Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
A ozaj včera som do 20:50 zaplietala copíky :-D :-D Ešte že sestra spala u nás :-D ;-) Potom sme vyrábali pri telke tie "darčeky pre hostí" už máme spolu 24 ks :-) Ešte 88 kusov :-D :-p
Odpovedať
ajoj luci Toy Story v TT v MAxe zacina 15 h, 17h alebo 19h. pozri si to na ich stranke...
Odpovedať
chcela som sa ta spytat ze mas uz vybrate saty a k nim ti dali aj kabelku alebo si si ju musela kupit??
Odpovedať
Aha lebo v pondelok som pozerala a nič tam nebolo ;-) :-) Díky :-) :-) :-) ;-) No k šatám mi nedali kabelku ;-) Ale mali tam na výber ;-) Baby mne ostáva ešte 164 dní do svadby :-D :-N x-)
Odpovedať
takze ti nebudes mat kabelku alebo si kupis ? ale poziciavaju aj kabelky a zavoje nie??lebo nechcem si to kupovat na co by mi do bolo a potom by som to musela predavat :-| to sa mas..mne vyse 400 dni :-D
Odpovedať
a skusala si uz robit pierka pre hosti? ako ich das vsetkym alebo len muzom?? a aj tenegerom sa dava?? lebo ja vedcinou budem mat pubertakov :-)
Odpovedať
Dračica...viac času na prípravu :-D :-D :-D No pierka len pre mužov a pubertiakov tama ni nemám :-D Ale dám ja 4-ročnému hosťovi bude zlatý a krsniatku(Maximkovi) samozrejme tiež :-D :-D
Odpovedať
A ja kabelku ani mať nebudem :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cafte kôrky, ako sa mame? juuj, vcera ma drahy velmi potesil, som mu ukazovala obrazky ČB kombinacie vzdoby, uz takej realnejsej, plus servitky co som nasla a konecne sa mu to pacilo. doteraz bol na pochybach, ze co som si to vymyslela za kombinaciu (ze ako na pohrebe), ale vcera uznal, ze to bude mat styl. tak sme si to definitivne utvrdili, ze bude ČB s cyklamenom, mozem uz robit pierka a navrhovat oznamka.
Odpovedať
hm kabelka netreba? ja ze to musi ...vsak potrebne veci mozem dat niekomu inemu a ked to budem potrebovat tak mi to da nie?... no a ked aj detom das pierka to je vlastne spendlik nepopichaju sa?...lebo deti vymyslaju...takze dava sa to len muzov..fajn ...lebo ked zeny budu mat saty tak na niektorych satach je to potom vidno dierka po spendliku
Odpovedať
Zuzi..supeeer x-) x-) x-) No mne sa tá kombinácia veeľmi páči x-) A vôbec to nebude ako na pohrebe ;-) ;-) ;-) No aspoň na foto im do dáme :-D :-D :-D ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
draci, citala som o pierkach, ze to zavisi od regionu, u nas sa dava len chlapom, ale o 50 km na zapad, sa dava vsetkym (aj ja som mala :-D, ale len sa sacku, na saty som si to nechcela dat). ja som o kabelke, teda skor nejakej malej pompadurke rozmyslala, aspon na vreckovku, puder,lesk ... ostatne bude mat po ruke moja svedkyna.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ahojte, kde zozeniem servitky?? inac, ja kabelku zrejme tiez mat nebudem.....pompadurky sa mi jednoducho nepacia, jedine, ze niekde natrafim na nieco aj potom vyuzitelne, napr. strieborné
Odpovedať
Zuzi..u mňa bude pravá ruka moja sesternica :-D ;-) ;-)
Odpovedať
Livi...na nete skús ;-) :-)
Odpovedať
vsak aj ja som rozmyslala ze ak to budu poziciavat zo satami tak si to zoberiem ale inak to kupovat nechcem ... hm no tusim aj u nas sa to dava len muzom ale neviem...asi to zavisi od paru ...ale ja asi tiez dam len muzom alebo sa este z nasimi poradim ako sa to robim...
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, u mna moja sestricka a zaroven svedok.
Odpovedať
Zuzi..na svedkoch sa ešte dohadujeme ;-) :-) :-D
Odpovedať
mne rodicia hovorili ze to byva svedok nevesta ma muza a zenich ma zenu ale zase nie je to pravidlo...lebo oni mali oboch muzov... ja budem mat asi uja este neviem...a drahy pravdepodobne krsnu
Odpovedať
Ja asi tú sesternicu čo bude pravá ruka ale kto vie či sa Maximko za ňou nebude brať počas obradu ;-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu...dikes za radu, by som na to neprisla 8-) :-D , len sa mi nechce googlovat
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky :-) lulu - hrozno som nakoniec ani nejedla, šupla som ho do chladničky, keďže som u nich večerala vynikajúcu cukinu :-) ja budem mať svedka veľmi dobrú kamarátku a drahý bude mať svedka najlepšieho kamaráta - a sú manželia :-D ja kabelku asi ani nechcem, všetko dám na starosti hlavnej družičke, už s tým počíta :-) babyyyy práve som v práci spravila návrh svadobného menu a vyzerá skvelo! ešte keď bude vytlačené na papieri farebne a ozdobené, juuuj teším sa ! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
svedkovia, to je asi uplne jedno, na poslednej svadbe co som bola mala nevesta svedkynu a zenich svedka. ja budem mat svedkynu sestricku, drahy este nevie koho, k oltaru ma odvedie mamin brat (ktory je tak stary ako moj drahy :-D ), lebo otca na svadbu ani pozyvat nebudem (uzavreta kapitola v mojom zivote). chcela som aby ma odviedol moj dedko, ale asi to nebude mozne, skrz jeho zdravotny stav.
Odpovedať
Profilova fotka
pozeram akurat na HBO uz asi 3 krat Libas jako Buh, boli sme na tom v kine, davno som nevidela lepsi film. sa tu rehnim ako koza.
Odpovedať
Livi.... :-D ;-) Vierkaa..super mojko..teším sa ja cukinu a koláče s ňou neznášam :-N =-) Zuzi prečo tvojho otca nepozývaš? ak sa Ti nechce to rozoberať pochopím a môžeš aj do IP ;-) :-N
Odpovedať
Baby ešte niektoré asi spinkajú :-D :-N
Odpovedať
Profilova fotka
lulu, jednoducho urobil veci, ktore sa nedaju odpustit, k tomu si velmi rad vypije, takze mat ho cely den na ociach a trpnut aky skandal vyrobi, to mi zato nestoji, malu videl ako sa narodila len raz, nemal zaujem a doteraz ho nema o rodinu vseobecne, mamca to s nim vydrzala dlho, nastastie dostala rozum a rozviedla sa a teraz je stastna s novym partnerom, ktoreho mame radi vsetci a ten pojde na svadbu. jednoducho uz nemame ani ja ani moja sestra k nemu ziaden vztah, proste je pre mna cudzi clovek, nastastie byva v inom meste, tak ho vobec nestretavame. pokusali sme sa mu dohovorit, nekonecne rozhovory k nicomu, len sluby a nasledne na to podraz.
Odpovedať
Profilova fotka
zuzik mňa povedie k oltáru dedko, keďže tatina nemám a dedko mi je najbližší, ale minule sa ževraj krstný sťažoval babičke a deduškovi, že ako tatinov brat očakával a tešil sa na to, že ma vezme k oltáru.. že to tak býva, že to robí krstný, tak ja teraz neviem čo mám robiť :-( veľmi chcem aby ma viedol deduško ale ani nechcem aby bol krstný smutný.. ako by ste to riešili?
Odpovedať
wera skus sa porozpravat s krsnym....a mozes ako kompromis spravit to ze dedko ta povedie k oltaru a krsny bude svedok...
Odpovedať
Zuzi..aha :-( Vierka...uff ťažké :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?