Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Baby213 .... totálne nasralo..toto majú štastie že je to nabudúci rok takže mali ešte aj inde volné termíny
      ale takto pár týždnov pred svadbou nič moc 😞 😞 😴

• hej vykotilo a nastvalo ze by som tam zahucala 😮

• baby som stastna...akoze konecne ma trocha aj nalada navstivila...aspon pre tuto chvilu...to oznamko sa mi horzne paci a pritom je to moja vyroba haha...a co kukam nejake dalsie stranky a sluzby, tak to neni drahe tak jak som myslela a tazila si s tym hlavu....juuuuuu konecne nieco fajn 😛 😛 😛

• Sponzor fóra
  • 😉 🙂 Ružička tak sa teš idem aj ja odfotiť tie naše oznamká 😉 🙂

• 😞 baby123, nechcela by som byt na tvojom mieste 😞 Ale prajem ti aby sa ti to vsetko vyriesilo do svadby.

Bybi, ten kadernik chodi aj domov robit vlasy?

• Baby oznamká odfotené ale baterka kaput tak sa nabíjajú...tak večer pridám photo 😉 🙂
    Idem majte sa 😉 🙂
    Deniska a dúfam že si dne spokecáme že tu budeš 😃 😃 😃

• my ti nestacime? 😃

• Lady asi nie... neviem, ale je strasne super. On mi vzdy spravi vyborne vlasy, aj mi povie. Raz som prisla, ze chcem to a to a on hned ze nie, to nepojde k mojej tvari, ja ze ok, tak strihaj, len mi nechaj dlzku, ostatne je na tebe... Super ma ostrihal.. A on vzdy tak, ja mu len povirm ze chcem zachovat dlzku, nech len pozdstrihne a chcem zmenu a ostatne uz necham na nom. Este som sklamana ani raz nebola 🙂

• Ruži...jasnéé šak vás nestíham čítať..len som sa jej chcela niečo spýtať 😉Aj drobček jej chcel niečo povedať
    😃 😃

• Baby tak definitívne vybraná pesničke(teda dúfajme) http://www.karaoketexty.cz/texty-pisni/bila-lucie/a-pohadky-je-konec-4338  ako že pohádky(čiže veľkého kamarátstva je koniec a začína manželsvo 😃 😉 )

• bybi, ktohovie ci by sa nedal prehovorit a prist k nam........urobit nam vlasy 😬

• Neviem lady, ja som sa ho na to nikdy nepytala. Ja sa vzdy objednam k nemu par mesiacov dopredu, aby som mala istotu ze ten termin co budem doma mi spravi vlasy... Lebo sa k nemu treba dost dopredu, ale neviem ako velmi, myslim ze mesiac staci 🙂

• Aha 🙂
    Roztomilí.. 😵 Ešte som sa zdržala na nete 😃 😉

• Lulu - tu som 😉 Co by ste mi chceli povedat? 😉 A mimochodom, ten song je kraaaaasny...nikde som ho este nepocula. Uzasny fakt 😉

• IP 🙂

• Sponzor fóra
  • bambu ahoj 🙂

• joj dievcence moje, nejak nemam cas na net 😞 Ale stale zakukujem ked stiham 🙂
    lulu idem precitat IP a ruzicka AHOOOJ 😉

• baby123, no mna by asi piclo, keby sa nam nieco taketo stane. z toho vyplyva, aby si clovek zajednal vsetko dvojmo, ze keby nieco, ci?

prave som dorobila plienkovu tortu, moju druhu v zivote, tato uz bola na objednavku, este podnos musim zmajstrovat a bude to hotovson.

inac baby, mna volako stale nechytila taka predsvadobna nalada, hocico ine ma nadchne, ale toto ...

• zuzik to asi pretoze to este mas daleko ale nabuduci rok urcite sa budes tesit ovela viacej

• Baby, pozrite sa sem a dajte mi vediet co si myslite. Dik 🙂

http://danandjana.gettingmarried.co.uk/

• dracica, no dufam, ze to aj mna postretne. 😃

• URCITE 🙂 vsak ani ja nemam nejaku ,,velku,, naladu... 🙂
    baby a organza sa kupuje v falanterie kolko moze stat a kolko asi metrov je v 1? este som ani nikdy v galanterie nebola asi by som ju mala niekedy navstivit 😃

• lady, fiiiha, ze aj stranku mate? tak toto by ma nenapadlo, ale dobry napad, hlavne pre zahranicnych svadobcanov.

draci, skus pozriet aj tu v inzeratoch ponukaju organzy, su rozne sirky, a predava sa to na cely bal, co je tusim 9 m.

• Dracica u nas to maju v papiernictve,balik ma 10m a stoji u nas od 1 do 2 eur meter..podla toho ci je ozdobena alebo nie

• Jani, pozrela som si tvoju stranku - je to super!!!! Perfektny napad, velmi sa mi to paci!!!

• hej zuzik, aby som nemusela nic vysvetlovat po telefone, nech si kazdy pozrie ked bude mat cas........

• ja som zatial taku aku chcem na webe nenasla, ale vraj ju maju v RK vo velkosklade, tak tam musim zavitat.

• ladyjh dakujem, dufam ze dovtedy neskoncim v blazninci.

• no videla som tu na nete a za nejakych 2 eura a ze ci to je normalna cena ako v obchode...a take nieco asi v Tescu nekupim vsak ? 😐

• Baby vy ste tu take cestovatelky poradte - ideme v sobotu na schwechat pre maminu a chceli by sme zobrat aj nase 8 mesacne krsniatko - ma rovnake priezvisko ako ja. Ak by nas zastavili policajti,moze byt problem,ze maly ma len preukaz poistenca a nic ine? Nieze ma obvinia z unosu🙂

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Bratislava
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Mojou filozofiou je zachytenie jedinečných emócií a neopakovateľnej atmosféry počas vášho veľkého dňa.
    Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov