Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

14. jan 2012289140
  • A určite sa tešííš na maminku 🙂 Jasnéé daj adresu 😃

• Ahojte 🙂
    Idem k TV, napapť sa mžno sa ešte vrátim 😉
    Ak nie tak brú nocku...príjemný zvyšok večera 😵

• Samko je krsniatko - bratov syn,ale lubim ho ako svojho🙂 tesim sa na nu velmi..kedze moj otec vyhlasil,ze nie som jeho,tak mam len maminku,ktoru zboznujem 🙂

• Sponzor fóra
  • Peťka to fakt to otec vyhlásil? 😞 Ja mám s mojím tatinom skvelý vzťaz 😉
    Aha Samko je krsniatko aj ja mám krsniatko MAximka a je ako môj drobec v brušku :-*
    Ale už idem 😃

• Dobruuu nocku dievcence ...
    Petka ja svojho otca nepoznam,nasi sa rozviedli ked som mala 11 mesiacov ako ma teraz moja Emmka ... nikdy sa o mna nezaujimal ..on tvrdi ze uz ma svoju rodinu,dalsia zena a 3 deti,mna odpisal ja uz jeho rodinou nie som ... zijem s tym som zvyknuta i ked si kazdy den uvedomujem ked nasa mala Emmuska povie tata a on jej da pusinu o co vsetko som prisla ...o pusu na dobru noc,o objatia,prisla som o prve kroky s tatinom,o smiechy s nim,o steklenia,o Vianoce a zabijanie kapra,mna otec neucil byciklovat ani korculovat,nemala som muzsku vychovu ...toto vsetko moja nasa dcera mat bude ...

• Hej..ale prezila som bez neho 25 rokov a prezijem bez neho aj svadbu..
    Lulu dobru noc aj drobcovi🙂

• Ahojte kocky. Tak ja uz ani neviem kolko stranok som pozadu 😬 😞 Ani neviem najst svoj posledny prispevok .. nepomoze mi s tym niekto? Pisala som v nom ci mi moze niekto povedat v skratke co sa popisalo co mate nove lebo uz vtedy som nestihala. Tak sa to mozem opytat znova 😃

• cauko hainy...ako sa mas? 🙂 ...ja ani neviem, tu nic take u mna a u teba? 😬

• ruzicka ja som si az teraz vsimla, ze si mi pisala 🙂 paci sa mi licenie ake ma aqilera, dnes som bola na skusku, vzala aj notebook ukazat s tymi obrazkami.. skuska dopadla supeeerrne, presne tak ako som to chcela 😉 😉

• Trdielko tak to sme na tom rovnako,ale moj od nas odisiel este pred mojim narodenim,potom sa parkrat snazil o stretnutie,ale nakoniec som z toho vysla ja ta zla..

• Baby strasne by som chcela mat na parkete balony,take,aby ich na zemi drzal zabaleny kamen alebo nieco ...neviete mi poradit? Viem si to sama spravit,alebo nejaka firma?

• simi ale je to dost odvazne nie? neviem ci mne by to slo...ozaj a nase vizazistky take vedia teda spravit? 😛

uf tak nemma dobru naladu hned zrana, prave som dostala vynadane, ze preco na ploche pc mam tolko ikon ( narazajuc na priatela kedze to boli nase spolocne ) 😐 😐 😐 mysliac to tak, ze to neni dolezite a je to blbost ( alebo skor blbec v prelozeni ) 😦

• Ahojte 🙂

Dnes na porazenie deň 😒

Radko volali na stavbu..šiel a ako keby toho nebolo dosť spadlo mu lešenie na nohu 😞 Ja som dnes nejaká podráždená 😴 A to sme chceli ísť poobede niekam na hrad alebo zámok 😦

Akurát ma čaká upratovanie 😛

A idem Vás dočítať 🤔

• Hainy...konečne si sa ukázala 🙂 😬 Ako prípravy?

Ružička...tak si nie si sama aj ja mám takú náladu..neviem či sú to tehotenské hormóny 😃 😛 😴

Trdielko...možno to tak malo byť 😞
    Peťka...to isté...neboj neni si tá zlá 😉 😞

• Sponzor fóra
  • Baby asi obedujete čo? 😃 😬

V stredu má prísť sestericin muž..tak prinesie tehotenské veci po sesternici(volá sa livika) tak sa tešííím 😃 😬

Aĺe ja chcem chvílku pokecať aby som nabrala silu 😃 lebo idem upratovať 😃 😛

• asi tu nik nie je

• Ale ty si tu Ružička 🙂

• hej, ale mne tiez nik neodpoveda 😃

na aky zamok si xcela ist?

• A ozaj ráno šlo Olsen twins: Magický kameň 🙂 ja tie filmi zbožnujem 😃 🙂
    Oni sú také rozkošné..aj ja chcem dvojičky 😃 😵

• Už odpovedááám 😃 😃 Neviem o by sme sa dohodli ale asi na Dobrú Vodu aj keď som tam bola x krát 😃 😛
    Hlavne nech nesedím doma 😃 😃 Ja s Radkom sme také turisticko-cestovateľské typi 😃 Ale uvidím v ako stave má tu nohu 🤔

• a na Dobrej vode je hrad? 🤔

• myslím zrúcanina 🙂 😉

• tak som to myslela 🙂 Niekam do prírody a taak 😉

• no min. pocasie vam vyslo 🙂

• Len ako to bude s tou Radkovou nohov 😞 😃 😃 😃 Ešte to neviem príde okolo pól tretej 😃 Už som samá bez seba 😃 😛

• to verim

• 😃 😴 A čo porábaš??? Mne mama navarí a prinesie 🙂 Už idem upratovať 😉 😛
    Ale PC nechám zapnutý(notebook bral Radko na stavbu )

• snad to nebude nic vazne s tou nohou...
    ja si pustam hudbu a kecam s kamoskou...pozeram nejaku hudbu na svadbu 🙂

• AHa 😉 ale tak ževraj neni-my volal 😃

Pridaj príspevok

Nenašli ste čo ste hľadali?

hľadať len v názvoch tém
    Odporúčaní dodávatelia
    Svadobné fotografie, ktoré splnia všetky Vaše očakávania a ešte máličko viac...
    Reštaurácia s talianskou kuchyňou otvorená: PO - Pia : 10:00 - 21:00, SO, NE - priestor k dispozícii na akcie, svadby, rodinné oslavy, firemné akcie,
    Reštaurácia Four 4in je ideálnym miestom pre Vašu svadbu. Pripravíme Vám nezabudnuteľný večer plný dobrého jedla a pitia v príjemnej atmosfére.
    Články od našich partnerov
    Bojnice: Dokonalé miesto pre romantické medové týždne
    Obálky na svadbe sú minulosťou – inovatívna svadobná aplikácia Modrá stužka
    Exfoliácia - všetky otázky zodpovedané
    Archív článkov od partnerov