Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • My tiez mame hypo 😐 Ved asi ako kazda mlada rodina v tejto dobe...

• prosissssiiiiiiiim prosiiiiiiimmm nevie mi niekto pomoct ja som tu vcera niekde videla taky pekny text nie klasicke pozvanie k stolu...ale nieco ine a neviem to najst 😞 😞 😞

• ja som na materskej a mame hypo a zijeme ... minule mi jedna mamicka napisala ze tak mi treba ked som truba a dovolila som chlapovi "napustit ma" skoro ma slak trafil ked som to citala,akoze drze a nechutne ... vyslovene vulgarne ...
    dracica myslis toto :

Po obrade nezdupkajte,
    na hostinu utekajte.
    Srdecne Vas pozyvame,
    pretoze Vas radi mame.

• Sponzor fóra
  • trdielko to vaaazne??? No to je ozaj nechutne a drze.... a co ju to trapi???

• no som s5. musela som ist tu spust po vcerajsku na zahradu upratat, aspon ovocie pozbierat, no co, bude aspon na palenuo.
    ja som tiez na rodicovskej "dovolenke", hypo uz len na 28 rokov na krku, k tomu drahy este plati vyzivne na prveho syna. ale zijeme, mame sa radi, sme zdravi, drahy ma robotu, ja robim popri rodicovskej, vyskakovat si nevyskakujeme, ale zijeme si normalne.

trdielko, no comment.

• my mame uz iba 29 rokov hypo 😃 😬

• trdielko, paaaani, to je inspiracie.
    no ale postupne sa to krati, ze?

• ved kazdym dnom sa to krati nie zuzka? ja to vidim takto kym sme zdravi a vladzeme to platit a aj nase bambulky su zdrave nie je co riesit 😉 ved najviac nam zalezi na nasich malickych bublinkach ktore za to nemozu a lubia nas 🙂 aj my ich ...

• trdielko, tak tak, svata pravda 😉

• Ahojte už z domu 🙂

Mno bože teraz zase si menil službu iný gyndoš takže fajnovo už traja "cudzí" sa mi pozerali tam kde nemajú 😃 😦 Tento bol pekný,srandovný ale nič-moc jeho prístup 😒 😃
    A šli sem ešte do Jaslovských Bohuníc k tej "skvelej" Radimovej tetuške 😠 😠 😢 Tak ako nemám najväčšiu chuť aby sa dozvedela o tom že čakám miminko a najväčšiu chuť ju nepotvať 😞 Tak ale to čo je za drzosť ochladilo sa tak hovorím že poďme do vnútra že je mi zima,aby som neprechldla...a ona že čo si citlivá,že nič sa ti nestane, vnútri máme majstrov...pi tom že tý majstri boli na poschodí a nie dolu v obývačke alebo kuchyni!!!!! 😠 😞 Som schmatla Radima...osobne jej povedala že keď sa takto bude správať môže zabudnúť na účasti na našej svadbe a naštartovala auto!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 😴 😦 😶
    Ale tento-krát si ma Radim zastal 😉

A pekne si do Miriamka spravila 🙂 Šikulka 😵 Tak potom zmeny alebo aktualizácie hláste(resp. píšte) našej dračici 😉 🙂

• Z domu...bytu šak veite čo som tým myslela 😉

• no teda luci takto ste 'usli' 😉

trfielkko, ked chces napady, daj vediet. Ja tiez casto hladam veci na nete a potom az po obchodoch, ked viem, co sa mi paci 🙂

• Lulu tak vitaj doma🙂 som rada,ze ste v poriadku...a drzim palce,aby to tak ostalo🙂
    Dobre si jej povedala..to ste tam sli z nemocnice ci kedy? Treba sa branit,inak sa jej spravanie bude stupnovat..a radim ma cerveny bod,ze si ta zastal🙂

• Jani...ale totálne ma nasrala neriemšim to nechcem ešte raz skončiť na gynekológii a taktiež všetká sranda bokom tu mám akurát rodičov,sestru,brata s rodinou a koho? ostatný majú svoje starosti....rozmýšlam že sa stahujeme do Spišskej Novej Vsi...tam v Smožanoch čo máme rodinu sme na seba iný..proste tam ich mocky lúbim a taktiež z mojim chrustíkom Maximkom by som mohla byť častejšie 😉 🙂

• Sponzor fóra
  • Peťka dakujem za privítanie 😉 🙂 😃

😉

• Peťka hej z nemocky, lebo sme šli ešte do reštiky a Radko tam mal niečo odložené u jeho muža 😉 😬

• Hajáte 😬 Ale je to na prd bo zajtra musím ísť k môjmu gyndošovi 😐 😛

• Ja dnes píšem ako hotentót 😬 😕

• len chod, nech sa o teba staraju a udrzia maleho v brusku. Nezbednik maly, neposlucha hned zo zaciatku 😉
    A pocuj, trava je vzdy zelensia na druhej strane zahrady (je take slovenske porekadlo? Toto som prelozila z ANG) tak mozno si myslis, ze v SNV vam bude lepsie, ale cim sa castejsie vidite, tym si budete viac liezt na nervy........Ja si tiez rozumiem s rodicmi lepsie teraz ked sa vidime 2krat do roka 🙂

• Ja viem ale tu je to o hubu 😉 Ja neviem zachvílu skončím na psychiatrii 😠 😞

• Aj ja lady 😃

A rozmyslam odkial to poznam (o tej trave) a ja truba som v Anglicku 😃 😛

• lulu vitaj doma, som rada ze ste v poriadku obaja 😵

• Bybi dakujem za privítanie 😉
    Baby idem k vám do anglicka tam mi bude dobre 😃 😃 😃

• No lulu, ani tu to neni az take zelene 😃 citi aj tu krizu, aj ked uz sa to zlepsuje...

• bybi, krizu? 😞

• hej lady, a tebe sa nezda ze je v UK kriza, financna???

• 😃 nevadi

baby asi Vás porazí keď sme dámt úto stránku ale ja tie reklami zbožnujem 😎 😵 http://www.svadbaroka.sk/#

• Zase spinkáte aleob máte poobednú siestu? 😃 😬

• no Emmka akurat zaspala aj ja mam taku na prd naladu ze by som si najradsej lahla a zabudla na vsetky problemy ...

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Váš sen ..., Váš deň ..., Vaše splnené sny.
    Zabezpečíme Vám kompletné reštauračné, eventové a hotelové služby na profesionálnej úrovni.
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Château Šarkan
    Nové Zámky
    Nádherný priestor na svadby,obrady,rodinné oslavy,krsty v krásnej rozprávkovej záhrade.Rezervácie prijímame +421918834991, helenka@weddingperfect.sk

Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov