Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Baby213 .... totálne nasralo..toto majú štastie že je to nabudúci rok takže mali ešte aj inde volné termíny ale takto pár týždnov pred svadbou nič moc :-( :-( |-|
Odpovedať
hej vykotilo a nastvalo ze by som tam zahucala :-o
Odpovedať
baby som stastna...akoze konecne ma trocha aj nalada navstivila...aspon pre tuto chvilu...to oznamko sa mi horzne paci a pritom je to moja vyroba haha...a co kukam nejake dalsie stranky a sluzby, tak to neni drahe tak jak som myslela a tazila si s tym hlavu....juuuuuu konecne nieco fajn :-p :-p :-p
Odpovedať
;-) :-) Ružička tak sa teš idem aj ja odfotiť tie naše oznamká ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
:-( baby123, nechcela by som byt na tvojom mieste :-( Ale prajem ti aby sa ti to vsetko vyriesilo do svadby. Bybi, ten kadernik chodi aj domov robit vlasy?
Odpovedať
Baby oznamká odfotené ale baterka kaput tak sa nabíjajú...tak večer pridám photo ;-) :-) Idem majte sa ;-) :-) Deniska a dúfam že si dne spokecáme že tu budeš :-D :-D :-D
Odpovedať
my ti nestacime? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Lady asi nie... neviem, ale je strasne super. On mi vzdy spravi vyborne vlasy, aj mi povie. Raz som prisla, ze chcem to a to a on hned ze nie, to nepojde k mojej tvari, ja ze ok, tak strihaj, len mi nechaj dlzku, ostatne je na tebe... Super ma ostrihal.. A on vzdy tak, ja mu len povirm ze chcem zachovat dlzku, nech len pozdstrihne a chcem zmenu a ostatne uz necham na nom. Este som sklamana ani raz nebola :-)
Odpovedať
Ruži...jasnéé šak vás nestíham čítať..len som sa jej chcela niečo spýtať ;-)Aj drobček jej chcel niečo povedať :-D :-D
Odpovedať
Baby tak definitívne vybraná pesničke(teda dúfajme) http://www.karaoketexty.cz/texty-pisn... ako že pohádky(čiže veľkého kamarátstva je koniec a začína manželsvo :-D ;-) )
Odpovedať
Profilova fotka
bybi, ktohovie ci by sa nedal prehovorit a prist k nam........urobit nam vlasy :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem lady, ja som sa ho na to nikdy nepytala. Ja sa vzdy objednam k nemu par mesiacov dopredu, aby som mala istotu ze ten termin co budem doma mi spravi vlasy... Lebo sa k nemu treba dost dopredu, ale neviem ako velmi, myslim ze mesiac staci :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Aha :-) http://www.youtube.com/watch?v=wykeM_... Roztomilí.. x-) Ešte som sa zdržala na nete :-D ;-)
Odpovedať
Lulu - tu som ;-) Co by ste mi chceli povedat? ;-) A mimochodom, ten song je kraaaaasny...nikde som ho este nepocula. Uzasny fakt ;-)
Odpovedať
IP :-)
Odpovedať
bambu ahoj :-)
Odpovedať
joj dievcence moje, nejak nemam cas na net :-( Ale stale zakukujem ked stiham :-) lulu idem precitat IP a ruzicka AHOOOJ ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
baby123, no mna by asi piclo, keby sa nam nieco taketo stane. z toho vyplyva, aby si clovek zajednal vsetko dvojmo, ze keby nieco, ci? prave som dorobila plienkovu tortu, moju druhu v zivote, tato uz bola na objednavku, este podnos musim zmajstrovat a bude to hotovson. inac baby, mna volako stale nechytila taka predsvadobna nalada, hocico ine ma nadchne, ale toto ...
Odpovedať
zuzik to asi pretoze to este mas daleko ale nabuduci rok urcite sa budes tesit ovela viacej
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, pozrite sa sem a dajte mi vediet co si myslite. Dik :-) http://danandjana.gettingmarried.co.uk/
Odpovedať
Profilova fotka
dracica, no dufam, ze to aj mna postretne. :-D
Odpovedať
URCITE :) vsak ani ja nemam nejaku ,,velku,, naladu... :-) baby a organza sa kupuje v falanterie kolko moze stat a kolko asi metrov je v 1? este som ani nikdy v galanterie nebola asi by som ju mala niekedy navstivit :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lady, fiiiha, ze aj stranku mate? tak toto by ma nenapadlo, ale dobry napad, hlavne pre zahranicnych svadobcanov. draci, skus pozriet aj tu v inzeratoch ponukaju organzy, su rozne sirky, a predava sa to na cely bal, co je tusim 9 m.
Odpovedať
Profilova fotka
Dracica u nas to maju v papiernictve,balik ma 10m a stoji u nas od 1 do 2 eur meter..podla toho ci je ozdobena alebo nie
Odpovedať
Jani, pozrela som si tvoju stranku - je to super!!!! Perfektny napad, velmi sa mi to paci!!!
Odpovedať
Profilova fotka
hej zuzik, aby som nemusela nic vysvetlovat po telefone, nech si kazdy pozrie ked bude mat cas........
Odpovedať
Profilova fotka
ja som zatial taku aku chcem na webe nenasla, ale vraj ju maju v RK vo velkosklade, tak tam musim zavitat.
Odpovedať
Profilova fotka
ladyjh dakujem, dufam ze dovtedy neskoncim v blazninci.
Odpovedať
no videla som tu na nete a za nejakych 2 eura a ze ci to je normalna cena ako v obchode...a take nieco asi v Tescu nekupim vsak ? :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby vy ste tu take cestovatelky poradte - ideme v sobotu na schwechat pre maminu a chceli by sme zobrat aj nase 8 mesacne krsniatko - ma rovnake priezvisko ako ja. Ak by nas zastavili policajti,moze byt problem,ze maly ma len preukaz poistenca a nic ine? Nieze ma obvinia z unosu:)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?