Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... baby kuk prosííím poradte ja nevieeeem :-( :-D ;-)
Odpovedať
hej kuk :-D chceeem dievčatko x-) http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=8...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte baby, tak mám prvú skúšku šiat za sebou a bolo to úžasné :-D biela.ruza predavačky boli veľmi milé, dokonca veľa neviest malo zaplatenú zálohu už 9 mesiacov pred svadbou. Najviac sa mi páčilo v salóne v Galérii Tesco v Nitre, predavačky boli super, poradili, dokonca aj aký závoj by sa hodil, dokonca mňa aj kamošku ponúkli minerálkou, jednoducho boli veľmi priateľské a ochotné.éme Vaše vyjadrenia k šatám s ochotou očakávam v téme http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... :-)
Odpovedať
:-) Zuzkaaaaaa hotová modelka :-) ;-) x-) x-)
Odpovedať
Idem majte sa 8-) ;-)
Odpovedať
lulu ja som za spevaka miku :) tu piesen zboznujem x-) zuzka...dakujem ze si si spomenula, vazne :-) ..a bola si len v nitre?
Odpovedať
Profilova fotka
ešte som bola v galante, tam mali super ceny max 325 € za nové, alebo 296 €. Odtiaľ sú tie prvé, Micenas a Fiordo. :-)
Odpovedať
jaaaaj, a do TT sa nechystas??
Odpovedať
ozaj rozmyslali ste uz detailne ohladne torty? ze aky material, dufam ze nie vsetci otrepany marcipan, to by som fakt nexcela :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ruzicka, a cim inym? Ked je dobre spraveny marcipan, tak to vyzera famozne.
Odpovedať
no mne nechuti, takze...xcem aspon aby sa to dalo jest
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pre dobry marcipan treba hladat dobreho pekara. Alebo si dat spravit dobru cokoladovu polevu. Maslovu ja osobne teda nechcem.
Odpovedať
Článok sa načítava...
tak si dam piskotkovu :-D ale ved musi este nieco ine existovat =-) =-) =-)
Odpovedať
Len pre moju informaciu, kolko stoji vypožičanie svadobnych šiat?princess styl. daka.
Odpovedať
Profilova fotka
biela ruza do TT sa chystám do Nova Rosa a Kara. Tam mali taký štýl ak sa mi páči, inak neviem kam ešte v TT.
Odpovedať
Profilova fotka
Ruzi no ono ich existuje vela ale ver mi po celom dni budes unavena presladena od kolacov a prepapana z jedla a verim ze z tej torty si das taky malicky kusok ze ani nebudes vediet co bolo hore a ked si budes odkladat do mraznicky tak si vyberaj taky kusok na ktorom nebude vrchna poleva a hotovo ale inak si skus pozriet stranku tortyodmamy.sk a tam nájdeš vela rad, myslim ze je tam aj forum v ktorom sa da spytat a dostanes radu od skusenych curkrariek
Odpovedať
Dobré ránko :-) Kde sa nám stratila Deniska(bambulka) =-) :-N My budeme mat dortu tak že každé poschodie bude iná príchuť a budú až dve svadobné torty lebo z jednej sa ujde možno polovici hosťom :-D Ale jedna bude mať vzor kaly pretože budeme mať aj kyticu z kál a druhá bude z ružičkami ;-) x-) Mne marcipán chutí ;-) :-) A tam v tej cukrárni ho robia najlepší :-D x-) ;-)
Odpovedať
A ozaj ideme na premiéru toy story 3 ;-) :-) JA som to nazvala starý sa idú hrať na deti :-D TAk ale usúdte ja skoro 20-ročná koza s 21-ročným "frajerom" sa trebeme na detský film :-D :-p :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lulu neblbni..:D vy ked ste stari,tak co sme my?ja cochvila 25, tomi ma 26 a chcemr ist na toy story a aj na shreka:-) ved v tych rozpravkach su dnes take dvojzmysly,ze to uz nie je pre deti :)
Odpovedať
:-D Minule sme boli na Alica v krajine zázrakou 3D :-D Ale boli tam aj taký starší :-D ;-)
Odpovedať
Idem ;-) A idem pozrieť časy kedy to vysielajú ale rozhodne nepôjdeme hned na premiéru 19.8. - veľa ludí =-) Minule sme šli deň po premiére 8-)
Odpovedať
Ahojte. Tu som lulu, teraz som docitala. Vcera som mala perny den....boli sme na kupalisku v Sabinove a vecer posediet s partiou. Domov som sa vratila neskoro, tak teraz dobehujem zameskane :-D S mamkou je to uz o.k, alebo...? A idem hned este mrknut na Zuzkine saty....som zvedava :-D :-D
Odpovedať
Zuzka - nadherne saticky a vsetky ti krasne sadli ;-) To je presne moj styl....a mas stastie, ze mali k tebe taky fajn pristup. Keby vsade take tetusky robili...
Odpovedať
michala...my nebudeme mat kolace a jedlo nebude honosne na viacerych chodov, cize prejedena urcite nebudem..ake tortu xcemjest, na co ju by som dala robit potom? aby sa druhi najedli? :-D :-D :-D zuzka..hej Kara aj mna zaujalo..ale asi pojdem aj do bliss,lebo to tam je lacnejsie a maju aj ine velkosti nez len detske 36 a 38 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
tak sa pridávam k vám dievčence, v téme kde som bola to nejako viazne a ja sa potrebujem vykecávať o svadbe často :) ...drahého už zo mňa isto bolia uši... :)
Odpovedať
maryenn VITAJ :-) kľudne sa vykecávaj :-D Pravdupovediac aj ja sa ,,vykecávam" aj 4 príspevky po sebe ked niečo zabudnem napísať ;-) :-D Deniska aha...aj ja chcem kúpalisko :-D :-N No nie...takto by som jej to rada povedala: Je to MOJA VEC ako sa obliekam(myslím značkové,neznačkové ;-) ) Je moja vec či kúpim také alebo onaké JA SOM UŽ DOSPELÝ ČLOVEK A NIE JEJ MALA Lucinôčka :-( ;-) A ja si budem moje dieťa obliekať tak ako sa mi páči ;-) Pretože sa do mňa stará že pre boha za toto si dala 20€ alebo kúpim zdravšie niečo a ocapí sa na mňa že keď si bola malá jedla si hento a bolo dobre 8-( :-. :-x *Už vidím ked sa mi dieťa narodí ako bude hovoriť to čo si mu dala,ako si ho obliekla ]-( :-( To mi na nej vadí |-| Ale mám ju moc rada za to že mi podá pomocnú ruku,kúpili nám auto,bytík ;-) Našťastie budúca svokra je zatiaľ o.k.
Odpovedať
A zabudla som sa "pochváliť" dňa 15.1.2011 bude rozlúčka zo slobodou :-) ;-) Svokra zo svokrom nám požičajú ich domček tam sa napapám z Radkovou sestrou a mojou sesternicou a potom sa presunieme do jedného podniku...aj s ostatnými babami x-)
Odpovedať
Aha http://www.youtube.com/watch?v=ZYhlm9... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
maryenn - aj ja ta vitam. Tu sa kazda z nas vykecava a o hocicom, hocikedy ;-) takze kluden a v podstate si sucastou temy. Lulu - no chapem ta. Ale to asi kazda mama ta, to tiez pocuvam obcas, ze ako bolo dakedy, co vsetko sme jedli a tu sme. A zdravi. To mamy si take neodpustia. Ale proste vypocut, povedat svoj nazor a ist dalej. Ona pochopi, ze budes mat svoju rodinku a bude to v nej fungovat tak ako vy chcete ;-) ;-)
Odpovedať
lulu - inak ten klip, super, kamoska mali minuly rok nieco podobne, jej drahy je taky velky tanecnik, fest to preziva takze to vyzeralo super.... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?