja viem, že jemu sa páčim v čomkoľvek, vkus máme rovnaký, teda verím, že keď ma uvidí aj nejaká tá slzička vypadne :-D deniska, ďakujemeee moc :-) teda predsa sa drahému ukážeš aj pred svadbou? Môj by asi zavrel oči a neotvoril by ich až kým by som foťák nevypla :-D bybi tiež ťa tu vítam medzi nami, teším sa že sa tu tak rozrastáme :-) sinov - tak super, to máte čochvíľa, tak prajem krááásnu dovolenku :-)
Odpovedať
no moj zase je taky zvedavy ze by vsetko chcel vidiet :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani mna moj nechce vidiet. Povedal ze to robi len raz (svadbu) a chce to robit poriadne... On ma nechcel vidiet ani v satach, ktore nechcem a len som skusala. Ani nechce vediet ako budem mat vlasy ani nic :-) A dakujem za privitania :-)
Odpovedať
sinov- No teda -môžeš aj nás zobrať :-D Ale nie tak ti prajem krásnu dovolenku,šťastnú cestu,teplúčke more,pekné počasie-užite si ju x-) x-) x-) x-) ;-) ;-) ;-) Dobré ránko :-D :-) Asi nejdeme ju dať reklamovať bo sa tam nemôžem dovolať ]-( :-N
Odpovedať
myslím tú pílu :-D
Odpovedať
Profilova fotka
inak aj ja by som brala nejakú dovolenku ale ešt min 3 týždne musím vydržať :-(
Odpovedať
My sme už mali-na východe :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
ahojte dievčatká .... čo dneska rozoberáme ?
Odpovedať
ja mozem ist hocikedy z prace ale nemam kam ist na dovolenku a ani peniaze nemam lebo setrim na svadbu :-( no skoda ...vsak bude to za to stat a potom si to vynahradim :-D
Odpovedať
my ideme na dovolenku s drahým v nedeľu ... už sa neviem dočkať ;-)
Odpovedať
Vierka - ked to tak vsetko citam, :-D rozmyslam, ze sa mu asi tiez neukazem ;-) Ved aj tak by som si len predsa vybrala satky, v ktorych sa ja budem citit najlepsie ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
bamulka pozerala som sa ti na ten salon v PP, vies, co sme hovorili.. vola sa Christin ;-) inak ako sa mate babenky? pekne sa to tu rozrasta, ja to mam za 25 dni :-N dufam, ze ma neukamenujete, ze som v tejto teme ;-) citam si vas vzdy, ale ja sa vzdy niekam potom vytratim a tak radsej nerobieham debatu :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ked v mojej teme je nuda a nieje tam taka dobra partia ako tu ;-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?