Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • ruza velmi pekne si to napisala... 🙂

• Aj ja rada cestujeeeem 🙂 To je moj najvacsi konikcek, len keby peniaze na to boli 🙂

• veď práááááve 😞

• Sponzor fóra
  • Moj sen bol vzdy sit na svadobnu cestu na Maledivy, no neviem ci si to aj splnim 😞 Skor nie ako ano...

• môj zase na kubu, ale tiež si nesplním 😢

• Moja sefka sa vydavala v juni a oni boli tiez na Maledivach na svadobnej ceste 🙂

Na Kubu by som aj ja raz chcela ist, ale to aj pojdem 🙂 To viem 🙂

• ja to realne nevidím, nakolko cena je horible terible 😐

• No neviem kolko to zo SK stoji... My sme boli na Dominikanskej ked som bola tehotna, Kubu sme tiez rozmyslali ako svadobnu, ale neviem ci nam na nejaku svadobnu cestu vobec zostanu peniaze... 😐 udvidime potom, ako to vyzera, my sme rozmysali ze po svadbe kupime nejaky last minute... lebo my pojdeme vsetci traja, ja si neviem predstavit nechat zarku doma a ist niekde na dovolenku..

• Ae zase napriklad nikdy by som nechcela mat svadbu niekde na Mauriciu, alebo na Seychelach a co ja viem kde... Videla som tak jednu svadbu ked sme boli na dovolenke a obrad bol krasny, na plazi a potom nevesta so zenichom nemali co robit, len sa prechadzali po rezorte, ona v svadobnych satach... No neviem, radsej byt s rodinou a poriadne to oslavit... 🙂

A ked som skusala saty v jednom salone, rozpravala som sa s tou tetou tam a ona sa vydavala v mexicu a tiez hovorila, ze sa s muzom zhodli, ze uz by to nikdy neurobili, ze vobec nemala pocit, ze sa vydala, hoci mala potom tu oslavu s rodinou 🙂 Hovorila ze radsej poriadna svadba a potom svadobna cesta..

• jaaaj casto to zlyha na cenach 😒 aspon u mna

• Baby este ste tu? Moj indicky kolega dnes cely den potahuje nosom a mna ide roztrhnut od zlosti!!! Mam chut do neho hodit pap. vreckovky, nech sa vysmrka!!

Zistila som, ze mam asi tazku zavislost na mojasvadba.sk 😵 😵

• Bero a ty si kde, tiez niekde v zahranici?? Ten indicky kolega sa mi nejako nezda 😃

• bero, ja som tiez zavisla 😃 na mojasvadba.sk 😉

A aj ja som alergicka na smrkanie - moja kolegyna jedna ma sennu nadchu a aj ked si da nosne kvapky, stale smrka. Ja som sa to naucila tolerovat, lebo raz som jej tiez podala vreckovky a ospravedlnila sa mi, ze ona o tom vie ale ze si nepomoze. Tak sa zle citila ona, a aj ja 😴

• bybi, mozem sa spytat, aoksa ti vestovalo, ked si bola tehotna? Uzila si si dovolnku? musela si si davat na urcite jedla>?
    To sa len pytam,ze keby som bola tehu na svadbe a potom hned ist na honeymoon. 😬

• lady aj ja mavam sennu nadchu a nic tomu nepomaha stale smrkam 😐 a to ti to tak vazne prekaza????

• Sponzor fóra
  • simika si tu? 🙂

• bybi ja som v Anglicku..
    Mne neprekaza normalne smrkanie, ale on potahuje tak, az sa okenne tabule trasu... Hlavne, ze ked smrka do vreckovky, tak len tak decentne, potichucky. Viem, ze pre cinanov je neslusne smrkat do vreckoviek a tak potahuju... asi to plati aj pre indov....

• Janka, ja by som sa bala, ze mi bude prve mesiace tehotenstva zle, takze radsej planujeme bambino az po svadbe...

• hej, to je pravda bero 😃 este dobre premyslim.

teraz si ma rozosmiala nad tmi oknami a sefka sa len pozera ako puk............

• A kde v Anglicku si???? Som nevedela 🙂

• bybi ja som v Sheffielde. Kde si ty? Pozeram, ze byvas v okrese"ine zahranicie" 😃

• Ja som v Kente, pri rochestri 🙂 A ty mas slovaka ci anglicana?

• Ten moj je slovak. A tvoj?

• juj baby som si poobede schrupla s malou. Teraz sa hra vonku so psom, kym ho to neomrzi. 😃

• ahojte ahojte 🙂

ružička, ja som po zásnubách hneď mala na dovolenke zlý pocit, bála som sa čo povie svokra.. a blbý pocit sa naplnil, veď vieš 🙂 aaale keď môžem poradiť, držte spolu aj keby vás najbližší nepodporovali, hlavne si tie reči neber k srdcu, je to váš život, vaša svadba, a nenechajte si pokaziť nikým a ničím prípravy 🙂 držím palčeky

• jeeej weri dakujem ze si citas moje prispevky aj ked dojdes neskor.dakujem 😎

• ale ružička nemáš za čo, ja som ti chcela odpísať aj skôr, ale v práci nebolo kedy 😞

• bero aj ten moj 🙂

• Ahojte 🙂

Vidím že tu riešite vek..vôbec ste neni staré!!! Ja na svadbe budem mať 20 rokov 😉 😃

Baby bolo to super 😃 😵 Juj sme si kúpili celý vangel pukancov takže podľa mňa moje brucho bude vyzerať ako v 40tt takže rovno na pôrod 😃 😃 😃 😛

Sme ešte boli v meste sa napapkať...a vybabiť 😉 A za tú opravu píli sme platili iba 4€ 😮 😉 Lebo že to sa viaže ešte na záruku 😉

A potom v tescu..sestre som kúpila dosky do školy Hannnah Montana aj nejaké zošity,samozrejme jedenie a tak 🙂 Bol aj môj ocino s nami 😵 Budeme mať asi pár nových rybiek alebo zajaca(králika) 😃 😎 Ale chcela som chameleóna ale je drahý 😒 😉

My máme rybky Chrisa a Lilly...Sofi nám skapala 😃 😞 A moji rodičia majú psa- Lapaja(jazvečík) 😃 😃 Ale moja sestra vymýšla že chce čivavku- no neni sme sestri? Ako by sme si z oka vypadli 😃

• lucinka chcete králička? - ja ti dám aj s klietkou aj s granulami, so všetkým, ak sa o ňho budeš dobre starať 😉

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Klasické aj moderné svadobné oznámenia | Humorné aj romantické svadobné oznámenia | potlač servítok, výroba menoviek na stôl, svadobné menu...
    JM Photography
    Bratislava
    "It is more important to click with people than to click the shutter." Alfred Eisenstaedt
    Ponúkam Vám svoje foto služby na Vašej svadbe. Pozrite si moje portfólio.

Články od našich partnerov
    Vyberáš svadobné oznámenia? Tieto trendy si zamiluješ!
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Archív článkov od partnerov