Svadba v roku 2011. Ste tu, nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte buduce nevesty. Zalozila som novu temu svadba v roku 2011. Su tu nejake nevesty ktore sa budu vydavat v tomto roku ? Su to sice este 2 roky ale na planovanie nie je nikdy skoro ;-) Tak dajte vediet ako ste na tom vy baby lebo ja sa uz osobne neviem dockat nasho dna D :-)
Odpovedať
supis
Odpovedať
Upratujem tak len niekedy mi to bude trvať dlhšie kým odpíšem ;-) :-N
Odpovedať
okis ;-)
Odpovedať
A ozaj kde sa dá stiahnuť mika- happy ending nejaká stránka :-N
Odpovedať
ip
Odpovedať
Profilova fotka
ruza nieje to az tak odvazne, licenie oci je zvyraznene linkou, inak mi vizazistka vytienovala od ruzovej po cierne tiene, ale tak jemne, paradne.. ja som blondina, mam velmi svetle vlasy, k tomu biele saty a jedine co mozem zvyraznit je licenie, nie vulgarne samozrejme, ale ja nemozem mat uplne nenapadne licenie, lebo by som sa velmi ,,stratila" ;-) priatel nemohol zo mna pustit zrak, velmi sa mu to pacilo, takisto mamine a kamoskam, takze ma utvrdili v tom, ze mi to ide ;-)
Odpovedať
simika...no tebe to skor pojde, zial ja mam tmavsie vlasy a hnede oci...pozrela si si fotku co som pridala tam vyssie ake sa mne pacci?
Odpovedať
jup jup uz sa tesim na teba na fotke potom :-p
Odpovedať
Profilova fotka
pockaj idem kuknut ;-) ano tmavovlaske s hnedymi ocami by to vobec neslo.. to mi aj vizazistka vcera povedala :-) ale ja som blondina, modre oci, tak som si hladala taku foto, kde je blondina s modrymi ocami.. presne taku istu farbu vlasov aj oci mam aj ja.. ved o dva tyyyzdne uvidite foteckyyy :-)
Odpovedať
vies sama viem ze mne ide najviac ruzova a hneda farba na oci :-) ale musim ist k nej lebo neviem tak silno nafarbit si sama oci a xcem mat vyrazne kvoli fotkam :-) ...ale kuk tu fotku
Odpovedať
Profilova fotka
pozrela som, tak to je ovela odvaznejsie licenie, vidim len cierne tienovanie a cierne linky atd.. ak si brunetka nepojde ti to asi, neviem posudit, vizazistka ti to aj tak nenanesie preeeesne identicky ako je to na obrazku, ale tak aby to vyzeralo co najprirodzenejsie.. ja som so skuskou velmi spokojna, aj ostatni clenovia tak som spokojna :-) bala som sa, ze ma dokefre, ale vedela presne co robi, podciarkla mi farbu oci, jemny make-up, ja nepotrebujem vela, lebo mam (klop,klop) dobru plet, pery mi nelicila, bola to len skuska, ale ze mi da len nieco svetle, asi len lesk na pery :-) hladaj si inspiraciu na podobnych zenach ako si ty, brunetke s tmavymi ocami, lebo na blondskej toto licenie, co si dala link vyzera tip top krasne, lebo jej to zyraznilo modre oci a blond farbu vlaskov.. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza ano ked ti vytienuje ruzovu cyklamenovu od kutiku oci az po ciernu do vonkajsieho rohu oci, plus linka, spirala atd bude to perfektne :-) len nie cisto cierne tienovanie, to sa na hnede ocka tak nehodi, s tou ruzovou to bude svieze a krasne..
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
ruza ten ruz kriklavo ruzovy na aquilere na posl. foto si nevsimaj, to uz je moc aj na mna.. paci sa mi odtien ruzu marhulkovy na prvej foto ;-)
Odpovedať
aha no skoda :-(
Odpovedať
Profilova fotka
co je skoda?
Odpovedať
ze mi to nepojde..ibaze ak si zas pojdem dat melir :-D ale dakujem velmie pekne za rady ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ruza neviem aky si typ, nikdy som ta nevidela, takze velmi tazko posudim ci ti to pojde alebo, nie, skor mam na mysli, ze k brunetke s hnedymi ocami sa mi neskutocne paci kombinacia ruzovo cierneho tienovania, nie len cisto cierne, aby to nevyzeralo drasticky.. ale vizazistka vie co robi, najme ked je to na svadbu tak zahod obavy, chod, vyskusaj, uvidis, v prvom rade zabudni na to ,,co sa ma a co nema" ;-) uplne najdolezitejsie je, aby si sa ty citila dobra a krasne, ked budes ziarit ty spokojnostou tak budes najkrajsia nech si nalicena akokolvek ;-) mne tiez chcela dat vizazistka len nieco jemne.. aaale chcem aby mi bolo oci na fotkach vidiet :-D tak ma nalicila podla mojich predstav a nakoniec uznala, ze je to jedno co kazu pravidla, dolezite je ze sa mi to velmi hodi :-) niekomu ide to, druhemu ine.. poznam brunetky, ktore ked sa aj nenalicia vyzeraju super.. a takisto brunetky bez ktorych si vyrazne licenie neviem predstavit.. mohla by si mi poslat foto, co ty na tooo? ;-)
Odpovedať
Baby tak jedna "várka" uprataná :-p Momentálne robím obývačku a rovno triedim aj veci v šuflíkoch :-p ako po bombe všade samé papiere,poháre,fotky no hrúza :-x :-. :-D
Odpovedať
simika inak aj mne sa hrozne paci to licenie na prvej aguilere...inak ja ju zboznujem :-p mozno ale dam zas melir aby som bola blond :-p
Odpovedať
Profilova fotka
ruza no to ano je to krasna zena ;-) mne osobne sa blond paci, je to take mladsie, sviezejsie, a ten melirik si mala naozaj super :-)
Odpovedať
Ahojte babky moje ;-) Docitala som vas po 3 dnoch :-) Sa tu toho rozobralo. Ja sa priznam, tiez som uz asi zavisla na "mojejsvadbe" :-D :-D Ale na takej zavislosti predsa nie je nic zle. Sobota, krasny dnik,ako stvoreny na upratovanie :-D ]-( .... takze skor tu nie som ako som...
Odpovedať
Deniska..aj ja..ináč dalšia várka doupratovaná :-p :-D :-D :-D Ešte 7 šuflíkov ]-( ]-( ]-( ]-( Fuuj taký vzduch vetrám tým že mám dokorán balkónové dvere :-D 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
bambulkaaaaaaaaaaa kde sa flaaakas? ;-) :-D dnes je skvely dnik ist vonkuu, posledne horuuce dni vraj, co sa tyka 30 tiek.. my sa chystame do tatier k vodopadom prejst.. ;-)
Odpovedať
Lulu, aj ty si zavisla?? :-D Tak sme zavisle asi aj jedna na druhej...vsetky :-D Ja uz pomaly koncim, ale uz sa tesim do sprchy, teraz tak najradsej by som skocila dostudenej vody :-D
Odpovedať
A ozaj simi..aj ja mám blon vlásky ale pred svadbou sa prefarbia na hnedú ;-) To bude zmena :-D Ale ja som pôvodne hnedovláska... :-D :-D :-D
Odpovedať
Deniska........asi :-D Hej my ideme niekam do prírody keď príde Radko :-) Uvidím čo a ako s tou jeho nohou :-p :-D
Odpovedať
tuším keď doupratujem pôjdem rodičom na záhradu sa opalovať x-) 8-)
Odpovedať
Jak vam fajne :-) tak hadam noha bude v poriadku. Nic, mamina pripravila dalsiu robotu, postelne pradlo prezliect... ]-( tak idem do toho...nech to mam za sebou. :-D
Odpovedať
Ja idem na tie šuflíky :-p |-|
Odpovedať
no ja uz pod sprchu nejdem ani za otca...zmyjem si tu malbu co mam na ksichte :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?