Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Musim ist....tu dnes znovu ako vcera zacina silna burka 😞 majte sa krasne zatial

• bybi ty si to uz zazila? 😕 😴

• Ahojte...bol to rozbiehajúci sa potrat...našťastie v rannom štádiu...dali lieky na zastavenie krvácania,ozvy srdiečka sú..miminko je v poriadku 😉 Ostávam v nemocnici na pozorovaní 😴 😞

• Sponzor fóra
  • Radko mi prinesie veci aj notebook aby som si s Vami mohla písať,mamina to už vie že som tehotná ževraj bola rada 😉 A sesternica mi hned zavolala chudátko vystrašená k smrti 😴

• A najhoršie je na tom to že už teraz to musím povedať šéfovi aby mi dal uvoľnenie z práce alebo ako sa to hovorí 😉 😞 Takže som mu volala príde do nemocky aby som mu dala od gynekológa ktorý má službu doklady 😛

• ruzicka uz hej 😴 raz...

• lulu som rada ze ste to takto rychlo podchytili 🙂 dufam ze uz nebudu ziadne problemy 🙂

• Bybi dakujem 😉 Preboha ty si potratila? 😞 😴

• Už sú tu aj s bookom tak idem písať cez book a rovno Ti spravím ten obrázok 😉

• hej, este pred tym ako sme mali Zarku. Ale mesiac po potrate som uz bola znovu tehotna a mam krasnu a zdravu dceru 😵 takze na zle uz nemyslim 🙂

• Lulu, takze len si polezkaj, kolko bude treba 🤔 len aby bolo vsetko v poriadku. Dobre, ze si utekala hned.

• Bybi...teším sa asi aj oneskorene ale si na fb alebo tak chcem vidieť tvoju dcérku...bo tá foto je mlá teda ak budeš chceť 😉 😬

Deniska...tuším aj drobček mi v brušku hovorí že pošli cmuk tete Deniske 😵 😃 😉

Už píšem z booku 😉

• Lulu - ze drobcekovi dakujem za ten sladky cmuk 😉 a posielam aj ja vam 🙂 Len sa mi drzte.

• Drobček dakuje 😃 😉

Bybinka už som ti dala obrázok 😉

• dakujem... Ja som ti pislala moje meno na fb v ip 🙂 ideme na prechadzku s havom, tak potom pozrem 🙂

• Sponzor fóra
  • aha dobre idem kuk Ip 🙂 😉 A akého hafkáča máte?

• Deniska už aj ty si šla- čo hádam hafkáča vyvenčiť 😃

• Nie, nie, moja....ja hafkaca bohuzial nemam 😃 Uz lezis, moja?

• 😃 😃 No naštastie nadštandartku mali voľnú-lebo večer bez TV môžu ma previesť o pár mentrov dalej na psychiatriu 😃 😃 😃 😬

• jaaaaj lulu moja zlata ... hlavne ze uz je to ok ...aj ja som to uz zazila a nezabudnem na to nikdy ...na fyzicku bolest som uz zabudla no v mojom srdiecku to bude naveky ..je to otrasny zazitok ...
    radsej si pekne polezkaj,nech sa tam o teba dobre staraju ...
    bybi aj ty mas dcerku na foto co tu je? moj maly chrobacik ma dnes presne 11 mesiacikov 😵 a tento vikend dala prvykrat papa a aj sa postavila 😵 😵

• Trdielko ty máš ale šikovnú dcérku a všetko naj k 11 mesiačikom a takto o mesiac už bude veľká slečna ktorá bude oslavovať 1.rôčik 😉

Tak díki 🙂 Ide doktor tak potom sa ozvem 😉 🙂

• Tak bol tu zajtra by som mala ísť domov 🙂))))))))
    Ešte mi ide robiť utz tak idem 😉
    Papa zajtra 😉
    Príjemný zvyšok večera a brú nocku 😵 😉

• lulu mame labradora 🙂

trdielko hej, to na obrazku je moja mala, v oktobri bude mat 3 🙂 a vsetko najlepsie prajem k 11 mesiacikom 🙂

• Ahojte babenky 🙂 chcela by som sa vas opytat ktora z vas mala svadbu v bosanoch hotel David,alebo harmonia ostratice.Hladam miesto pre 65 ludi,dakujem

• bybi...nádherný psík 🙂

Absolútne nič nejde v Tv 😮 😠 😠 😠 😠 😠 😠 tuším volám Radkovi nech mi prinesie DVD-prehrávač 😃 😃 😃 Horšie ako celebrita 😃 😃 😃

• Och lulu - len to nie 😃 oddychuj, zajtra pojdes domov. A ako ultrazvuk? Vsetko v poriadku?

• lulu drz sa...vidis fajn ze si nakoniec sla...esteze sme ta nahanali s tym 😃

• 😃 😃 😃 Oddychovať? Až v noci 😃 Hej už aj liečky zabrali a se v správnej polohe 🙂
    Ale o 22:10 m či kedy to ide Malá Sunshine 😃 😉

• teraz som to na nete pozrela 22:30 😃 😃 😃

• No super, ked sa to dalo do poriadku. A nebudes musiet teraz oddychovat aj doma? 🤔

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Ponúkame prenájom selfiekutikku-fotoboxu na svadby,oslavy,večierky.
    Váš svadobný deň premeníme na nádherné spomienky. Sme rodinná spoločnosť, ktorá sa zameriava na video produkciu a svadobnú fotografiu.
    ...všetko čo na svadbu potrebujete vytlačiť