Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • a co myslis, ako bude reagovat? vy zijete pri nej, ci ako to je? nevidi na tebe zmeny, obcas si rano aj zvracala tusim.. hmm? 🙂 moja mamina na mne vidi hned nejaku zmenu.. vcera som povedala, ze ma nejak bolia prsia tak sa hned pytala, ci niesom tehotna 😃 a ja ze nie a ona ze, skodaaaaaa haha

• 😃 Tak nie žijeme sami, bude rada podla mna a hej par krát sa mi to stalo niekedy sa citim iba na prd-too sú moje príznaky 😃

• lulu tak prajem, aby cely priebeh tehotenstva bol takyto dobry a citila sa cely cas dobre.. aaa uzivala si to 😉 😉

• Sponzor fóra
  • 😉 🙂 díki

• ahoj ahoj ahoj 🙂 už som tu 🙂

včera sme boli zaplatiť zálohu kameramanovi, je úplne super, už sa nevieme dočkať svadby - budeme mať asi aj predsvadobné video, lepšieho sme si nemohli vybrať ! 🙂

a čo máte nového vy babule?

• Vierkaa supeeeer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

• a čo ty Lucinka? Ako s malinkým drobčekom? 🙂

• No v poho kuk na link - kočííík sorry že som ako pokazené rádio ale hrozne ma zaujíma názor 😃 😉

• a kde je ten link? 🙂

• noo lucinka, vyzerá super, ale mne sa viac páčili tie čo si dala predtým tie čo máš aj na FB 🙂 aaale zase ja neviem ako je to s praktickosťou, keďže som ešte mamina neni, pozerám len na design 😃

• na predchádzajúcej strane mojko 😉 🙂

• wera ze nove? sak citaj 😃 ja som sa vcera potesila bo som zbadala u nas zlatnictvo i s chirurgickou ocelou, ktoru planujem mat obrucky 😵 😵 😵 myslela som ze iba na nete to bude

• ruza no kde sa flaaakas? 😉

• no naskok som zabludila ku zenskym kondomom 😃 😃 😃

• hahaa 😃 😃

• Sponzor fóra
  • ruzicka 😵 supeer 😉
    Deti moje idem papa 😃 😉 🙂

• lulu pa a pekny deeen 😵

• simika a ty planujes uz ted mat babo? 😉

• ruza, prezrad mi tvoje mienko 😉 nooo my moc tuzime po mimi, ale este to z ekonomickych dovodov posuvame, zatial byvame v podnajme do maja, a od maja si chceme kupit bytik.. nerada by som sa stahovala v poslednych tyzdnoch tehu.. no a chceme si uzit chvilku manzelstva bez babetka.. takze buduci rok od zaciatku pojdeme ,,na ostro"a kedy to vypali nechame na osud 😉 Ondrik mi pred mesiacom vyhodil polovicu antiky do kosa, ze chce, aby som sa poriadne vycistila.. 😛

• haha moj priatel hovori ze babo bude coskoro 😃

• sa ti vyhraza? 😃 😃

• skor len vie co xce v zivote a pozna aki sme v sukromi 😛 😛 😛

• len zartujem 😉 ja vieeem, u nas je to taky tak..

• 😎

• Ahojte 🙂

• Hned napíšem čo sa stalo 😃 😬

• Sme boli na nákupoch a som kúpila sadu DVD Bol raz jeden život,Pat&Mat- A je to!, princezné -- to pre drobca...pri tom bude večer zaspávať a ešte rodinné komédie..večere ako rodinka budeme tráviť s popcornom 😃 😬 A tatinko drobcovi kúpil ponožtičky 😎 🙂

• Presne hodku mi tom trvalo napísať 😃 Ale nie blbne mi net a ešte dačo porábam 😃

• juu ja mam tiez rada nakupy 😉 bol raz jeden zivot je genialna vec 😃

• 😃 😃 😃 a ozaj možno nám to tento rok víde na dovolenku-ale nechcem nič zakríknuť...som zástancom tohot slovného spojenia nikdy nehovor nikdy takže možno ostaneme doma 🙂 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    NakupTo
    Košice
    Pre váš najdôležitejší deň pre vás každodenne pracujeme na originálnych tlačovinách, darčekoch pre hostí a drobnostiach.
    Bratislava
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov