Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Díki 🙂 ale niečo jednoduhšie na výrobu? 😃 😬

• Jani zajtra lebo čo mám na papieri to je len také mini 😃 😒

• mini cokoladky a vyrob si vlastny obal (etikety). 🙂

• Sponzor fóra
  • Zajtra dám už real 😃
    Zajtra super nabytý deň : ráno gynekológ,kožná potom pre oznamké ku vizážistke ohľadom svadby,kvetinárke a ešte čo ma napadá 😃 😬

• 😉 🙂 Ja mám nápad takého motílika s papiera a dáme to na poháre 😉 🙂

• pozri tu. http://thingsfestive.weddingstar.com/image/2095/0/0
    Tie motiliky sa zvycajne davaju ako menovky, aby ludia vedeli, kam si maju sadnut 🙂

• Viem menovky už máme kuk do albumu 😉 ale tam by som dala trblietka a napísala že dátum našej svadby + meno alebo rpilepila cukrík 😃 😃 😃 😃 😃 😃 😃

• hej aj to je dobry napad.
    ta makova kaluzka ti tiez dobre poradila s poharikmi. alebo este lepsie - stamperliky.

• 😉 🙂 🙂 🙂 idem písnuť ip 🙂

• krasny motylik. mozes poveceroch vystrihovat 😃

• pojdem domkov pomaly, sefka tu stale sedi ako buchta 😞
    Majte sa, krasny vecer 😶

• 😃 😃 😃 😃
    Ahoj Janka tak zajtra 😉 🙂

• Baby takže bude to taký motýlik asi z faebného papiera a dám tam trblietky a nejako to ozdobím 😉

• lulu, kolko deticiek budete mat na svadbe?

• a neni nejak skoro na svad. oznamenia? 🙂

• Sponzor fóra
  • lulu a preco ides az do Spaciniec???

• Zuzi jedno ktoré sa má narodiť v októbri(na svadbe bude mať 3 mesiace) potom vo veku 9 mesiacov-5 rokov cca 10 detičiek a 9-12 rokov - 4 deti 😉
    Ružička do IP nechcem to riešiť tu vo fóre 😉

• Baby vy ste tu neni 😞
    Idem možno ešte potom prídem 😉
    Keď nie tak brú nocku,príjemný zvyšok večera 🙂
    Zajtra držte palce...idem gynekológovi,kožnej..a ideme ešte ohľadom svadby tie oznamká,vizážistku a ešte sa dohodnúť na kvetoch a kytici...do cukrárne a výzdobu 😉 😛

• Prosim, pozrite si moj album a poradte, ktora sala je krajsia.... Ja nie som nadsena ani z jednej....

lulu - to bolo rychle, vdaka 😉

• Beronsche ja viem 😃 ale veď na pódiu by ste mohli tancovat 😃 😃 😉 😉 😉

• mne sa paci ta 2-ha moznost... ale ani tá prvá nie je špatna, ak sa daju na stolicky navleky 🙂 držim palce, nech vam to dobre dopadne 🙂

• sydnuska vidím že vy všetko do fialova ale nádherné 🙂

• ale lulu, aby sme si nohy polamali, ked popadame? 😃 😃 😃 😃

Inak zatial vyhrava c.2 a aj milemu sa viac paci, len je to trochu od ruky.......

A nemate niektora seriozne napady, ako to podium zmaskovat? 😉

• 😃 😃 😃 😃 2 promile v sebe tak potom áno 😃 😃 😃 😃 😃

• beronsche: Ja som bola na svadbe, kde bol hlavny stol na podiu a mne sa to celkom pacilo. Aspon mal kazdy super vyhlad na mladomanzelov. 😉 A po veceri uz aj tak vsetci boli dole a rozpravali / tancovali s ostatnymi. Ale chapem, ak chcete mat stol dole z 'bezpecnostnych dovodov'. 😉

• BAby idem 🙂
    Dobrú noc a príjemný zvyšok večera 😉 🙂

• Beronsche my sme tu 4 a vsetci sme sa zhodli na miestnosti 1 s navlekmi

• beronsche suhlasim s tebou, ani jedna nie je podla mna pekna....ta prva ma sice peknu vyzdobu, ale tie vysiace zaclony zhora su katastrofalne ako za sociku...a druha - no mne to podium so sediacimi manzelmi pripada ako keby bli vo vyklade nad vsetkymi ako nadludia..rozhodne by som sa tam necitila dobre...ale vsetko je na tebe 😎

• beronsche - no to je podla narocnosti. Vidim, ze väcsina z nas je narocna 🤔 a kazda chce mat krasny den, ale... hlavne aby ste vy boli krasni a stastni. A mne osobne sa taktiez ako Petke viac rata miestnost cislo 1. Ved predsa tie zaclonky hore sa mozu dat uuuplne ine, a navyse vobec ta miestnost nie je hrozna. A ta druha ... nie je sice vidno zvysok miestnosti, ale tak ako su umiestnene stoly, mne by to vadilo....malo miesta na prechod k parketu.

• mne sa tiez viac paci c.1

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkame prenájom priestorov na svadby, stužkové slávnosti, firemné večierky, semináre, vrátane cateringu a výzdoby sály,
    Ponúkame výrobu svadobných produktov a tlačovín - svadobné oznámenia, etikety na fľaše, svadobné pečiatky, menu karty, svadobné ŠPZ, magnetky.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov