Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • trdielko, mile s Emmkou, len aby ta niekde nestiahla prec alebo si stahe pred teba a nepusti ta. 😃
    ja budem mat malu ako druzicku, pojde predomou a bude vyhadzovat lupienky. a este pred nou pojde druzicka s druzbom a to draheho syn a kamaratova dcera, oni su skoro rovnako stari, tak budu pekny parik.

ruza, ved rodicia a ostatni by mali uz sediet. a potom pojdu tusim svedkovia, za nimi uz len vy dvaja.

• No ja urcite chcem tak, aby vsetci uz sedeli v kostole a pojde drahy s mamkou a na koniec ja 😉

• no mne sa vidi ze svedkov dam predo mnou...najpr rodicia a surodenci, potom kamarati...a svedkovia spolocne pred nami dvomi 🙂

• Sponzor fóra
  • No kocky, teraz neviem co vlastne chcem... Ci pojde drahy prvy a ja nakoniec, alebo pojdeme spolu 😃 alebo pojdem nakoniec ja so Zarkou 🙂 😛

• postupnost mne teda nic nevravi ja velmi tuzim po tom aby vsetci v kostole uz sedkali a drahy ma uz bude cakat pred oltarom a nakoniec pojdu druzicky a ja 😵 nedovolim aby draheho niesla pred oltar svokra nikdy ! ziadne dieta si neviedla pred oltar nebude viest ani jeho on je totizto oblubeny synacik na jeho brata promociach nebola lebo on uz nemal byt a vidiet ze ho nema rada-vlastneho syna! ale mojho zboznuje ja tieto rozdiely neznasam to nedovolim ona mi vecne nadava aponizuje ma a toto je pomsta odo mna 😉 som svina ja viem ...

• ano tak ked je to v kostole tak to ma vacsiu symboliku a caro ak ta niekto niekde caka, pripada mi to ako z tych romantickych preafektovanych filmov 😃 😃 😃 ...ale ked je to len matrika 😕 mne sa zas paci, ze ideme spolocne do nasho noveho zivota 🙂 a xcem sa ho drrzat, lebo budem nervozna jak koza, neznasam take ceremonie 😃 a jedine s nim sa citim ista sama sebou,vtedy mi mozu vsetci vyliest na hrb 😃

• Trdielko to určite sprav tak s tou Emmuškou 😵 Bude to roztomilé 🙂 😵

Deniska..aha už som pochopila martinku 😃 😬

A ozaj ešte jedna strana a krásnych 300. stán čím zapijeme? 😃

• Zachvílu ideme pre tú pílu, ešte nejaké vybavovačky po meste, kávička nákupy a kino 😎 😃
    Sa mi žije keď som na maródke čo???? 😃 😃 😃 😃

• Budeme zapijat? 😃 Kazda z nas pri PC dame "jeden" na krasne svadby 😃

• lulu ale pri marodke by si mala doma sediet / lezat....

• Deniska hej ja ale z džúúsom 😃 😃

Ružička viem ale to ma nebaví 😃 😃 A keď príde kontrola no čo už tak si zarobíme 😃 Ale už ani moc nechodia 😃

• Baby už budem musieť ísť tak rýchlo aby sme stihli tú 300 stranu 😃 😃 😃 😃

• Lulu - tak mozno zarobite, ale pravdepodobne budes musiet marodku ukoncit. Tak to je. Tak teda s dzusom....ja tiez. 😉

• aj ja....aj jaa.... ja tiez moc nepijem a dzus je fajn 😉

• Deniska tak či tak v pondelok do práce a zajtra sa mi končí maródka 😉 😃

• Sponzor fóra
  • Dračica 😉 😃 Presne a taký pomarančový 😃

• oooo, lulu - tak to len potom chod, nakupuj 😉

• presne aj ananosovy mi chuti 🙂 No to ti nezavidim ist do prace v pondelok ale..nebudes sama 😉 kto pojde do prace 😞

• ja sa pripajam s cajom 😃

• No nedaj Boze dojst do 300.strany...ja som zvedava, ktora tam bude prva 😉

• ja s kolou 🙂

• uz som sa to raz pytala,len nikto mi neodpisal 😐 ..tak sa pytam este raz...ci niektora mate skusenot, ze ste sa bali oznamit svadbu niekomu, lebo ste vedeli, ze nebude prilis nadseny a budete si musiet vypocut recicky alebo hocico ine...???

• 😃 Len penáážky 😃

A ozaj baby teraz hladám podprsenku nie a nie ju nájsť v skrini 😃 😠

• hmmmm coca colu by som si dala aj pepsi je fajn... ja mam rada aj tonic

• Ruži tak v tom ti neporadím 😬

• ruzicka a preco by niekto nebol nadceny teda z akeho dovodu?? 😐

• no ja nasim...a aj to presne tak dopadlo,takzebteraz sa uz o svadbe s nimi vobec nebavim. tiez patrim k tym, ktore by chceli mat s mamou kamaratsky vztah, ale neda sa. nie je to vzdy zle, ale ak je nieco pre mna dolezite, ju to nmikdy nezaujima

• Lulu - tak ty si to tam tak vypratala, ze ani podprsenku nenajdes? 😃

• Bože nie a nie tá 300 strana 😃

• Deniska nee bordel v skrini- pretože môj Radim keď mi šiel po veci do nemocky absolútne ako keby tam bomba vybuchla 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Dôraz na detail, emóciu, no najmä netradičné! veci. Vzdialenosť nie je problém ani prekážka! Výstup do desiatich pracovných dní.
    Lucia Bušfyová
    Liptovský Mikuláš
    Máte záujem o autentickú umelecko - dokumentárnu fotografiu vášho najkrajšieho dňa? Venujem sa nenásilnej prirodzenej umeleckej reportáži.
    Ebaphoto
    Trnava
    Svadba je jedna z najkrajších udalostí v živote a je mi cťou a veľkým potešením, ak môžem byť jeho súčasťou.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov