Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Ahojte baby, tak mám prvú skúšku šiat za sebou a bolo to úžasné 😃

biela.ruza predavačky boli veľmi milé, dokonca veľa neviest malo zaplatenú zálohu už 9 mesiacov pred svadbou. Najviac sa mi páčilo v salóne v Galérii Tesco v Nitre, predavačky boli super, poradili, dokonca aj aký závoj by sa hodil, dokonca mňa aj kamošku ponúkli minerálkou, jednoducho boli veľmi priateľské a ochotné.éme

Vaše vyjadrenia k šatám s ochotou očakávam v téme http://www.mojasvadba.sk/forum/show.php?vThreadID=22773&vGroupOffset=0  🙂

• Sponzor fóra
  • 🙂 Zuzkaaaaaa hotová modelka 🙂 😉 😵 😵

• Idem majte sa 😎 😉

• lulu ja som za spevaka miku 🙂 tu piesen zboznujem 😵

zuzka...dakujem ze si si spomenula, vazne 🙂 ..a bola si len v nitre?

• ešte som bola v galante, tam mali super ceny max 325 € za nové, alebo 296 €. Odtiaľ sú tie prvé, Micenas a Fiordo. 🙂

• jaaaaj, a do TT sa nechystas??

• ozaj rozmyslali ste uz detailne ohladne torty? ze aky material, dufam ze nie vsetci otrepany marcipan, to by som fakt nexcela 😞

• Ruzicka, a cim inym? Ked je dobre spraveny marcipan, tak to vyzera famozne.

• no mne nechuti, takze...xcem aspon aby sa to dalo jest

• Tak pre dobry marcipan treba hladat dobreho pekara. Alebo si dat spravit dobru cokoladovu polevu. Maslovu ja osobne teda nechcem.

• tak si dam piskotkovu 😃 ale ved musi este nieco ine existovat 🤔 🤔 🤔

• Len pre moju informaciu, kolko stoji vypožičanie svadobnych šiat?princess styl. daka.

• biela ruza do TT sa chystám do Nova Rosa a Kara. Tam mali taký štýl ak sa mi páči, inak neviem kam ešte v TT.

• Sponzor fóra
  • Ruzi no ono ich existuje vela ale ver mi po celom dni budes unavena presladena od kolacov a prepapana z jedla a verim ze z tej torty si das taky malicky kusok ze ani nebudes vediet co bolo hore a ked si budes odkladat do mraznicky tak si vyberaj taky kusok na ktorom nebude vrchna poleva a hotovo ale inak si skus pozriet stranku tortyodmamy.sk a tam nájdeš vela rad, myslim ze je tam aj forum v ktorom sa da spytat a dostanes radu od skusenych curkrariek

• Dobré ránko 🙂
    Kde sa nám stratila Deniska(bambulka) 🤔 😬
    My budeme mat dortu tak že každé poschodie bude iná príchuť a budú až dve svadobné torty lebo z jednej sa ujde možno polovici hosťom 😃 Ale jedna bude mať vzor kaly pretože budeme mať aj kyticu z kál a druhá bude z ružičkami 😉 😵
    Mne marcipán chutí 😉 🙂 A tam v tej cukrárni ho robia najlepší 😃 😵 😉

• A ozaj ideme na premiéru toy story 3 😉 🙂 JA som to nazvala starý sa idú hrať na deti 😃 TAk ale usúdte ja skoro 20-ročná koza s 21-ročným "frajerom" sa trebeme na detský film 😃 😛 😬 😃 😃 😃

• Lulu neblbni..😃 vy ked ste stari,tak co sme my?ja cochvila 25, tomi ma 26 a chcemr ist na toy story a aj na shreka🙂 ved v tych rozpravkach su dnes take dvojzmysly,ze to uz nie je pre deti 🙂

• 😃 Minule sme boli na Alica v krajine zázrakou 3D 😃 Ale boli tam aj taký starší 😃 😉

• Idem 😉 A idem pozrieť časy kedy to vysielajú ale rozhodne nepôjdeme hned na premiéru 19.8. - veľa ludí 🤔 Minule sme šli deň po premiére 😎

• Ahojte. Tu som lulu, teraz som docitala. Vcera som mala perny den....boli sme na kupalisku v Sabinove a vecer posediet s partiou. Domov som sa vratila neskoro, tak teraz dobehujem zameskane 😃 S mamkou je to uz o.k, alebo...? A idem hned este mrknut na Zuzkine saty....som zvedava 😃 😃

• Zuzka - nadherne saticky a vsetky ti krasne sadli 😉 To je presne moj styl....a mas stastie, ze mali k tebe taky fajn pristup. Keby vsade take tetusky robili...

• michala...my nebudeme mat kolace a jedlo nebude honosne na viacerych chodov, cize prejedena urcite nebudem..ake tortu xcemjest, na co ju by som dala robit potom? aby sa druhi najedli? 😃 😃 😃

zuzka..hej Kara aj mna zaujalo..ale asi pojdem aj do bliss,lebo to tam je lacnejsie a maju aj ine velkosti nez len detske 36 a 38 😦

• tak sa pridávam k vám dievčence, v téme kde som bola to nejako viazne a ja sa potrebujem vykecávať o svadbe často 🙂 ...drahého už zo mňa isto bolia uši... 🙂

• maryenn VITAJ 🙂 kľudne sa vykecávaj 😃 Pravdupovediac aj ja sa ,,vykecávam" aj 4 príspevky po sebe ked niečo zabudnem napísať 😉 😃

Deniska aha...aj ja chcem kúpalisko 😃 😬 No nie...takto by som jej to rada povedala: Je to MOJA VEC ako sa obliekam(myslím značkové,neznačkové 😉 ) Je moja vec či kúpim také alebo onaké JA SOM UŽ DOSPELÝ ČLOVEK A NIE JEJ MALA Lucinôčka 😞 😉 A ja si budem moje dieťa obliekať tak ako sa mi páči 😉 Pretože sa do mňa stará že pre boha za toto si dala 20€ alebo kúpim zdravšie niečo a ocapí sa na mňa že keď si bola malá jedla si hento a bolo dobre 😦 😕 😶 *Už vidím ked sa mi dieťa narodí ako bude hovoriť to čo si mu dala,ako si ho obliekla 😠 😞 To mi na nej vadí 😴 Ale mám ju moc rada za to že mi podá pomocnú ruku,kúpili nám auto,bytík 😉 Našťastie budúca svokra je zatiaľ o.k.

• A zabudla som sa "pochváliť" dňa 15.1.2011 bude rozlúčka zo slobodou 🙂 😉
    Svokra zo svokrom nám požičajú ich domček tam sa napapám z Radkovou sestrou a mojou sesternicou a potom sa presunieme do jedného podniku...aj s ostatnými babami 😵

• Aha  😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• maryenn - aj ja ta vitam. Tu sa kazda z nas vykecava a o hocicom, hocikedy 😉 takze kluden a v podstate si sucastou temy.
    Lulu - no chapem ta. Ale to asi kazda mama ta, to tiez pocuvam obcas, ze ako bolo dakedy, co vsetko sme jedli a tu sme. A zdravi. To mamy si take neodpustia. Ale proste vypocut, povedat svoj nazor a ist dalej. Ona pochopi, ze budes mat svoju rodinku a bude to v nej fungovat tak ako vy chcete 😉 😉

• lulu - inak ten klip, super, kamoska mali minuly rok nieco podobne, jej drahy je taky velky tanecnik, fest to preziva takze to vyzeralo super.... 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadba je v váš veľký deň D. Prežívate okamihy ktoré sú mnohokrát iba raz v živote dovolte nám aby sme vám ich zachytili ako nikto iný .
    Celá SR..
    Svadobné foto - video
    Rodinné foto - video
    Letecké foto-video DRONOM
    Book,glamour
    Fotoatelier
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov