Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • Oprava tak som to na začiatku myslela 😃 😃 😃

• no lulu ja som raz tak prišla za mojim drahým, to si mala vidieť ako sa jedoval, že mu to nejde 😃 😃 odvtedy mi len žehlí vlasy keď moc otravujem, nebudem ho predsa jedovať 😃
    ako šikovno vám ju opravili, dobre že ste išli 🙂

Janka - krásna web stránka, to ste si sami robili? 🙂

• A to dve hodinky jej zaplietas? Tak to asi kopec copov bude, co? 😃
    No Vierka, ty si tu uz dlho nebola 😕
    A kdeze by jaaaa som mojho presvedcila, aby mi vlasy vazehlil,...ani nahodou 😃

• Sponzor fóra
  • Vierka ...chlapi čo už lepší asi nebudú 😃 😃 😃 Môj mi ani jednu nátačku neviem dať 😃 😃 😃 😃
    A na tej píle volaký spoj čo čo to je bolo pokazené ja sa v tom nevyznám 😃
    Moja drahá sestrička pozerá čo iné než toto 😃 😛

• Deniska ona chce také tenučké 😃 😛 😛
    Zauč ho 😃 no ani môj mi ešte nežehlil vlasy 😃 Jemu robí problém tú nátačku dať..a to aj s frflaním 😃

• No som si myslela, Lulu, ze asi tie tenucke 😃 Mas teda co robit. Zaucit by ho nebol problem, ale on by to aj tak nechcel, ani zaucit, ani by sa neposnazil.....on ma jednu velku lasku (samozrejme az po mne) a to sport. Aj aktivne, aj pasivne....mne z toho az vlasy dupkom vstavaju 😃 😃 😃 😃

• ahoj bambulkaa 🙂 noo dnes sme mali v práci najvyššieho, teda nemala som šancu prihlásiť sa sem, ono je to ťažko keď som v práci - čítam vás čítam a keď idem napísať, tak zrazu ma potrebujú a mám po radosti 😠 😃
    noo ja tiež nechápem, ale sem tam sa do toho žehlenia dá rád 😃 len musím počítať s popáleninami uší 😃

• No Vierka, to poznam....citam, citam...a uz len co sa rozpisem, uz ma volaju, uz ktosi vola, zvoni 😐 No asi si tvoj drahy tvoje uska nevsimne 😃 😃 😃 Ale ma aspon snahu.

• bože už toto začala pozerať je keď počujem tú upútavky mi je až zle 😃 😴 😛
    Tohoto má plnú izbu 😃 😃 😃

Deniska..neni si jediná a hlavne futbal u nás ide discovery channel a nova šport, stv 3 😛 😃
    A to keď včera hrali futbal ani dýchať som nemohla 😃 😃 😃

Vierka daj si tie klapky na uši ččo sa vzime nosia 😃 😃 😃 😉

• môj našťastie je antišportový chlap, teda žiadne také ako futbal, hokej, tenis... u nás v telke nehrozí 🙂 on chodí cvičiť už niekoľko veľa rokov, a radšej než pozerá telku ide na bicykel a von so psom - do hôr, alebo na korčule 🙂

• Och, Lulu, sak o tom sme sa bavili...u nas tiez cely den disneychannel, a ked Durko doma, tak samy sport, na nete, v TV, proste psychiatria pre mna 😃 😃 😃 Ach jaj, ty nasi chlapi 🙂

• deniska presne tak, kurnik nechápem prečo nerešpektujú v práci moje chvíľky na mojasvadba.sk 😃 😃

lucka - klapky na uši noooo to je dobrý nápad, teraz si dávam na uši ruky čo nie je moc dobré riešenie 😃 ale miláčik je úžasný, môj poklad snaží sa 🙂

• hehe baby, tak u nás je v telke hlavne discovery a animal planet 🙂

• Vierka, ale davat si ruky na usi asi nie je moc dobry napad 😃 😃 😃 Budes popalena aj tak...aj ked to nebudu usi 😃

• Deniska 😃 😃 😃 😃 😃 😃

Vierka miesto uší popálené ruky 😃 😉 Môj Radko najradšej hrá tenis ale ten aj mna baví,ségra chodí na tréningy takže tenisová family 😃 A byciklovanie je jeho vášeň 😃 No futbal ani nehovorím len dúfam že keď bude drobec chalan to po nom nezdedí 😃

• Sponzor fóra
  • No u nás na dicovery channel hlavne boj o prežitie(ultimate survival) ale to aj ja pozerávam 😉 A potom west coast castns,borytelia mýtov,lovci tornád

• no veď hej, ale ruky sú väčšie než uši, tak ich potom lepšie vidííííí 😃 😃 😃

• Vierka 😃 😃 😃 😃 😃

• Nooooo, lulu, tak ak drobec bude chalan, tak to pravdepodobne zdedi 😃 Ved sport bude sledovat uz od mala s ocinkom 😉 Aj mojho Durka bavi aktivne hlavne tenis, futbal uz nehrava, ale sleduje v plnom prude. JA zase som na bicyklovanie hlavne. Inac neznasam loptove hry 😃 😃

• juuuj ultimate survival je supeeer to pozerávame o 100 6 🙂

baby idem na moment preč, idem k skoro svokrovcom, volali ma pre hrozno 😃 dúfam mi neutečiete 🙂

• 😃 😃 😃
    Neutečieme Vierka 😉 🙂

Deniska..radšej tenis nech hráva..moja vášeň je cestovanie a kolieskové korčule a naj naj najviac plávanie 😵
    Ja neznášam vybíjanú to sme hrávali už na základnej až po strednú 😃 😞 😠 😠

Dnes akurát v ult. survival dávali hada brrrr 😃 😃 😴
    Ja ich neznášam 😃 😬

• Ale keď drobca bude baviť futbal hold nebudem nadšená ale nech robí čo on chce a čo ho baví 😉 🙂

• Och, ked ja som zase pravy opak ako ty Lulu, mna zas bavia uplne ine veci nez sport 😃 Bavi ma fotenie, len tam sa mam stale co ucit 😉 Bavi ma aj spev, ale odkedy som skoncila skolu, uz na to akosi ani nie je cas a priestor 😉 a rozne ine veci...

• 😉 🙂 Juj fotiť ma baví ale na to treba aj iný foťák 😉 😐 Nám zatial stačí tento http://www.google.sk/images?um=1&hl=sk&tbs=isch:1&&sa=X&ei=BSFsTPHgFpvc4waW463LAQ&ved=0CB8QBSgA&q=samsung+d760&spell=1 model samsung d760 😉 🙂

• No ale aj s tym vasim sa daju urobit fotky urcite krasne 😉 My sme nedavno s drahym kupili dig. zrkadlovku http://www.google.sk/images?hl=sk&q=sony%20alfa%20230&um=1&ie=UTF-8&source=og&sa=N&tab=wi&biw=1280&bih=707 , ale na tejto sa budem zatial len ucit. Ak by som sa tomu raz chcela venovat, tak potom budeme riesit dalej 😉

• 😉 🙂 Super pekný 😵 Určite tam má aj lepšie funkcie my keď budeme kupovať tak asi Nikon 😉 🙂 😬
    Ale neviem ten sesternicin manžel sa tomu viac romzumie tak poradí 😃 😉

• No ma tych funkcii urcite viac ako moj stara "digitalka" 😃 Ale najlepsie su Nikon a aj Canon. Ono ked sa chce clovek tomu profesionalne venovat, tak si da na fotaku zalezat. Ja som ho chcela hlavne preto, ze sa vela rodinnych akcii, oslav, svadieb zucastnujeme a nakoniec....ved pridu dticky a to sa da tolko krasnych situacii zachytit 😃 juj...tesim sa

• Idem robiť copíky 😃 😃 😃 😛 😛 😛

• Deniska...krásnučko si to napísala 😉 😉 😉 Súhlasím s tebou 😉

• Tak fajn, len sestru pekne vyprad!! 😉 Idem aj ja, treba ist do sprchy a tak

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Hotel 21
    Bratislava
    Novootvorený hotel v kľudnej časti Bratislavy, od kostola vzdialený 100 metrov, ktorý vám ponúka priestory vhodné pre vašu svadobnú hostinu.
    Milí snúbenci, rozmýšľate nad tým kde si zorganizovať svadobnú hostinu? Máme v organizovaní svadieb bohaté skúsenosti a využijeme ich k tomu, aby ste
    MichelleD. Photography
    Banská Bystrica
    Pre mňa je dôležité zachytiť v tento Váš krásny deň všetko podstatné, emócie,detaily a nech sa tak každý moment stane Vašou krásnou spomienkou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov