Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Díki 🙂 ale niečo jednoduhšie na výrobu? 😃 😬

• Jani zajtra lebo čo mám na papieri to je len také mini 😃 😒

• mini cokoladky a vyrob si vlastny obal (etikety). 🙂

• Sponzor fóra
  • Zajtra dám už real 😃
    Zajtra super nabytý deň : ráno gynekológ,kožná potom pre oznamké ku vizážistke ohľadom svadby,kvetinárke a ešte čo ma napadá 😃 😬

• 😉 🙂 Ja mám nápad takého motílika s papiera a dáme to na poháre 😉 🙂

• pozri tu. http://thingsfestive.weddingstar.com/image/2095/0/0
    Tie motiliky sa zvycajne davaju ako menovky, aby ludia vedeli, kam si maju sadnut 🙂

• Viem menovky už máme kuk do albumu 😉 ale tam by som dala trblietka a napísala že dátum našej svadby + meno alebo rpilepila cukrík 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• hej aj to je dobry napad.
    ta makova kaluzka ti tiez dobre poradila s poharikmi. alebo este lepsie - stamperliky.

• 😉 🙂 🙂 🙂 idem písnuť ip 🙂

• krasny motylik. mozes poveceroch vystrihovat 😃

• pojdem domkov pomaly, sefka tu stale sedi ako buchta 😞
    Majte sa, krasny vecer 😶

• 😃 😃 😃 😃
    Ahoj Janka tak zajtra 😉 🙂

• Baby takže bude to taký motýlik asi z faebného papiera a dám tam trblietky a nejako to ozdobím 😉

• lulu, kolko deticiek budete mat na svadbe?

• a neni nejak skoro na svad. oznamenia? 🙂

• Sponzor fóra
  • lulu a preco ides az do Spaciniec???

• Zuzi jedno ktoré sa má narodiť v októbri(na svadbe bude mať 3 mesiace) potom vo veku 9 mesiacov-5 rokov cca 10 detičiek a 9-12 rokov - 4 deti 😉
    Ružička do IP nechcem to riešiť tu vo fóre 😉

• Baby vy ste tu neni 😞
    Idem možno ešte potom prídem 😉
    Keď nie tak brú nocku,príjemný zvyšok večera 🙂
    Zajtra držte palce...idem gynekológovi,kožnej..a ideme ešte ohľadom svadby tie oznamká,vizážistku a ešte sa dohodnúť na kvetoch a kytici...do cukrárne a výzdobu 😉 😛

• Prosim, pozrite si moj album a poradte, ktora sala je krajsia.... Ja nie som nadsena ani z jednej....

lulu - to bolo rychle, vdaka 😉

• Beronsche ja viem 😃 ale veď na pódiu by ste mohli tancovat 😃 😃 😉 😉 😉

• mne sa paci ta 2-ha moznost... ale ani tá prvá nie je špatna, ak sa daju na stolicky navleky 🙂 držim palce, nech vam to dobre dopadne 🙂

• sydnuska vidím že vy všetko do fialova ale nádherné 🙂

• ale lulu, aby sme si nohy polamali, ked popadame? 😃 😃 😃 😃

Inak zatial vyhrava c.2 a aj milemu sa viac paci, len je to trochu od ruky.......

A nemate niektora seriozne napady, ako to podium zmaskovat? 😉

• 😃 😃 😃 😃 2 promile v sebe tak potom áno 😃 😃 😃 😃 😃

• beronsche: Ja som bola na svadbe, kde bol hlavny stol na podiu a mne sa to celkom pacilo. Aspon mal kazdy super vyhlad na mladomanzelov. 😉 A po veceri uz aj tak vsetci boli dole a rozpravali / tancovali s ostatnymi. Ale chapem, ak chcete mat stol dole z 'bezpecnostnych dovodov'. 😉

• BAby idem 🙂
    Dobrú noc a príjemný zvyšok večera 😉 🙂

• Beronsche my sme tu 4 a vsetci sme sa zhodli na miestnosti 1 s navlekmi

• beronsche suhlasim s tebou, ani jedna nie je podla mna pekna....ta prva ma sice peknu vyzdobu, ale tie vysiace zaclony zhora su katastrofalne ako za sociku...a druha - no mne to podium so sediacimi manzelmi pripada ako keby bli vo vyklade nad vsetkymi ako nadludia..rozhodne by som sa tam necitila dobre...ale vsetko je na tebe 😎

• beronsche - no to je podla narocnosti. Vidim, ze väcsina z nas je narocna 🤔 a kazda chce mat krasny den, ale... hlavne aby ste vy boli krasni a stastni. A mne osobne sa taktiez ako Petke viac rata miestnost cislo 1. Ved predsa tie zaclonky hore sa mozu dat uuuplne ine, a navyse vobec ta miestnost nie je hrozna. A ta druha ... nie je sice vidno zvysok miestnosti, ale tak ako su umiestnene stoly, mne by to vadilo....malo miesta na prechod k parketu.

• mne sa tiez viac paci c.1

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov