Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
barbora A kedy ides vyberat saty? Budes cakat az na novu kolekciu 2011?
Odpovedať
Profilova fotka
no ja by som si chcela uz v najblizsej dobe ist pozriet a neviem ci budem cakat na novu kolekciu mne padla do oka kolekcia 2009 no ale uvidim pokila by bola krajsia a cenovo dostupna kedze si nemozem dovolit drahe, lebo polovicu svadby si chcem zaplatit sama tak neviem ako to cele dopadne. a ty asi kedy chces si ist pozriet saty
Odpovedať
hainy uz som to zistila kde som to videla, to bol salonlili.sk kde som videla taku cenu, mali tam viac cenovych skupin pre predaj spol.siat a na bemany maju len ze ceny spol.siat sa pohybuju od 180-470eur, takze trochu mi zamrzol usmev, ale tak snad tie co sa mi pacia budu stat blizsie k tym 180tim euram :-N
Odpovedať
Ja si chcem saty kupit. Ale neviem kedy sa mi podari k tomu dostat ale dufam ze toho roku este.
Odpovedať
Profilova fotka
no ja sa hadam taktiez toho roku dostanem k tomu ze si pojdem vyberat aj ked uz vidim ze tety zo salonu budu na mna pozerat ze ci som svihnuta ze tak skoro vyberam saty :-)
Odpovedať
rora Ako to je mozne ze tie saty su take lacne? Inak niektore su tam fakt krasne kusky.
Odpovedať
hainy neviem =-) este som nenasla zatial podobnu stranku na porovnanie cien, aj vela salonov ma len poziciavanie siat a nie aj ich objednavanie a predaj, takze budem este hladat.
Odpovedať
Profilova fotka
Rora fakt uzasny salon fuh mozno sa tam zajdem aj ja pozriet po nejakych tych satockach, ale neskutocne ma ocarila jedna krasna spodnicka, ako fakt ani pod nou nevidno kruhy a to sa mi velmi paci. Aj pekne bolerka maju...Dakujem za kontakt
Odpovedať
miska mas na mysli ten salon lili?
Odpovedať
Profilova fotka
ano rora
Odpovedať
este som nasla stranku royengler.com, tam je tiez kadeco, a je to slovensky e-shop, aj ked to znie zahranicne :-)
Odpovedať
hainy:) no to mas fajn ze si uz s tym zmierena..ja s tym este budem bojovat asi hodne dlho... :-| no asi budem za hnusobu v rodine, ale mam pocit ze asi neustupim..a ten rozocet je zhruba, ak dobre ratam medzi 150-200 tisic..takze za jeden den tolko vysolit ja asi budem muset byt na drogach aby som s tym suhlasila miska a nebojis sa uz tak skoro saty vyberat, ze sa ti zmeni vkus alebo nadabis na bud rok na nejake suprove?ci este nejdes rezervovat?kokos ze na bud rok 2011 :) leti to riadne
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Buba moj vkus je rovnaky uz 15 rokov, jedine kedy som schopna menit saty je ked mi nebude pasovat taky tip siat. V poslednych 3 rokoch nevzniklo nic nove co by sa mi pacilo a vyslovene sa mi hnusia tie nove kolekcie siat. Ja by som si nieco take v zivote neobliekla. Som za princeznovske saty s bohatou tylovou suknou a tie su stale rovnako. Len si ich potrebujem oskusat ci v tom nevyniknu nejake moje velke nedostatky postavy. Ak ano tak alternativu mam v albume a kupim si saty co som mala na jednej prehliadke siat. V tych som mala dobre prsia, uzky pas a nevyzerala som az tak krpato
Odpovedať
no baby, tak som si dala pomaly dokopy v hlave aspon par veci.... nechcem topanky na velkom opatku (jednak na tom neviem ani chodit, nieto este tancovat a jednak je priatel o 5 cm vyssi a chem aby to tak aj ostalo) nechcem biele saty - zistila som ze sa mi nepacia ani na modelkach, takze nieco kremove, alebo take nejake urcite si saty kupim - z prieskumov mi vyslo ze su tak lacnejsie a mozem ich predat potom, ked nic ine tak na ukrajinu skocime :D hostinu urcite vtrepeme do 80 ludi + kamaratiaj keby som pozvala celu rodinu a priatel tiez. a ked este pripustim ze polka rodiny ani nepride (cast su uz starsi ludia a zdravotne su na tom vseliako), tak by sme sa mali zmestit do cisla 50-60 plus kamarati. druha varianta je uplne skresana...to je do 30 ludi plus kamarati (cize iba najblizsie rodiny a svedkovia) no a to je zatim asi vsetko
Odpovedať
buba Mne sa ani nezda zeby to az tak rychlo letelo ... Chcem aby uz bol rok 2011 a to aj kvoli inym veciam ako svadbe. Konecne skoncim skolu (ak sa mi to podari :-) ) a ine osobne veci ktore nechcem prezradzat aby to klaplo :-) kurtica No uz je na case si dat vsetko dokopy v hlave :-) Ja uz mam tieto veci v hlave vybavene len ako hovoris o tych ludoch ze pocet sa moze zmensit. Tak odkial si si taka ista? My chcem mat s drahym velmi svadbu v jednom hoteli lebo sa nam tam velmi paci ale kvoli nejakym 5 ludom bude tato sala uz pre nas mala. Tak ja si nedovolim teraz povedat kto pride a kto nie. A budeme musiet preto volit asi inu alternativu svadobnej hostiny co mi je velmi luto.. Nemozem si dovolit riskovat. A nahodou pride este viac ludi ako budeme teraz planovat tak to by bola riadna hanba keby si nemali kde posadat :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, cez víkend sme si spravili predbežný zoznam...vyšlo niečo okolo 80 ľudí a rátame tak do 100 000 sk, aj ked nemam ani predstavu, kolko bude stat svadba...dáme sa prekvapiť :) hainy-ja budem tiežkončit Bc.budúci rok a velmi sa bojím že nestihnem všetko naplánovať kvoli učeniu! Povedala som si, že zariadim tento rok všetko čo sa bude dať,ale asi okrem sály,hudby kameramana kuchára a fotografa nebudem nič vybavovať...Mám strach,že sa mi budúci rok nebude páčiť niečo, čo kúpim...aj ked mam predstavy všetko sa môže zmeniť... :-|
Odpovedať
ahoj jucus, tak to k tym 100 000 riadne pridaj :( ajked by ste mali hostinu cca v kulturaku, kde to nieje az take drahe, tak rataj na osobu cca 800korun, saty, obrucky, oblek, popripade topanky, vyzdoba..a na toto vsetko ostatne by vam ostalo mozno 30tisic co je podla mna nerealne sa do toho vprtat, je tu dost tem o tom rozpocte tak pokukaj :-)
Odpovedať
waw dievčata ja mam sice svadbu už tento rok ale tie vaše sumy čo tu davate tak to je fakt vela, ale naozaj to asi zaleži od regionu u nas na vychode Prešov-Svidnik, no nas svadba vyjde tak maximalne do 100 000. čo sa tyka oblečenia, foto, kamera,obručky hudba to všetko nas vyjde okolo 30 000 a najom za salu je okolo 3000skje v tom aj vyzdoba a jedlo na osobu nas vyjde 380sk(a v tom je pripitok polievka 2 hlavne jedla, kava a ešte jedlo po polnoci teda v podstate 3hlavne jedla)
Odpovedať
no, tak tu v ruzomberku sa ceny pohybuju od 550 hore, tych 550,- mala svagrina v maji a to mali v skole, v tom bola uz aj zapocitana sala, ale v hoteli, takom najvacsom to stoji okolo 1500,- a cela svadba ich vysla 150 000,- a mali okolo 70 ludi :-N
Odpovedať
jucuska Ja budem koncit Ing na rok uz :-)
Odpovedať
h.a.i.n.y : tym, ze vela ludi nepride som si takmer ista, teda co sa rodiny mojej aj priatelovej tyka, ale samozrejme salu budem hladat taku aby sme sa tam vosli vsetci. Ide o to, ze su to povacsine starsi ludia, ktorych pocitam ze nepridu. Kazdy z nich ma nejake zdravotne problemy a ani cestovanie cez celu republiku im nerobi dobre. Ked zomrela starka, tak tiez mnohi neprisli na pohreb, nie preto ze by nechceli, proste nemohli zo zdravotnych dovodov. Salu idem hladat len teraz, zatial som toho vela nepobehala, chceme aby to bolo pekne, jedlo chutne a co najlacnejsie a to sa tazko hlada :-) Zatial mam jednu restiku v zalohe, ktora je lacna a uz som tam na svadbe bola (cize viem ze to krasne vyzdobia aj ze jedlo je chutne).Jedina nevyhoda je, ze je strasne zle umiestnena a ked sme to hladali (s taxikom mimochodom), tak sme mali dost problem. Ale ostatne bolo super. Kamarati co sa tam brali mi vraveli, ze ich to vyslo na polovicu toho co mali predtym objednane (a ani to nebol hotel, len obycajna restika). Takze najst sa da urcite. No a uz mam predstavu aj o fotografovi, videografa mam uz vybrateho aj ked nie dohodnuteho (terminy ma volne) a DJa asi tiez. Len blbe je, ze vacsina mi nevedela garantovat cenu aj na buduci rok a nerada by som potom na poslednu chvilku zhanala. Ale dufam, ze bude ok, lebo to nie su ti najdrahsi a najvychytanejsi, ale i tak pracou perfektni ludia.
Odpovedať
inak baby, chcem sa vas opytat, ako ste vlastne vy postupovali? najskor ste si vymysleli termin a zohnali fotografov, salu a tak a az potom riesili kostol a matriku, alebo ste najskor zriesili termin s kostolom a matrikou a az potom zhanali ostatne?
Odpovedať
No baby. Akurat som volala do Hotela Metropol. Neviem ci poznate ... A tam mi povedali ze najvyssi cas na rezervaciu. Bola som prekvapena ze uz teraz. Dala mi predbeznu rezervaciu a ze 100% rezervovat to mame prist v marci. Tento hotel je pre nas 2. variacia v tom pripade zeby sme sa nezmestili do Hotela Flora - to je nas vysneny hotel kde chceme mat svadbu. Na Floru nas vojde do 100 ludi a do Metropolu nad 100. Takze baby najvyssi cas porozpravat sa s rodicmi a spisat pocet hosti. Som zvedava ako na to zareaguju ze pomaly rok a pol dopredu chceme rezervaciu.
Odpovedať
kurtica Takze ked mozem povedat za seba - ja som si najskor stanovila datum a teraz riesim pocet hosti a rezervaciu saly, kostol budem riesit neskor a kameru este neskor.
Odpovedať
Profilova fotka
no baby ja som tiez vcera zistila ze je najvyssi cas ist rezervovat salu, aj ked je to tak skoro, ale kedze chcem ten agro hotel tak ani sa necudujem, tak som vcera svojmu milemu nakazala ze nech sa prozprava so svojou mamkou a nech urobia zoznam, aby sme mohli ist si rezervovat salu. A baby neviete mi povedat key treba ist na urad a podat ziadost o sobas a povypisovat vsetky potrebne papiere co treba okolo toho, staci to az buduci rok? h.a.i.n.y uz som zistila co priblizne vyjdu saty v spisskej belej tak so vsetkym od siat pelerinky a napr. aj vyzdoby na auto pokial chces tak by to malo vyjst na tych 7800 Sk, pisem este v starej mene :-)
Odpovedať
barbora Tak to je super cena. Ako sa presne vola ten salon a kde presne je? Mozez mi prosim ta napisat? A kedy treba ist skusat saty? Su tam take salenky alebo staci az na buduci rok? Vy budete mat kolko ludi? A kolko vas to vychadza na osobu? barbora Ja som tiez takto nakazala drahemu nech ide za mamkou a nech spolu spisu zoznam ale to bolo este minuleho roku (lebo my sme mali mat svadbu uz toho roku) ale tak nakoniec sa ziaden zoznam nespisal lebo nejako na to nedoslo. A moja buduca svokra asi povie ze je to nasa svadba ze nech si pozveme koho chceme. Ale tak predsa aj rodicia mozu do toho nieco povedat si myslim a preto chceme uz dnes alebo v najblizsej dobe ist za rodicmi spolu tak ako sa patri a spisat zoznamy hosti. A nie len tak ze nakazem drahemu nech spise s mamkou zoznam. Chceme si s nimi pohovorit spolu.
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y tak ja som sa tiez potesila tej cene lebo salon sisi v pp je strasne drahy saty len saty by ma vysli cez 10 000, no neviem ci sa presne ten salon vola Sal ale asi ano a ked chces dam ti na neho cislo- 0905 352 962 a mozes tam ist hocikedy nebudu pozerat na teba ako na strasiaka su tam strasne zlate baby aj ked ti mozno povedia ze je to skoro, ale navadi im to a daju ti aj vyskusat saty, co viem, ako mi hovorili, ja pojdem tam az ked mi skonci letny semester teraz mi zalezi aby som vybavila tu salu. Tak z mojej strany sme s mamkou naratali tych 23 ludi plus minus to sa este potom doriesi a co sme s milym naratali jeho stranu tak asi 40, ale to nie je iste, lebo jeho mamka mozno bude chciet kazdeho, kedze sa jej zeni milovany synacik :-) a na osobu by nas malo vyjst 18 eu. podla toho ake jedlo vyberieme, ale ja si myslim ze to bude drahsie kedze mi chceme aj svedske stoly po polnoci, zalohu ideme dat 200 eu. to je za salu asi neviem este, to su len info od jednej znamej. ja uz vidim ako moja svokra povie, ze naco skoro tak robit zoznam a bla bla, ked mi niekto povie ze naco ved mate cas tak mne idu vlasy dupkom stavat :-)
Odpovedať
h.a.i.n.y: no my zatial vieme kedy chceme...cize datum, zoznam dame dokopy ako nahle pride drahy zo zahranicia a potom pojdeme pobehat aj poriadne saly. Kameramanov, foto, djov co som kontaktovala, tak asi tak 75% uz riesia aj rok 2011, dokonca niektori uz mali ten termin rezervovany, takze treba aj toto riesit cim skor, ked budes mat salu. takze dakujem, len som chcela vediet ci to nerobim nejak opacne a potom budem lutovat :D barbora: no ja asi tiez mileho len poslem za mamkou, aby doplnila zoznam, ktory urobime spolu a potom sa rozhodneme ci budeme skrtat a koho a preco a tak...
Odpovedať
Profilova fotka
tak mi isto nebude skrtat spolu ja som sa rozhodla ze sa do ich zoznami starat nebudem, ved ja ich stranu neplatim tak nech si robia co chcu :-)
Odpovedať
barbora Presne ako pises. Nech si oni pozvu koho chcu. A ked nam svokra povie ze je to na nas tak ak niekto bude naviac v nasom zozname tak ho kludne vyskrtneme. Len koho? To bude to najtazsie rozhodnutie. Ten salon je priamo v Sp. Belej? Ako to je daleko od PP?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?