Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • lulu tak na co cakas? hod nejake fotky do alba, nech aj ja ta vidim z blizsia 😉 🙂

• len ci tu o rok budes aby si videla 😃

• Simi...zabudli kábel do PC doma nemhli stiahnut...chceli sme cez tlaciaten ale neslo to 😒 😞 😛 😃
    Tak ale na pokeci mám 😃

• Sponzor fóra
  • ruza to si pis, ze vas budem otravovat 😃 😃 😃 ale nieee, toto tu je pre mna relax 😉

• len dufam, ze vo vasich terminoch uz tu budeme hopat dvaja 😉 😉

• lulu a aky tam mas nick?

• simika a ty si tam?

• ruza niee 😠 ibaze mate otvorene verejne albumy... bola som, ale uz niesom..

• Simi určite už tu budete hopať dvaja..som ťa predbehla 😃 Už tu hopáme dvaja 😃 😬
    No verejné albumi nemám 😉

• lulu tesim sa 😉 joooj skoda, tak niec snad niekedy nabuduce... idem teraz do vane, nech som nonavaaa 😉

• 😉 🙂 🙂 🙂 BABY NA PORAZENIE: Akurát doviezol malú(ségru) a hovoril že volali o tú pílu zajtra máme prísť 😠 Ja si vyčerpám asi všetkú dovolenku 😛 😛 😛 😛 😴 😬

• Idem sa venovať sestričke 😃 😎

• no tu pes skapal 😠 😃 Kde ste? 😃

• Tak deti moje 😃 Je rozhodnuté o kočíkoch kuk na fb 🙂 😉 Je tam odfotený 😉

• A ešte jedna vec: dohodli sme sa že pohlavie nebudeme chcieť vedieť(teda pokiaľ vydržím 😃 ) Necháme sa prekvapiť 😮 🙂

• Sponzor fóra
  • luckaa uz som ti komentovala na fb aj vajicko aj kocik ... neobjednavaj cez net kym nevyskusas v obchode vsetky veci ohladom kocika ... skusaj kym ti nejaky naozaj "nepasne"
    dlho som tu nebola no drahy ma dovcu takze travime cas spolu sice teraz sme u svokry wrrrrrrrrrrrrrr ona ma vsak tentokrat nenahnevala ale dalsie 3 osoby ano mam taku hnusnu naladu ze az ach 😠 😠 😠

• trdielko idem kuk--hej kočíky sme testovali poctivo v obchode 😃

• Trdielko už som pridala foto hlbokého kočiariku 🙂

• lulu neplas sa s kupou kociariku.. za 8 mesiacov ich najdes krasnych este kopec.. nemas sa kam ponahlat.. hm?

• Simi...športový nám dá sesternica 😉 🙂

• potom kuknem bo uz som na fb neni 🙂 tak je dobre no kup si aj tu prenosnu tasku pre babatko v tom pojde mala babika z porodnice domov a do 4 tyzdnov dietatka sa v tom dieta vozi v aute a ked pojdes na vselijake kontroly a porradne a po lekaroch s malinkym/ou autom tak je to guuuuud vec 🙂 ja to este mam tmavozelene ak by si mala zaujem kupit ... 🙂 chichi
    ozaaaaaaaaaajjjj dnes sme boli fararom dohodnut veci no taky bol zlaty wow,on nam aj malu krstil a normalne si nas pamatal sme len usta otvarali ze ako si nas moze pamatat (sme mali krstiny v novembri min.roku)
    povedal nam ze v januari nech prideme,ked uz bude mat novy kalendar 😃 a nech mu donesieme z matriky nejake papiere,tak zajtra tam ideme a krstne listy az v aprili bo nesmu byt starsie nez 3 mesiace a povolil nam aj to ze nas moze sobasit moj bratranec ktory sa stane onedlho diekonom 😵 😵 ak aspon nieco mi dnes vyslo ke 😵 ze 😵 mam hrozny den od rana ...

• pockaj, ale ja neviem aky je rozdiel medzi sportovym a akym este? 😃 ja mam na mysli taky normalny od babetka.. taky hladas uz teraz nie?

• aha vidis, aspon som o nieco mudrejsia 😉 😉 a ty zhanas hlboky nie? tak ten som mala na mysli, ze mas este casu a ze sa ti ich za ten cas este veeeela zapaci, ci?

• Dobrú noc 😉 🙂
    Idem majte sa 😉 Príjemný zvyšok večera 😵 😎 tak zajtra 😉

• simi...ja viem ale chceme to mať z krku bo ešte aj svadobné veci riešime 😉 😛

• lulu aha no hej, to je pravda 😉 dobruu

• Deti..ešte som sa vrátila 😃
    Takže fotografa zajtra rušíme...tej sesternici manžel má živnosť a dokonca majú aj fajný foťák za 1200€ (to je tou živnosťou) Tak ten nás pofotí a vlastne na svadbe bude mať každý foťák aj kameru takže je nám zbytočný fotograf..aj keď je to náš známy 😉 A 800€ ušetríme 😉 🙂

• lulu ale fotak za 1200eur nie je asi moc profesionalne telo

• uf pekne drahy, dufam ze ti spravi pekne fotky 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov