Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuha, tak veru moc ste na vyber nemali, ked v kazdom rocnom obdobi je nieco co nevyhovuje, alebo z inych dovodov nedovoluje.... A o tom ze v maji vzniknute manzelstva sa rozpadavaju som pocula aj ja, no nastastie nie som poverciva..takze mne to nevadi.... x-) Inak ak by bolo na mne, tak ja sa vydavam hoc aj buducu sobotu... :-D , ale kedze chceme najprv ten domcek postavit, aby sme sa mohli uz ako manzelia do svojho prestahovat, preto az rok 2011. Ked spominas zamok...aj ja by som chcela mat sobas na zamku a rozmyslam o Zvolenskom zamku, lebo v Kosiciach nic take zaujimave neni a na obycajnom urade to by som nechcela. Aj ked som odmalicka snivala o svadbe v kostole, zial nebude to mozne so snubencovej strany, takze aspon ten zamok nech mam... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
No my budeme mat sobas pekne v kostole, to zrejme v kostole v mojej dedinke. Ale potom hostinu by sme chceli na smolenickom zamku, je to tam pekne a mozno dostaneme zlavu lebo drahy pracuje v SAV. Spominala si ze ste spolu 3a pol roka mozem sa ta spytat v ktorom mesiaci ste spolu zacali chodit? Ja tiez vravim ze je to tak tri aj cosik a zacali sme spolu chodit v novembri 2005. Mne osobne sa sobase na zamku nepacia lebo tie priestory co oni ponukaju na sobas mi pridu take uradove aj co som pozerala na trenčianskom hrade tak to bola taka mala miestnosť s obyčajnými stoličkami, jediné čo bolo na nej zvláštne bolo to že steny boli kamené, bolo tam jedno malé zamrežované okno a pripadalo mi to ako bývalé väzenie. Takže to ma veľmi neočarilo a to som to videla už vyzdobené. Jediné čo tomu mohlo dodávať šmrnc bol pocit že "aha nad nami je hrad"
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som videla jedno dvd so svadby kde bol sobas na Zvolenskom zamku a bolo to v pohode, celkom slusne vyzdobene aj ten interier bol fajn, tak asi preto som rozmyslala o tom... My si s drahym ratame spolocne dni od oktobra 2005... :-) Uz ste si nieco aj rezervovali, alebo aspon zistovali ohladne svadby?? Ja ked tak citam niektore prispevky ohladne priprav, tak rok pred svadbou je celkom fajn aj zacat nieco riesit...Ale zase na druhej strane kedze som skoro cely rok vonku, tak mam niekedy obavy, ze ako budem stihat pripravy ak zacnem bud. rok... Dokonca niekedy premyslam aj o svadbe na kluc, ale neviem ci by to nebolo zbytocne vyhadzovanie penazi.. :-p Vy to ako idete riesit, sami vsetko zariadovat,vybavovat alebo..??
Odpovedať
Profilova fotka
zaujimave, to som este nepocula ze v maji vzniknute manzelstva sa rychlo rozpadnu, tak potom kazdy mesiac ma nieco preco nemat sobas v ten mesiac, hehe :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
My uz sme sa boli pytat na viacerych miestach ohladom hostiny, s terminom v kostole nebude ziaden problem. Teraz akurat zistujeme ako maju volno foto a kamera ale kedze im ceny neumerne stupaju tak sa pozerame po niekom inom. No ja planujem vsetko si vybavovat sama s priatelom nechcem aby sa do toho rodicia miesali. Aj cast vyzdoby by som si sama rada vyzdobila. Kedze uz isto viem farbu vyzdoby tak skusam nejake menovky a take vecicky :) Miestnost si budeme musiet rezervovat dostatocne dopredu kvoli tomu ze tam si SAV robí veľa konferencií a ked tam nie je konferencia tak už sú tam dosť napchané svadby aj rok a pol dopredu...
Odpovedať
Ahojte heppy tiez si myslim ze ohladom tych majovych manzelstiev je to taka kacica...uz vela bab co mali svadbu 7.72007 sa uz rozviedlo alebo su v stadiu odlucenia |-|a zevraj 7 prinasaju stastie a pod.... miska jemine vy sa uz chystate rezervovat salu aj hostinu?ja to planujem porobit cca na bud rok nejako v januari..inac velmi pekne je aj v topolciankach, alebo beladiciach :-) co sa tyka toho fotosopu, neposielam na ziadne stranky fotky :-) zase tak sa tomu nevenujem :-) myslela som to skor tak ze aj laik si vie urobit a upravit fotky v compe a nemusi za to cvaknut 1500 ojro;-)
Odpovedať
miskamisko Ano uz mame datum svadby na 12.6.2010. Dufam ze sa bude vsetko stihat pretoze to budem mat 3 tyzdne po ukonceni 4. rocnika. A preto chcem robit vsetko co sa da uz teraz v lete. Jedny statnice uz mam za sebou, taktze som polovicna bc a teraz v piatok ma cakaju dalsie.. a potom sa vrhnem do priprav .. uz sa neviem dockat :-D Jedine co mame tak mame rezervovanu salu na hostinu. Je to novozrekonstruovany hotel. Este nemam ani vybratu farbu v akej sa bude vsetko odohravat .. ale rozmyslam nad nejakou svetlou v kombinacii s niecim. Vobec neviem este .. Aj oznamka a menovky si uz teraz v lete spravim a potom ich len vytlacim a mozme ist rozdavat niekedy v marci.
Odpovedať
Ahojte my tiez planujeme svadbu v roku 2011. A to este polsko-slovensku :) nejako na jar by sme chceli :) na jesen teraz by sme chceli uz objednat nejaku salu :) kde planujete mat svadbu?
Odpovedať
my v ba asi v dome sv martina a hostina niekde okolo :-)
Odpovedať
uz ste zacali s pripravami?
Odpovedať
nevesticky roku 2011 mate hromadu casu, zatial len vymyslajte co by ste chceli ;-).
Odpovedať
Profilova fotka
anelka Avojik,si z východu ak som správne pochopila??aspoň nie som sama... ;-) noa a kde sa budete staviať?alebo ste už so stavbami začali?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
h.a.i.n.y. takže si nás nechala v štichu hej?...ale niéé gratulujem a tešíme sa s tebou a závidíme ti,že budete čím skôr svoji... :-)
Odpovedať
jucuska Dakujem :-) Aj ja sa tesim s vami :-) Prave mam po statniciach a tesila som na tento okamih ze konecne budem mat cas na svadobne pripravy ale akosi neviem kde zacat :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj jucuska, ano pochopila si spravne... ;-) som z vychodu...tiez Kosice-okolie :-) Stavat sme este nezacali, ale pozemok a stavebne povolenie uz mame. Takze bud zacneme este na jesen, alebo az na jar bud. roku....este sme sa nerozhodli... A budeme stavat medzi Zvolenom a Ziarom nad Hronom v jednej dedinke... A ty ako si na tom s planovanim svadby uz si sa do niecoho pustala?? Planujete svadbu v Ke alebo niekde v okloli? daj nejaky typ kde je pekne...ja som bola na sesternicinej svadbe v Herlanoch a bolo tam krasne...ale ani taky hotelHrabina nie je zly, hm?? A ty so snubencom mate spolocne byvanie, alebo zacnete riesit az po svadbe?
Odpovedať
Profilova fotka
h.a.i.n.y Už máš po štátniciach?Gratulujeme ti,si šikuľka!Tak ty sa máš!Šup-šup k prípravám... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
anelka Ja som z Mokraniec-to je pri Moldave a ty? Ja si nepotrpím na mieste obradu-nemusí to byť zámok,či hrad...pre mňa je dôležité skôr to duchovné ale zas nech to nejak aj vyzerá...Práve preto plánujeme obrad aj hostinu tu v Mokranciach-máme pekný kostol,pred ním park a aj peknú sálu.Keby bolo na mne-možno by som zorganizovala len nejakú grilovačku pod holým nebom-ale je to riskantné zo strany počasia...S prípravami mám čas-zatiaľ len prezerám fotky so šatami,prsteňmi,účesmi a kopírujem si do počítača...Podľa mňa je ešte zbytočné niečo nakupovať,pretože za tie dva roky sa nám môže zmeniť vkus :-) Čo sa týka pozemku už som tu do fóra písala,že nám ho šťastie nedopraje kvôli problémom(prečítaj si ak chceš,a najnovšia správa je,že dedičské konanie by aj bolo,ale dcéra nebohej tety stratila doklady a nikto o nej 2 mesiace nič nevie a žije v Grécku)Takže zatiaľ len sporíme peniažky a keď sa niečo podarí,tak budeme vedieť aspoň rýchlejšie staviať ;-) Projekt už máte? Takže vy ešte nemáte vybrané miesto?O Herľanoch som už počula,že je tam krásne...a čo mňa napadá,tak to je Krásnohorske podhradie tu na okolí...keby ste si našli nejaký zámok alebo niečo podobné medzi východom a stredom,tak by asi prišli všetci z oboch strán a ani jedny by to nemali až tak ďaleko...ale to by bolo asi finančne náročné a každý by potreboval ubytovanie... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mokrance viem kde su, myslim, ze som tam aj bola par krat na dicso pred X - rokmi... Ja som z Novacan, to je tiez smer Jasov A Moldava.. :-) No s tym vasim pozemkom to uz fakt komplikovanejsie byt nemohlo :-| ....myslim, ze by bolo aj rozumne hladat nejaky dalsi pozemok, lebo toto vyzera byt na dlllllllllhe tahanice. Aby ste zbytocne nestratili par rokov nervov a napokon by z toho aj tak nic nemuselo byt, hm? A co sa svadby tyka, tak suhlasim s tebou, ze je este skoro na nejake realne vybavovanie a nakupovanie, takze tiez len pozeram foto a stahujem do Pc co sa mi paci. Svadbu som vzdy tuzila mat v Dome sv. Alzbety, ale zial so snubencovej strany to nebude mozne, kedze on uz raz zenaty v kostole bol.. :-( Preto by som chcela ten zamok,nech to ma atmosferu, nie len niekde na nejakom urade kde to zije este socikom :-S ....ani taky sobas pod holym nebom by nebol zly, ale to uz je romantiky az prilis, hihi...a to pocasie byva veeeelmi nevyspitatelne, takze to radsej nie.. 8-)
Odpovedať
inac Bojnice alebo Topolcianky ze su krasne :-) tiez by som sa bala pod holym nebom..dost by to pokazilo cely den keby sa na poslednu chvilu kvoli dazdu muselo vsetko stahovat... alebo neviem jak to presne chodi v takych situaciach..
Odpovedať
Profilova fotka
no ja si myslim, ze v pripade ak je sobas pod holym nebom, tak musi byt naplanovany nejaky plan "B" lebo ak nie, tak pruser a pokazena cela svadba, hihi...si viem predstavit nevestu z roztecenym make-upom a znicenym ucesom..
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte kočky. u nás to tiež vyzerá na rok 2011. Asi na 11.júl. Šetríme korunky, keďže sme kupovali bytík v Bratislave. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Klobuk dole pred zalozenim tejto diskusie! Ja som zalozila diskusiu s tebou Svadba roku 2010 (September) a jedna nezainteresovana babenka sa na mna osočila, či mi nešibe ked planujem svadbu viac ako rok dopredu... Tak som jej to jasne vysvetlila... Takze babenky prajem vam (a aj sebe) aby sa nam vsetky predstavy na tu NASU najkrajsiu svadbu naplnia a nech ta nasa svadba, ci uz v roku 2010 alebo 2011 je tym najkrajsim dnom v nasom zivote!!! Drzkam vam palce! :-)
Odpovedať
miruska...myslim ze toto je forum o svadbe a ked nejaka baba si lieci komplexy, ze my sme stastne a planujeme svadbu tak jej problem... :-) a babenka sa asi v tomto nevyzna vobec..npr hotel Kamila je uz na 2010 pomaly obsadeny...ale dakujeme :-) :-) :-) aj tebe vsetko dobre x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Buba23, tiez si to myslim, ale povedala som jej na to svoj nazor a bolo....My nemame este nic na 100% zajednane, ale aspon salu by sme si asi uz mohli.... Uz sme sa zhodli kde to chceme, tak uz len tam zajst a zarezerovat si to...
Odpovedať
Profilova fotka
Fúúú, tak to my ešte nevieme. Máme na výber Bojnice a Bratislava okolie, takže babo raď... Ja som z okresu Prievidza a teraz bývame s drahým v Ba. :-|
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pridávam sa k 2011, my máme termín na 7.5.2011, presne na naše 4té výročie :) Pôvodne to malo byť 5.6.2010, ale kvôli istým udalostiam sme to museli o rok presunúť :( Ale teším sa že tu je takáto téma, kde sú aj iné skoro nevestičky 2011 :)
Odpovedať
Profilova fotka
baby tak ja som prave v AT pri svajci a pozerala som sa tu len zo srandy ze ake maju saty, no saty nic moc a tie ceny este horsie, take jednoduche saty co u nas kupite tak cca 200 eur, tu okolo 1000eur ale to vraj len kvoli tomu ze svajciarsko dviha tomuto regionu ceny, ale ani sa necudujem ze to nevesticky kupuju ked taky asistent na vysokej skole vo vedeckej oblasti zarobi 3300 eur mesacne :-|
Odpovedať
Profilova fotka
miškamiško - šaty myslíš svadobné či popolnočné? :) lebo za svadobné originál nové 1000 eur je aj na svk normal cena :))) ale a spoločenské je to dooosť.. A kde budete mať svadbičku? Už máte vymyslené?
Odpovedať
Profilova fotka
Svadbu by sme chceli mať na smolenickom zamku,kedze drahy pracuje pre SAV tak by mohol dostat aj nejaku zlavu. No zvazovali sme aj take moznosti ako nejake restauracie v trencine a najprijemnejsie vyzeral hotel Tatra, v ostatnych nas odradil pristup ludi, ked na nas skoro nahukali ze ked chceme tak neskoro svadbu tak to sa tam ani pytat nemame a co ja viem co.... :-( Ja som chcela povodne niekde na zahori, no kedze tam nemame take krasne romanticke miesto tak vyhralo miesto bydliska draheho. Teraz sme zacali komunikovat s par fotografmi a kameramanmi aby sme si obzreli ceny a pracu a mohli zarezervovat, pretoze chceme to naj a ty maju casto krat rok a pol dopredu uz obsadene. Popolnocne saty som zohnala take pouzite z mimibazaru za 20 eur. Ja si chcem davat svadobne bud sit alebo zase vyuzijem bud tunajsi alebo mimibazar, lebo tak mam istotu ze tie saty na tej neveste vyzerali tak ako na obrazku napr a mozem si ich aj zajst vyskusat. Tak tipujem ze do 300 eur sa zo satami vmestim bez problemov. My sme taky ze si vsetko radi planujeme dopredu, lebo na vsetko chceme mat dostatok casu aby sme to mohli doviest do dokonalosti a bohuvdaka moj vkus na saty a sperky sa za poslednych 5rokov nezmenil ani o kustocek :-)
Odpovedať
ahojte dievčatá, som veľmi rada, že niekto založil túto tému...my plánujeme mať svadbu júl/august 2011 a teším sa, že už konečne môžem sem aj niečo napísať, nie len stále čítať príspevky a nemôcť sa zapojiť do diskusie... možno si niekto myslí, že načo plánovať svadbu 2 roky v predstihu, ale ja si myslím, že pomaličky sa treba obhliadať, lebo už potom bude všetko poobsadzované...a nie je to plánovanie len tejto jednej udalosti, ale myslím, že sú s tým spojené aj ostatné veci, ako bábo, škola, dom atd....a ja patrím k tým ľuďom, ktorí si chcú život usporiadať ;-) ja mám budúci rok v máji Bc.štátnice, a keďže chceme mať svadbu určite v lete, nechcela som sa stresovať prípravami pomedzi učenie ale si to potom všetko pekne vychutnať...dátum ešte presne vybratý nemáme, ale už viem, že ho chceme rodičom oznámiť v deň mojich promócií na obede:) miskamisko - môžem sa ťa opýtať, ty si písala o nejakých manželoch kamaramanoch, že berú 30.tis - mohla by si mi do IP napísať koho si myslela? ja mám už dávno vyhliadnutých tiež manželov - kameraman - fotografka, tak, že či to nie sú tí istí...inak ma zarazila tá suma, ja som počítala pravdupovediach tak do 18.tis maximum...uff ale tak dovtedy hádam našetríme keďže máme veľkú rodinu a presne ako ste písali, jednu sesternicu pozvem, druhú nie, aby neboli hriechy budeme musieť pozývať všetkých, takže nás bude min. 80 ľudí x-) niekedy mám pocit, že by som chcela všetko urýchliť, aby budúci rok ubehol rýchlo, len niekedy treba vydržať...aj keď aj plány sa môžu veľmi rýchlo zmeniť, keďže moja túžba po bábatku je už strašne veľká a neviem či ešte dva roky vydržím čakať....ale veď čas ukáže :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?