Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
Jeeeej 300 strana :-D
Odpovedať
livi to ma mrzi to je zleee :-( ruzicka a o koho sa jedna ze mas problem to povedat??
Odpovedať
hmm mama casto hovorila, ze ked budes mat po skole, tak potom si rob co xces...no ale i toho sa bojim, lebo nasi maju pripomienky k hocicomu...ja casto a stale pocujem i ted pripomienky a to len od kamaratok ze ci som sibnuta ze sa idem vydavat taka mlada a pod, no a som zvedava co na to povie rodina :-| u nas vzdy boli dlhe reci ku vsetkemu, ak mi rozumiete...tak ci poradite nejaky prijemny sposob ako to oznamit tomu, kto zrejme by to necakal :-D
Odpovedať
takze Lulu, si prva ;-) A mozes pratat skrinu znova :-D :-D
Odpovedať
:-D Veru :-D Huraaaa našla som inú takže tá sa asi pebadla pod zem :-D ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Joj ruzicka, to ti veru ani ja neporadim :-( U nas sa uz svadba ocakava viac menej zo vsetkych stran :-|
Odpovedať
no toto mama hovori sestre ale to ona chodi na strednu. Ti si na VS a si dospela..takze je na tebe ci dokoncis skolu alebo nie..a podla mna aj tak uz ju dokocis ked si pisala ze sa vydavas az po skuskach nie?? ci zle si pametam? :-| no podla mna ak maju taketo pripomienky tak to asi nie je sposob ako vysvetlit len im to oznamte ked bude vhodna prilezitost...a ti im vysvetlis ze si dospela a ze chces s nim stravit svoj zivot a zalozit si rodinu apod.veci
Odpovedať
no hej asi budem tak postupne pridavat do ohnika :-D som jej vravela ze priatel si ide kupit byt na buduci rok,....a takto budem hovorit haha...sak to by snad napadlo i debila ci snad nie? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka..ja som mesiac hladala vhodny sposob, drahy to chcel povedat so mnou, no ja som myslela, ze by som to mala spravit sama...dopadlo to tak, ze nasi sa do mna pustili, ze o svadbe len ja rozpravam a Peto nie, teda, ze ho do nej isto tlacim atd. atd......po ntomto rozhovore som chcela vsetko zrusit, ale Petko mi povedal, ze si to zaplatime sami a bude pokoj....len kde nahrabeme tolko penazi :-)
Odpovedať
ja som rodicom nic hovorit ani nemusela lebo ma pred celu rodinu poziadal o ruku tak to vedeli :-D
Odpovedať
Ahojte idem papa :-)
Odpovedať
dracica tak to si mala pekne :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
livi : no to je problem s peniazmi aj mi mame ak nahodou nebudeme mat dost tak svadba nebude....ja som povedala ze nasetrim do roka...a priatel povedal ze dobre ale ked nie tak svadba nebude...potom by sme ju museli prelozit ale to nechcem tak budem sa snazit usetrit kde sa bude dat a nasetrim....dufam v tom :-) no bolo to pekne ale...necakane...vzdy som myslela ze to bude niekde kde budeme sami a nie pred celu rodinou
Odpovedať
no ono to vsetko zalezi od vztahov v rodine...ak niekto uz takmer patri do rodiny, tak neni problem s oznamenim,vsetci budu radi...lenze my mame z oboch sran troska problem...xcem aby sa niekto tesil aj so mnou,zjavne zatim len svedok....no ale este je skoro pre mna, niektori vedia ze xcem po skole, ale to je taka vseobecna diplomaticka odpoved....rodine poviem ked to bude aktualne
Odpovedať
PRECO? maju dovod na to ze ho nemaju moc rady?? v poctate aj mne mama hovorila ze sa hambi a malo rozprava a take veci ze je utiahnuty...sa jej moc nepacil...ale uz zacal viacej k nam chodit apotreboval len cas na to aby sa citil lepsie u nas...a u je to fajn vsak po 3 rokoch a 8 mes. by sa to aj patrilo :-) otec uz pred rokom hovoril aby sme sa zobrali...jeho mama to vedela skor nez ja ze ma poziada o ruku lebo prsten jej ukazoval ako prvej... ja s jeho mamu moc si nerozumieme teda....nemame este taky vztah ...neviem...myslime si navzajom ze sa nepacime
Odpovedať
je to smutne ze su v niektorych rodinach zle vztahy ...a najhorsie ked je to medzi rodicmi a detmi...to ale poviem ti to takto je to tvoja vec - tvoj zivot ako si ho zariadis tak ho budes mat !!!!! viem ze ta to trapi je to velmi smutne ked sa netesia s tebou a nepodporuju ta....ale na to mas priatela...on je /budem tvoja rodina...
Odpovedať
no ano aj...na zaciatku o nom nexceli ani pocut...bolo pre nich tazke pochopit ze ich mala dcerka ma chlapa...ale zvykli si uz nejako...samozrejme tiez take reci vadia, ze malo rozprava, neni bohatsi, nema vacsie vzdelanie,neni sebavedomejsi..ale zas mama si zvykla ze s nim zostanem,lebo chodime spolu dlho a vidi ma ako rada zdrham rychlo z domu za nim...ale asi si mysli ze jej neuteciem z domu tak rychlo,tak skoro...dracica ono ano mohol byt viac chodit k nasim ale zas obaja sme rovnaki ze necitili by sme sa dobre, na taketo stretnutia nemame stavane povahy...no ale akoze si zvykli jak hovorim, len skor ide o to ze pre nich to bude skoro, ze uz odidem z domu
Odpovedať
Profilova fotka
ruzicka ale ved ked ste spolu dlho, tak uz tak nejak podvedome s tym musia pocitat, ze skor ci neskor z domu pojdes :-)
Odpovedať
hm tak ano a oni kedy odisli z domu?? v akom veku tiez boli mlady nie?? ja to mam dobre v tom ze budem byvat s rodicmi v RD v podkrovnych izbach takze tam budeme sami...jeho mama namietala ale on je tvrdohlavy a robi si co chce takze mama ho nepresvedcila len povedala aby chvilu pockal kym si zavezky vyplati a to bude este tento rok takze je to v poriadku ale tiez jej to urcite vadi vsak jej prvorodeny syn odchadza tak...ale to kazdy rodic sa musi zmierit tak to chodi v zivote...a podla mna je horise ak deti su stale s rodicmi a nemaju nikoho ako moja kolegyna ma 50 r a zije s rodicmi nema svoj zivot ani rodinu nic... to je strasnee
Odpovedať
mama bola mladsia ako ja..na vysokej :-D
Odpovedať
ja mam v praci kolegyne poriadne citaj .... jedna ma 40 r. rodicia jej robia ranajky a tak :-D dalsia ma 38r ta byva sama... a dalsia 50 r ta s rodicmi byva no strasneeee.... toto je skor smutne..tie to ked niekto mlady odide z domu to len svedci o tom ze sa vie postarat aj sam oseba...ze dospel...podla mna
Odpovedať
no keby nieco hovorili o tom ze skoro odchadzas ze si mlada tak toto im pripomen ze aj oni boli mlady o odisli z domu...ze nech ta nekritizuju...kazdy nech sa pozera v prvom rade na seba a potom moze nieco na druheho...
Odpovedať
Baby je mi smutno, ze mate take problemy... ruzicka, kolko mas rokov, ze ti hovoria, ze si primlada na vydaj? Nasi toho mojho velmi nepoznaju, ale segra uz ano a tak kazdemu vyklada, ze je "do rodziny" - to je taky rodinny zart a znamena to, ze zapadne medzi nas.. :-D A moji rodicia su zlaticka a velmi rychlo prekonali pociatocny sok a ked zistili, ze to so svadbou myslime vazne, zacali pomahat. Aj ked je pravda, ze uz som sa s tatom pochytila raz ohladom svadby, ale to len preto, ze som ako on - obaja najprv hovorime, az tak rozmyslame - to su slova mojej mamusi. :-D :-D Neviem, ako by som bez nich zvladla pripravy na dialku. Och, strasne mi ta nasa familia chyba.... :-( Aj buduci svokrovci to prijali dobre. Uz som u nich raz bola na navsteve (a to sama bez draheho) a citila som sa tam velmi prijemne, boli naozaj velmi mili, asi sme si padli do oka.. :-D Baby hlavy hore, hlavne je, ze sme vsetky nasli nase zivotne lasky!!!!!
Odpovedať
dracica si hrozne mila, dakujem 8-) javascript:addEmoticon('8-)','vBody') beronsche mam 23...
Odpovedať
ruza, ved 23 nie je az tak malo.... Segra sa vydavala ked mala 20 a su stastny spolu...
Odpovedať
ako nevesta budem mat 24 :-D
Odpovedať
aj ja budem mat 24 ako nevesta ;-)
Odpovedať
aj ja chcem mat 24 .... :-D :-D Inak ako pubertiacka som bola na 100% presvedcena, ze sa prave v 24 rokoch vydam. Podla mna to bol najvhodnejsi vek, to bol moj plan. Nuz ako sa to vravi? clovek mieni, pan boh meni ... Aj teraz, ked si na tie moje plany spomeniem, tak sa musim smiat - vobec nic mi nevyslo... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja som a chcela vydavat skoro a skutocnost je, ze budem mat takmer 28 na svadbe
Odpovedať
Profilova fotka
baby ja mám teraz 22, mesiac po svadbe budem mať 23. môj drahý má v novembri 28, teda po svadbe mu bude tiahnuť na 29 rôčkov :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?